אני לא מאמין שאני ער בשעות כאלו

זכוכיות

New member
אני שמרתי דיי הרבה,

בעיקר מכתבים, בהמוניהם אקסים, ידידים ואפילו מחברות, לא בהכרח היסטוריה רומנטית, פשוט היסטוריה... יש לי ארון בבית של ההורים שמוקדש לעניין, ואני לא בדיוק מקדישה לו זמן. אני לא חושבת שאני אזרוק את מה שיש שם אי פעם, בעיקר כי אין שם שום דבר שהיום עוד עושה לי משהו אמוציונלי, הדברים שעושים לי משהו הם מבן זוגי, והם נמצאים אצלנו בדירה...

ואהוו..

מכתבים - יש לי רק כאלה שחברות שלחו באמצצע שיעור אני שומרת רק את של החברות היותר קרובות. מכתבים ארוכים כאלה שיש מאוחריהם סיפור, ולא כל פתק שקוראים אחרי שנה ולא מבינים על מה ולמה הוא נכתב... אין לי מכתבים מחברים / אקסים / ידידים (טוב, גם אין לי עבר רומנטי כזה ארוך) מתנות - שמרתי את כולן... חלקן מקשטות את חדרי הקט חלקן, ארוזות במדף גבוה גבוה בארון- נחמד להיזכר
אהה ובתקופות של בדידות - כיף להסתכל בהודעות מלפני כמעט שנה שעדיין שמורות לי בפלא' הישן והלא שימושי שלי ולהיזכר באחת התקופות הכי מדהימות שהיו לי

L y c a n

New member
אין צורך.. אני מניח

בהתחלה אני שומר, אבל תמיד מגיע שלב, שאני מחליט, שאין לי מה לעשות עם זה יותר.. וזה נזרק. אן מה לעשות, הזיכרונות הכי טובים נשמרים בי, ואם אני לא זוכר.. אז כנראה זה לא היה משמעותי.. קשה.

למעלה