אני לא יכולה להפסיק לבכות

אני לא יכולה להפסיק לבכות

אין לי אף אחד, זו לא תחושה זו עובדה. הכל כואב לי, אני מרגישה איך הגוף שלי מתפרק לחתיכות ואת השקיות מתחת לעניים תופחות מנפיחות מרוב כאב. אני מפחדת לישון ולבד לי להיות ערה. אני כלכך מפחדת מהלבד ואין לי ברירה, אף אחד לא רוצה אותי.המשפחה שלי דוחה אותי,אחותי ישבה עלי שבעה,אבא שלי לא רוצה לעצור את החיים שלו רק מפני שאנסו אותי לפני שנתיים ואני אפילו לא זכרתי את זה עד לפני כמה חודשים שפתאום התחילו לחזור אלי הבזקים של זכרונות.......ואמא שלי...שאלתי אותה אם אני יכולה לגור איתה והיא אמרה לי..אני מעדיפה שלא. אני שכחתי איך לחיות. אני בסך הכל רוצה שיחבקו אותי ויאהבו אותי. דוחים אותי כל הזמן ואני כבר לא יודעת איך לנשום.אין לי לאן ללכת, אני צריכה לעבור דירה ואני לא רוצה לגור לבד,אני מפחדת מכולם, ואף אחד מהמשפחה שלי לא רוצה אותי , ואני לא יודעת מה לעשות. מבחוץ זה נדמה כאילו אני שולטת בעניינים אבל אני מתפרקת, אני אמורה לסיים תואר בסוף השנה, ואני לא רואה את עצמי מסוגלת לשבת בכתה , ואני רואה את כל מה שעבדתי בשבילו כלכך קשה נזרק מול העניים שלי ואין לי יכולת להציל את זה. אני מצטערת על כך שאני מתבכיינת אבל אני מרגישה כל כך קטנה, שהארבעה בחורים שבחרו לסמם אותי ולאנוס אותי השתמשו בי כאילו אני חתיכת בשר, ועכשיו המשפחה שלי נותנת להם לגיטימציה, שזה נכון, כי אני לא יותר מזה. אני לא יכולה להמשיך לתפקד כרגיל כאילו הכל בסדר, ולקפוץ לבכות בשרותים אני מבקשת אל תציאו לי פסיכולוג או פסיכיאטר, אני מטופלת, אבל אף אחד לא יכול להחליף את החיבוקים ואת החיזוקים שאני זקוקה להם כמו לאויר לנשימה ולא מקבלת.

תגובה

השתדלי לשמור קשר טוב עם המשפחה. דברי הרבה עם בני משפחתך וצרי אתם ענין משותף מעמיק. השתתפי בהרבה מסגרות שמענינות אותך, ושם תכירי אנשים חדשים.

המשפחה שלי לא רוצה אותי

הם אומרים לי את זה בפירוש כל פעם מחדש, ואני בטפשותי לא מפסיקה לנסות. אני לא רוצה לגור לבד ואני מפחדת מזרים יש לי שבוע למצוא מקום חלופי ואין לי לאן ללכת

תגובה

למה הם לא רוצים אותך, בררת אתם? זה עצוב אם המשפחה לא רוצה אותך. נסי לברר אתם מה הבעיה ולפתור אותה אתם. תוכלי בינתים לגור לבד ובהמשך לגור עם חברים או עם חבר.

מה?

המשפחה לא רוצה אותך כי נאנסת? מה את אשמה שנאנסת? משפחה מוזרה יש לך, האם את גרה במשפחה ערבית?

hang in there

New member
אם נאנסת לפני שנתיים אז יש

לי פתרון בשבילך שזה ארגון שנותן סיוע לנפגעות תקיפה מינית . מספר הטלפון שלהם הוא 1202 והם עובדים 24 שעות ונותנים יעוץ משפטי ונפשי לכל מי שעברה תקיפה מינית. את אפילו יכולה להתקשר וסתם לדבר עם אחת מהמתנדבות שמה על מה שעבר ועובר עלייך כרגע. את לא צריכה ללכת לשם. יחד עם זאת, ובמיוחד בגלל שהמשפחה שלך מנדה אותך, את יכולה להצטרף לאחת מקבוצות התמיכה שלהם תמורת סכום סמלי בלבד. שיהיה לך בהצלחה ותרגישי טוב

אאא211

New member
אם תרצי

תראי אם תרצי סתם לדבר על מה שקורה לך בכיף גם אני בדיכאון וקשה לי מאד אבל לי כן יש משפחה ואם תרצי אוזן קשבת

יניר007

New member
לא תמיד משפחה זו התשובה ....

גם אצלי המשפחה לא תומכתץ לא כלום ....כל אחד לעצמו פה בבית הזה כולם שונאים את כולם והמשפט היחידי שיוצא פה בבית כלפי מישהו אחר זה "איפה האוטו" ? ו "מתי אוכלים" אני מצאתי שדווקא הדרך ההפוכה טובה לי - לצאת מהבית וכמה שיותר ....מסגרת ....(לימודים ..חוגים....או סתם לצאת לתל אביב להסתובב , אוהב את העיר הזאת מה לעשות )

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כמה מאכזב ופוגע

שברגעים הכ"כ קשים האלה, שאת עוברת המשפחה לא שם עבורך אנחנו מתארים לעצמנו כמה זה כואב, לחוות את הכאב של האונס הנורא הזה ולהרגיש שאין עם מי לחלוק, לשתף שאין מי שמחבק ומנחם ומרגיע.. אנחנו שומעים את הבדידות שלך, יקרה... שומעים ורוצים להציע לך חיבוק משלנו.. אמנם לא תחליף למשפחה, אבל חיבוק מסוג אחר חיבוק של הכלה, של הבנה וחמלה חיבוק שמכיל בתוכו את המקום הזה, לבטא, לפרוק, לשחרר את כל הכעס והכאב והייאוש שהצטברו אצלך בפנים... מבקשים שתשארי איתנו כאן, שתמשיכי לשתף ואם תרצי, את מוזמנת גם לבוא ולשוחח איתנו באופן אישי...

הבעיה העיקרית שלי היא שאני לא ישנה

ואני לא מתפקדת, וביום א אני אמורה להתחיל את הסמסטר האחרון שלי לתואר... ואין לי על מי להשען, לא כספית ולא עזרה נפשית.. אני מנסה למצוא ארגונים שעוזרים כלכלית להשתקם כי הדבר האחרון שאני רוצה זה להפסיד את כל מה שכלכך עמלתי בשבילו. אם מישהו מכיר אירגונים כאלה אני אשמח אם יפנו אותי אני יודעת שהם קיימים רק שקשה להגיע אליהם תודה מראש עוד לילה ללא שינה...... מעיין העייפה

למעלה