אני לא יודע מה אתכם אבל אני כבר מת לראות את ה

super tree

New member
אני לא יודע מה אתכם אבל אני כבר מת לראות את ה

אני לא יודע מה אתכם אבל אני כבר מת לראות את הפרקים האחרונים של הסדרה... קצת סבלנות וזה מגיע ביום רביעי 26-5 בשעה 22:00

דנה1982

New member
אני כל כך בלחץ לקראת הסיום

שאני מתכוונת לראות את השידור הישיר ב VOD, בדיוק כמו שמחר אני אראה את השידור "הישיר" של אבודים ב-7 בבוקר.

אכן , השעון מתקתק לקראת הגראנד פינאלה..

החיבור שיוצרת (עדיין ללא לשון עבר) "24" איתנו מדהים וסוחף - ג'ק כולנו איתך רוצים בבריאותך !

Y. Welis

New member
נחמד אגב שהכלים לא סגרו את 'אבודים' ב-VOD

אלא פתחו לכולם בערוץ 3, כולל ספיישל. התוצאה לדעתי לא משהו (גם לא במפלס הדמעות - אפשר היה יותר), אבל היה מעניין, ולו כדי לשמוע את מייקל אמרסון וטרי אוקווין מתארים את יום הצילומים מעונה 5, עם סצינת הסוף של לוק.

דנה1982

New member
זה יפה מצידם

רק חבל שלא עושים את זה גם ל-24 וגם את הפינאלה צריך לראות בתשלום - או לחכות לשידור בערוץ 3. אבודים לא רק קיבלה שידור ישיר לספיישל ול-2 הפרקים, אלא גם השידור השבועי הוקדם, כנראה כדי לעזור לצופים להימנע מספוילרים. לא ברור למה אבודים נחשבת יותר -24 שהיא זוכה לכזה "כבוד". ואגב, בלי לספיילר את אבודים, אני דווקא נהניתי מאוד מהפרק. באתי עם ציפיות נמוכות, ידעתי שלא יהיו תשובות - ונהניתי מכל רגע. מחכה לשידור המתורגם כדי לראות שוב ולהשלים את המשפטים שפספסתי (בעיקר בסצינת הסיום).

Y. Welis

New member
וכדאי גם לבדוק את ג'ימי קימל - ספיישל עם

חלק מהקאסט - אבל קצר למדי.

דנה1982

New member
אני בדיוק מנסה להתארגן על זה

ראיתי בצהריים קטע מהתוכנית בטלויזיה וזה נראה די מצחיק (שכולם אמרו לשחקן שמגלם את ריצ'ארד שהוא מכולם היה אמור להבין את הסוף. הוא זה שחי על האי 400 שנה).

poland1

New member
אחרי שהשעון מתקתק בפעם האחרונה...

אני שם קץ לחיי ואומר ל"דנה1982" לשים את הגופה שלי במשרדי FOX כחלק מקמפיין לחידוש 24 לעונה 9
אוף!! אין יותר עצוב ממני בימים האחרונים, אוטוטו זה נגמר- לעד!
סיום של עידן.. סיום של סדרה ששינתה את פני הטלוויזיה. סיום, סוף, ביי ג'ק באוור

דנה1982

New member
אם כך, יש לי כמה בקשות

ראשית, את ההתאבדות תבצע בבליעת כדורים. לא רוצה לנקות דם כתוצאה מירי אקדח או מחתיכת ורידים. שנית, אם אפשר, תעשה את זה כשאתה כבר בתוך עטיפה נוחה. לא רוצה להתחיל להתעסק יותר מידי עם הזזת הגופה ומציאת פתרונות איחסון. וואלה, רעיון מצוין, אגב. לשלוח אותך ככה למשרדי פוקס עם אזהרה שהתאבדות המונית צפויה בעקבות סיום הסדרה... קיפר יחתום מיד ל-3 שנים נוספות.

poland1

New member
../images/Emo6.gif לא פגשתי אישה אכזרית כמוך.

לא מספיק אני מוכן לשים קץ לחיי, כדי שתהני מעוד כמה עונות את עוד נותנת הוראות?!? אז עכשיו לפי התנאים שלי- אני נותן לך מגבת מסט המגבות החדש שלי, מלפף אותה עם חומר כימי... ואת מכניסה לי אותה לגרון ומוציאה יחד עם הקיבה. דיי! שהזדעזעו! הם נתנו את הרעיון הזה
ודנה.. אני לוקח אותך איתי. אם FOX לא מודיעה על חידוש הסדרה 24 שעות אחרי שאת שמה שם את הגופה במשרדים.. מישהו ששכרתי לא יתן לך את הנוגדן למגפה שתדבקי בה ממני ותהיי עוד קורבן למען הסדרה.. הוא יחדש גם ל-5 עונות תוך דקות

lyla12

New member
הרומן הרומנטי

תקנו אותי דנה ופולנד אבל נראה לי שהוא מחזר אחרייך ומפלרטט איתך ואת עדיןן לא מרימה את הכפפה.

poland1

New member
אני לא מחזר אחרי מעשנות ולא מפלרטט עם מעשנות

אז תרשי לי לתקן אותך

למעלה