אני לא יודע אם זה הפורום הנכון לשאול את זה...

avisect

New member
אני לא יודע אם זה הפורום הנכון לשאול את זה...

היי כל הנוסע הזה של התגוששות ממש מעניין אותי , אני צופה קבוע באגו ובערוץ 5 (לעיתים) וזה ממש מושך אותי רציתי לדעת האם הנוסע הזה מפותח בארץ ? משהוא בסגנון קרבות זירה או בושידו אבל כאלו עם מגע , לא קיקבוקסינג תודה ושנה נפלאה לכולם
אבי סקטקוביץ'

אתה מתכוון לMMA?

אם כן, אז זה הפורום הנכון. אם לא, אז גם כן. יש מורים להתגוששות+הכנעות (בד"כ ג'ו-ג'יטסו ברזילאי) בארץ, ומדי פעם יש גם אירועים עם קרבות המשלבים מכות והכנעות. הבושידו היה מבוים, אגב.

avisect

New member
אין מצב

א-י-ן מ-צ-ב שבושידו מבויים !!! אתה רציני ?! כי אם כן , הרגע ניפצת לי מיטוס נעורים אבי סקטקוביץ'

lior 30 rg

New member
גבר- קראת את החייל האמיץ שוויק?

גם הוא ינפץ לך כמה מיתוסים

avisect

New member
כן , המליצו לי עליו פעם

יש איתי איזה אחד בעבודה (אני רו"ח) ז'לוב של ממש , נראה כמו מקרר אמנה סייד-ביי-סייד שהמליץ לי על זה ... האמת עושה רושם שזה הקו המנחה שלו בחיים הספר הזה. בכל מקרה , התמונה של הבירה ביד ללא ספק עושה לי חשק... נראה לי אני אכנע ללחץ ואקרא אותו... אבי סקטקוביץ' [email protected]

avisect

New member
זה כמו הרגע

שבו ילד מבין שסנטה לא קיים ! אתה לא מבין מה עשית לי הרגע ! העברתי את שנות נעוריי על הקרבות האלו בשישי בצהרים !!! אתה לא מבין מה עובר עליי עכשיו רגשית ! אבי סקטקוביץ'

lior 30 rg

New member
תשמע- כל הנושא של ההתגוששות פלוס זה שעמית

עושה לך משהו רגשית די מחשיד. אני מקווה שאתה לא מתכוון לערבב לאף אחד בשוקו

AmitNHB

New member
כן, יש לי כבר ניסיון עם זה.

בהתחלה יש את שלב ההכחשה: "לא יכול להיות שזה לא אמיתי. אתה לא יודע על מה אתה מדבר." אחר כך מגיע שלב ההפנמה, ומייד אחריו שלב הרחמים העצמיים, בו אתה נמצא כרגע. אולם, החדשות הטובות שבשלב הבא אתה כבר תתחיל לצפות בקרבות אמיתיים ותרגיש מספיק בטוח בעצמך להפיץ את הבשורה הלאה.

רז קורן

New member
מה? WWF זה לא אמיתי?

האחים ואן-הריק לא באמת הולכים מכות? התפיסה של הרקה לא עובדת?

למעלה