אני לא יודע אם אתם אוהבים את זה....

Oleg Silver

New member
ביקשתם עוד ציור אז הנה

ואגב תודה על התגובות על הציור הקודם של האישה פשוט היום אני באמת התקדמתי ומצייר יותר יפה זה ציור ישן מאוד

SC

New member
ראשית, ברוך בואך לפורום

שנית, רואים כשרון ויכולת אבל יחד עם זאת הרישום בעייתי קצת. אני ממליץ לעבוד קצת יותר על אנטומיה ואז לשוב ולצייר פורטרט. נחמד מאוד שבאת, תבוא עוד הרבה. שולי

florence

New member
יפה יפה!

במיוחד הבעת הפנים, פירוט ומימדי האנטומיה, והתנועה.

סליחה סליחה אבל זה נראה כמו

העתקה של הציור הידוע "בראשית", ממש אחד לאחד. מה הקטע אולג? אפרת

Oleg Silver

New member
תגובה לצייר החופשי

אני לא יודע איך הטכניקה הזאת נקראת אני פשוט מצייר עם עפרון. הציור לא במחשב,ציירתי על דף.

G-maN

New member
יש לזה שם...

רישום בעפרון ,ככה קוראים לזה. עבודה טובה בעיני , לא חשוב אם זאת העתקה או לא , העיקר המשחק עם העפרון. דרך - אגב , אני במקרה עובד על אותו הציור , או בעצם חלק קטן ממנו בשמן 50X40(אני חושב,לא בטוח) , אני מצייר רק את הידיים עצמן עם תוספות משלי ..

TalDaniel

New member
אח...אח...עיניים

יפה יפה! יש כשרון, גם הפרספקטיבה נכונה, ואיכשהו כל האיברים יושבים בסדר. רק הערה שיכולה לעזור פלאים. אין כמו עיניים. אזור שלם למחקר וללימוד, והן מוסיפות כל כך הרבה חיות לרישומים. רק זהירות קטנה: לא ליפול בקטע של לצייר את העיניים בהתחלה ואת הכל להשאיר דרֵק אחרי הזה. הצעתי רק להתעמק בנושא העיניים... טל.

moti80

New member
לי זה נראה טוב מאוד>

כמובן שאפשר ללטש את זה עוד ועוד, אבל זה בא עם הרבה תרגול ונסיון. אני אישית אהבתי מאוד...יש דגש על פרטים יפים בעיניים וקוים רומזים עדינים (באף לדוגמה) יפה מאוד... מחכה לראות עוד. שמש מוטי

הי אולג וברוך הבא!../images/Emo140.gif

קודם כל יופי שהצטרפת ואני מצטרפת לברכתו של שולי. שנית הציור אכן יפה ועדין, אבל יש עיוות בקו הלסת, הסנטר יוצא קדימה מדי. האף מצויר מאוד מאוד יפה, אבל יש בעיה עם העיניים בלי ספק, הם פלסטיות מדי יחסית לאף הכל כך מוקפד. ואחרון חבי - למה על נייר משובץ?? לא חבל?? לעבור לדפי רישום או דפים חלקים. אפרת

FreeFeeling

New member
Oleg שלום רב

אפרת: "למה על נייר משובץ?? לא חבל??" נכונה מאוד... וגם כמו שהזכירו לפני "TalDaniel" העיניים זה עזור מאוד מעניין וחשוב (אחד המקומות שיותר מדליקים אותי אצל אנשים) אבל ברישום הזה אני רואה צורך מהתמקדות דפקה באזור הפה.. למה? בגלל שהוא עשוי קצת באופן יותר מושקה מיתר האזורים ויותר מידי מושך את העין של המתבונן וזה עזור מאוד חשוב לנתינת הבעה נכונה וצריך להיות יותר עדין ומתמזג אם כול יתר הדמות. (מוזר שאף אחד מהמומחים אוד לא כתב זאת) בהצלחה בהמשך Free

Oleg Silver

New member
אני לא יודע אם אתם אוהבים את זה....

אבל הנה עוד סגנון שאני מצייר.

Druyanizem

New member
יפה מאוד!

זה הכל בעט אני רואה.. פיילוט ירוק? אהבתי את הסגנון... קומיקסי משהו.

eranoz

New member
הם לא ירוקים הם שחורים../images/Emo153.gif../images/Emo70.gif../images/Emo105.gif

סתתתתתתתתתתתתתתתם אני לא גזען ובשמחה אני אעלה את היצירה אחלה ציור יש לא תחושה מאוד צילומית

למעלה