אני לא יודעת אם תזכרו אותי אבל...

נגנבתי

New member
אני לא יודעת אם תזכרו אותי אבל...

אני פה מדי פעם קוראת את מ שאחרים כותבים ובודקת אם יש בי את הכוח הידע והנסיון לענות להם. סתם עכשיו נכנסתי לראות אם הכול תקין פה ולא מצאתי מישהו מעודד ושמח. בכל אופן, למי שזוכר אותי ומתעניין מעט, אז אני חזרתי לשיגרה תודה לאל, מדי פעם נתקפת פחד חלש שמהר מאוד אני מעיפה אותו והוא עף רחוק רחוק.... (למי שלא זוכר אצלי הכול התחיל מרבע טריפ מזויין) הפסיכיאטרית הציעה לעלות את המינון של הרסיטל ל 30 מ"ג ביום ואני אמרתי לה "לא צריך אני הלחם עם זה כבר לבד" ממש במילים אלה ואני גם מיישמת ומצליחה. למדתי מהחוויה הזאת המון השתנתי המון אני רואה עכשיו את החיים באור שונה הרבה יותר ברור ובוגר, אני אוהבת את החיים!!! ואני מאחלת לכולם פה בפורום להרגיש את זה כי יש כל כך הרבה דברים יפים בחיים תחשבו על העתיד שלכם על הילד (שיש) או שיהיה לכם על המשפחה על החיים, על הדברים הקטנים האלה שאנחנו לא תמיד שמים ממש לב אליהם אבל עם נתמקד נראה כמה הם פשוטים וכך גם יפים וגורמים אושר. זה הצד החזק שלנו (החרדים) יש בנו את הקסם והיכולת לראות את טוב (וגם את הרע) בדברים הקטנים האלה שאנשים אחרים אינם רואים תלמדו להכיר את זה בהמשך מתי שתצאו מזה. אני כרגע מובטלת התפטרתי כי הייתה לי הצעה יותר טובה ובסוף נשארתי קרחת משני הצדדים.... איזה חרא... אבל שטויות הכול לטובה אני כרגע גם סטודנטית לקוסמטיקה רפואית וזה קשה... הרבה יותר ממה שזה נשמע אבל בעזרת השם אני אצליח... אני רוצה להעביר לכם מסר שאני רק עכשיו מאמינה בו : לכול אדם יש תקופות משבר בחיים, ממש כמו שאתם עוברים כרגע זה לא פגם וזה לא חיסרון להפך זה היתרון וזה המתנה הכי גדולה שקיבלתם כי משם אין דרך למטה רק למעלה ואתם תהיו כל כך חזקים אחר כך שאתם פשוט תצחקו על זה... ולכל אלה (שכמוני בהתחלה) שלא מאמינים שיש לזה סוף ועוברים את זה בשלום אני פה כדי להוכיח לכם שעברתי את זה וחלק נכבד מזה זה הודות לפורום המדהים הזה שהיה שם כדי לתמוך ולהגיד לי מה שאני מספרת לכם היום ועל זה אני חייבת להם תודה ענקית!!! מי שרוצה לדבר יכול להשיג אותי ב: [email protected] בייי ובהצלחה לכולם... והרבה חיבוקים ונשיקות לחיילים ולתושבי הצפון... שלכם תמיד שרון..../ נגנבתי

נגנבתי

New member
../images/Emo208.gif

קסנקס

New member
איך אפשר לשכוח

מאושר בשבילך, המון!!!!! (במיוחד שיש לי חלק פיצפון בהצלחה שלך, לא?) תמשיכי להילחם, כל הכבוד. קסנקס

מאמי כל הכבוד לך ה יהיה בעזרך תמיד

גם אני עברתי חויה מאוד קשה כולל קריסת מערכות וכאבים בכל הגוף ממש מרה שחורה כולל חולשות חרדות ורפלקסים חושך בעינים ולא אמשיך להלאות אותך ומה שעיקר שנלחמתי והאמנתי בה יתברך ושיניתי את הכל נכון עדין לא בריא אבל המוטבציה בריאה הסיפוק שבשיפור בריאותי נותנים כוחות אני מרגיש שבלעדי ה יתברך הייתי עכשיו שוכב במטה אבל האמונה ועוד אמונה עומדת לנגד עיני וקרוב ה לכל קוראיו החרדה היא חלק מלוה לבעיות שלי קבלתי אותה בשקט אך היום היא מבינה שהיא לא שייכת אלי היא באה לבקר ואני לוקח אותה לעולמות עליונים ה מגן בעדי אני בטוח שבעזרה אצליח לבער את הנגע ומקווה ומתפלל שה יעזור ושום כאב או מחוש לא יהא לי ומה שיש הכל כפרת עונות ושיהוי זירוז לביאת משיח צדקינו אמן ואמן

נגנבתי

New member
אמן...

מאחלת לך המון הצלחה ... הכול עובר בחיים. וכן, יש אלוהים והוא רואה הכול והוא לא יתן לעמו לסבול לעד

מאמי כל הכבוד לך ה יהיה בעזרך תמיד

גם אני עברתי חויה מאוד קשה כולל קריסת מערכות וכאבים בכל הגוף ממש מרה שחורה כולל חולשות חרדות ורפלקסים חושך בעינים ולא אמשיך להלאות אותך ומה שעיקר שנלחמתי והאמנתי בה יתברך ושיניתי את הכל נכון עדין לא בריא אבל המוטבציה בריאה הסיפוק שבשיפור בריאותי נותנים כוחות אני מרגיש שבלעדי ה יתברך הייתי עכשיו שוכב במטה אבל האמונה ועוד אמונה עומדת לנגד עיני וקרוב ה לכל קוראיו החרדה היא חלק מלוה לבעיות שלי קבלתי אותה בשקט אך היום היא מבינה שהיא לא שייכת אלי היא באה לבקר ואני לוקח אותה לעולמות עליונים ה מגן בעדי אני בטוח שבעזרה אצליח לבער את הנגע ומקווה ומתפלל שה יעזור ושום כאב או מחוש לא יהא לי ומה שיש הכל כפרת עונות ושיהוי זירוז לביאת משיח צדקינו אמן ואמן

dida80

New member
היה ברור מההתחלה שתצאי מזה ואפילו

חזקה יותר.. אבל טוב לשמוע שזה אכן קרה

t a m t a m 3 0

New member
איך אמרה ידידה נבונה שלי?

כל ירידה היא לצורך עלייה!!! משפט חזק ובעיקר נכון..אני מאמין בו.

למעלה