אני לא יודעת אם פה זה המקום לשאול

מצב
הנושא נעול.

Studentred

New member

אבל השאלה היא כזאת. בעבר היתי מטופלת בריטלין והפסקתי עם זה. לאחרונה רציתי להמשיף הלכתי לפסיכיאטר לקבל מרשם והוא אמר שרטלין זה כמו ממכר כמו סם ושהוא לא יתן לי מרשם. במקום זה הוא נתן לי תרופה אחרת שנראהת "רסיטל" ניסיתי אותה והיא לא עזרה לי כמו רטלין, כלומר לא להתרכז ועם היו לה תופעות לוואי כמו עייפות ונעלות בלסת ודיברתי מוזר. אני לא יודעת אם להמשיך להשתמש בה, אולי זה אמור לעבוד רק אחרי כמה פעמים שמשתמשים בה. אני אישית מעדיפה רטלין אבל הרופא לא נתן לי. כדאי לי ללכת לרופא אחר או שאני אקבל את אותה תשובה? מישהו מכיר בכלל את הרסיטל הזה? תודה :)

SHIKUMTA

New member
שלום רב

אבל השאלה היא כזאת. בעבר היתי מטופלת בריטלין והפסקתי עם זה. לאחרונה רציתי להמשיף הלכתי לפסיכיאטר לקבל מרשם והוא אמר שרטלין זה כמו ממכר כמו סם ושהוא לא יתן לי מרשם. במקום זה הוא נתן לי תרופה אחרת שנראהת "רסיטל" ניסיתי אותה והיא לא עזרה לי כמו רטלין, כלומר לא להתרכז ועם היו לה תופעות לוואי כמו עייפות ונעלות בלסת ודיברתי מוזר. אני לא יודעת אם להמשיך להשתמש בה, אולי זה אמור לעבוד רק אחרי כמה פעמים שמשתמשים בה. אני אישית מעדיפה רטלין אבל הרופא לא נתן לי. כדאי לי ללכת לרופא אחר או שאני אקבל את אותה תשובה? מישהו מכיר בכלל את הרסיטל הזה? תודה :)
שלום רב
קודם כל לגבי האם להמשיך בטיפול תרופתי או לא, אני ממליץ לך להיוועץ ברופא. בדרך כלל לוקח לגוף להתרגל לתרופות, למרות שריטלין היא יוצאת דופן בקטע הזה, היא משפיעה השפעה ישירה ומהירה. האם הרופא דיבר על הרפעות קשב או על הפרעות במצב הרוח? בכל אופן, ניתן תמיד לבקש חוו"ד שנייה, ורופאים אחרים כן יתנו ריטלין, אם זה מה שאת אומרת שעזר לך. אשמח להיות לך לעזר בעתיד פביאן ב. - מנהל הפורום

בואי לפורום הפרעות קשב מבוגרים

בואי לפורום הפרעות קשב מבוגרים
זה רופאים אחרים בהחלט יתנו לך ריטלין, אם זה מה שמתאים. לכי לרופא שמתמצא בהפרעות קשב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה