אני לא יודעת אם זה הפורום המתאים..

קוש1

New member
אני לא יודעת אם זה הפורום המתאים..

ובכל זאת..אמא שלי סיפרה לי שלפני שהיא נכנסה להריון היא ירדה קצת במשקל בכוונה! האם זה נכון שבנות שיש להן נטייה להשמין צריכות או לרדת קצת או לשמור יותר לפני הכניסה להריון? תודה

marcyg

New member
לא טוב להתחיל הריון עם עודף משקל...

וגם יותר קשה להכנס להריון. השאלה אם זה עודף משקל אמתי או סתם... לא טוב גם להתחיל הריון בתת משקל!!

ילדונט

New member
תשמעי, תמיד עדיף להיכנס להריון

כשאת במשקל תקין, ולא בעודף. כמה שעודף משקל מקשה ביום יום (חם, כבד) הוא מקשה עוד יותר בהריון, ועודף משקל גדול מאד עלול להיות קשור גם לרעלת הריון/סכרת הריונית. אז אם את עם עודף משקל, לא יזיק לנסות לרזות קצת לפני כניסה להריון, לי קצת חבל שלא עשיתי את זה בעצמי.

קוש1

New member
אין לי עודף משקל

העודף היחידי שיש לי זה כמו לרב הנשים שמתלוננות על שומנים מיותרים..ומה שאמא שלי טענה שאם אפשר לנסות להפתר מהם לפני עדיף

מה שחשוב יותר לפי דעתי

הוא לשמור במשך ההריון. תמיד טוב לרדת קצת לפני הריון (ולא רק לפני הריון). אבל מה שחשוב הוא לשמור בהריון (בצורה מבוקרת כמובן, לא דיאטה רצחנית שאסורה בהריון). כמו שכבר סיפרתי רבות בפורום, בהריון הקודם עליתי כמעט 30 ק"ג. לפני הכניסה להריון הזה ירדתי כמעט הכל ובהריון הזה שמרתי כל ההריון כדי לא לחזור למצב הפרתי שהייתי בו בסוף ההריון (אני פשוט מתביישת לחשוב על הכמויות האדירות של האוכל שאכלתי במשך כל ההריון הקודם). אני עכשיו שבוע 39 ועליתי (עד לפני שבועיים) 10 וחצי קילו. אני מאמינה שעליתי עד עכשיו קצת יותר (עוד שני קילו בטח), אבל לעומת ההריון הקודם אין בכלל מה להשוות. בכל מקרה, בהצלחה,

למעלה