אני לא יודעת אם זה המקום הנכון... [לגבי שנקר]

• פותח הנושא eyoko
  • פורסם בתאריך

eyoko

New member
אני לא יודעת אם זה המקום הנכון... [לגבי שנקר]

אז ככה נעים מאוד אני דריה ואני אציק לכם בפורום בזמן הקרוב [= יש לי שאלה איתה למעשה הופנתי אליכן/ם למעשה אני מתכננת להכנס לשנקר באוקטובר 09 אבל ניצבת בפני דילמה קלה והיא מכינה או לא מכינה? מצד אחד נאמר לי שמכינות פחות מכווינות ויותר אומרות לך בדיוק מה לעשות ואיך לדבר כדי להכנס מצד שני סטודיו 6B נראה מקום מקסים בעיה נוספת היא שאני באמת לא יודעת מה לעשות? וכאן אולי גם תוכלו לעזור לי מהו תיק עבודות? אוסף יצירות אקראיות? עבודות בעלות מכנה משותף? סתאם THE BEST OF....ME כזה? יש לי כרגע המון להציג מהמון תחומים... אני פשוט לא יודעת אם זה מתאים /= האם יש עוד משהו שצריך כדי להתקבל שאני לא יודעת? מה סוג העבודות בית שהם רוצים? הבנתי שרוצים לראות בגד אחד האם זה נכון? האם מעניין אותם למה איך ומה תפרת או שיש חופש פעולה מוחלט? בקיצור אני יכולה להריץ כאן שאלות עד אין סוף אשמח אם מישהו יוכל לחלוק איתי את חוות דעתו על הנושאים הנ"ל או לחילופין איזשהו מידע דעה שאולי תתן לי איזשהו כיוון בנושא? תודה מראש דריה

lirola

New member
לפני שבוע שבועיים אחת התלמידות

אצלנו בקורס ללימודי חוץ בשנקר התייעצה עם המורה ושאלה אם כדאי לעשות מכינה למי שמעוניין להירשם ללימודים שם התשובה היתה חד משמעית -כן!! והסיבה- שיש כל כך הרבה ביקוש והרמה גבוהה, וצריך להגיע עם משהו ברמה, שמראה יצירתיות וקו מחשבה מיוחד וחדשני. למישהי שאין לה את הרקע בתחום, ולרוב הסטודנטים החדשים אין את הרקע הזה מאוד כדאי לעבור מכינה או להצטוות לתופרת מוכשרת שמבינה בנושא ויכולה לעזור להכין אותך. אין חובת תפירה של הבגד שמציגים לפי מה שידוע לי. ביום שישי אהיה שם ואני אשאל אותה בשמחה מה כדאי לעשות, משום שבאותו יום לא ממש הייתי קשובה לשיחה שהתנהלה בין המורה לתלמידה. אנסה לברר לך פרטים ביום שישי. בהצלחה.

eyoko

New member
תודה על התשובה[=

ברמת העיקרון אני מתעסקת באומנות כל חיי ותופרת תקופה של כ4 שנים עם רקע מסבתא שהיא תופרת אני מאמינה שהרמה שלי גבוהה וחוץ מהבנה כללית של מה בעצם צריך להיות בתיק עבודות אני לא מצליחה לחשוב מה עוד יש בעיה אם כי זו בעיה די גדולה ובטח יש עוד דברים... סיפרתי לך את זה לא כי אני חושבת שאני לא צריכה מכינה אבל אשמח אם באמת תבררי לי פרטים [לכן המידע בעצם] המווווווווווווווווווווווווווון תודה!

niznaz333

New member
מכינה..

היי! אני סטודנטית לעיצוב אופנה בויצו חיפה. שנה שעברה עשיתי מבחנים לשנקר ולויצו וביום פתוח בשנקר מנהלת המחלקה אמרה במפורש שהם לא אוהבים אנשים שמגיעים ממכינות כי הם מגיעים כמו פס יצור,כולם עם אותן העבודות ואין משהו מיוחד.. היא המליצה לקחת שיעורים ברישום ואיור כי זה מה שיבחנו אותך במבחן הראשון ואם היכולות הרישומיות שלך לא יהיו גבוהות לא תעברי את השלב הזה... את לא חייבת שיהיה לך ידע בתפירה, את באה ללמוד שם בשביל זה.. את צריכה להכין דגם אחד תפור לשלב השני של הראיון והצגת תיק העבודות. אני הבאתי סקיצה ובדים לתופרת והיא תפרה לי אותו.. כל המכינות האלה סתם לוקחות מלאאא כסף מאנשים ,יש לי שתי חברות שעכשיו לומדות איתי שלפני שנתיים בערך למדו בסטודיו 6ב ולא עברו אפילו את המבחן הראשון. אני הלכתי למורה מקסימה בת"א עם תואר שני באומנות מבצלאל שעזרה לי ברישום והכינה אותי למבחן שעברתי גם בויצו וגם בשנקר. אם את רוצה עוד פרטים תכתבי לי למייל אני אענה לך בשמחה [email protected]

דנהד23

New member
בתור מישהי שחשבה אותו הדבר שנה שעברה..

המכינה שאת צריכה היא מכינה שמכוונת אותך לאיך לבצע את המבחנים ולא לתיק עבודות אני עשיתי השנה מכינה כזאת בשנקר. המכינה בשנקר מתאימה לאנשים שיש להם תיק עבודות ויש להם רקע ויודעים לצייר ליצור וכו'.. אך אינם יודעים כיצד לבצע את המבחנים כמו שצריך. אם את שואלת אותי גם מורה פרטית יכולה לעזור לך אבל לא כולן יודעות מה שנקר מחפשים.. מחר יש לי מבחנים תוך חודש אני אודיע לך איך היה

למעלה