אני לא יודעת אם אתם זוכרים אותי...

h-i-l-a

New member
אני לא יודעת אם אתם זוכרים אותי...

היי כולם.... אני לא יודעת אם אתם זוכרים אותי...ממזמן לא נכנסתי לפה... ככה...לפעמים אני נכנסת ממש לפעמים.... לא יודעת למה אני כותבת...אולי בגלל שסתם רע לי אז רציתי להוציא את זה החוצה...סתם שמישהו יידע....אני יודעת שהרוב פה לא מכירים אותי וגם אלה שכן בטח כבר שכחו או שלא אין לי מושג... הפסקתי כרגע ללמוד...אין לי מושג למה פשוט אין לי כח ללכת כבר לביצפר אני יודעת שאני צריכה ללמוד זה לא שאני לא יודעת...אולי אני עושה יותר מדיי הנחות לעצמי כמו שחברות שלי וההורים שלי אומרים לי אבל...פשוט לא יכולתי להמשיך ללכת...וסתם הימים נמשכים כל יום אותו דבר...חרא!!! וזהו...בעיקרון.... אתם לא חייבים להגיב סתם רציתי לכתוב את זה שמישהו יקרא או לא יודעת...

broken child

New member
זוכרת אותך בהחלט...../images/Emo127.gif

למה רע לך הילולה? אני כאן אם בא לך לדבר.

Pure SilenCe

New member
../images/Emo24.gif

למה הפסקת ללמוד? את לא יודעת שזה סוג של ריפוי שיעזור לך? שירים אותך ויעסיק אותך שלא תשקעי?
מי שכח אותך מי?

הילולה! בטח שזוכרת'ותך!

התגעגעתי מלאן!
אל תוותרי על הלימודים, אל תוותרי על החברים או החברות, אל תוותרי על ההורים, אל תוותרי על עצמך. שתפי אותנו במה שאת מרגישה. אנחנו כאן. לא שכחנו, ולא נשכח לעולם! [מחבקתותך חזק-חזק-חזק!] עדי

h-i-l-a

New member
........

הפסקתי ללמוד....כי לא היה לי כח לקום בבוקר ללכת לביצפר ללמוד הייתי באה יומיים כן שבוע לא....אם הייתי מצליחה להגיע שבוע שלם רצוף זה היה ממש שיא.... והביצפר הוא אקסטרני פרטי הוא עולה הרבה כסף וההורים שלי ראו שאני לא הולכת והכסף סתם הולך.....על כלום...אז כבר חודש ומשהו שאני לא לומדת... לא שקודם ממש למדתי אבל לפחות עדיין הייתי רשומה לא שזה היה ממש משנה... ואני רוצה לחזור ללמוד אני יודעת שזה חשוב אבל....לא יודעת אין לי כח... כמה פעמים הבטחתי כבר להורים שלי למנהלות של הביצפר שאני יילך....ולא הלכתי ורציתי ללכת אבל לא יכולתי...לא יודעת למה... וסתם אני יושבת בבית כל יום יושנת עד 3 בצהריים....וסתם הולך היום... לפעמים יוצאת לחברות....עכשיו כולם עסוקים בבגרויות ואני במה אני עסוקה בלישון....בלהרגיש כמה שחרא....לדבר בטלפון...לאכול לפעמים שמכריחים אותי וזהו....החיים שלי ביזבוז...........פשוט ככה

CRAZYIT

New member
../images/Emo24.gif

את מה שרציתי לשאול כבר שאלו.. מקווה שתרגישי קצת יותר טוב אנחנו כאן. תמיד! קרייZית

למעלה