אני לא יודעת אם אני במקום הנכון אבל

• פותח הנושא 3464
  • פורסם בתאריך

3464

New member
אני לא יודעת אם אני במקום הנכון אבל

אני קמווה שתוכלו לעזור לי.. כי אני לא יודעת מה לעשות יותר! אני מרגישה כ"כ שמנה..! אני בכיתה ח', עולה ל-ט' ואני 1.63, שוקלת 57. אכן מצב עגום.. במיוחד כשכל החברות שלך מידה 24 במכנס דוקלות 40 ומרגישות שמנות ועוד אומרות את זה בקול רם! כאילו פאק.. אתן חושבות שאם אתן אומרות שהירכיים שלכן שמנות או שממש השמנתן לידי אני לא מרגישה רע? וכשאני מחליטה להעמיד אותן במצב רע ואני אומרת להן.. "אם את שמנה אז מה אני?" הן מתחילות לגמגם ואמרות שאני לא שמנה אבל הן שמנות בלי שום הסבר ואז כבר יהיה טיפשי להמשיך במשחק הזה כשהסוף ברור כ"כ.. הן לא יודו שני שמנה כי אני חברה שלהן אבל בואו נודה שזה קצת מוגזם המשקל הזה שאני סוחבת עליי..! הבעיה שלי זה שאין לי שליטה על עצמי פשוט.. אם בא לי בבוקר משו מתוק אני יאכל אותו למרות שאני יודעת שאני צריכה לאכול משו קצת יותר דיאטטי.. ופחות משמין אבל פשוט לא עוזר בגרוש..! אני גם תמיד אומרת לעצמי "תיד יש את מחר" ואוכלת את הדברים האלה.. אני חייבת להפסיק אבל אני לא יודעת איך.. פליז תעזרו לי! אוהבת..

דבר ראשון

את שוקלת בסדר גמור!!!! זה משקל תקין מה שיש לך! את יותר גבוה מהחברות שלך? החברות שלך אין מצב שהם לובשת מידה24 אלה אם כן הם נמוכות וממש ממש רזות אפילו מתחת לממוצע את במשקל תקין לדעתי

למעלה