אני לא במצב טוב

Raindrop23

New member
אני לא במצב טוב

אני לא במצב טוב ויש לי חרדות. אני לא ישנה טוב בלילה, לפעמים אני קמה באמצע הלילה עם כאב ראש או לא יכולה להירדם שוב.
אני כבר כמה זמן צריכה לעשות בדיקות דם ונמנעתי מזה כי פחדתי מכמה סיבות: מהצום, מלקום מוקדם בבוקר אבל בעיקר מזה שיש לי ורידים דפוקים והרבה פעמים האחות מחפשת וחופרת ולא מוצאת. בפעם האחרונה היא חיפשה לי בשתי הידיים ולא מצאה עד שאמרתי לה שתוציא כבר מכף היד. אמרה לי שזה כואב, לא אכפת לי שזה כואב, אז הדקירה כואבת יותר לשניה אבל לפחות לא צריך לחפש ביד ולא למצוא, זה עוד יותר כואב.
בזמן האחרון אני מרגישה עייפות מוגברת, היום קמתי ממש מאוחר וגם אתמול היה לי קשה לקום למרות שהפגישה עם הפסיכולוגית לא בשעה מאוד מוקדמת.
יכול להיות שחסר לי ברזל, זה קרה בעבר. אני לוקחת B12 כבר הרבה זמן וזה לא עוזר (היה חסר בעבר ומאז אני לוקחת). יש לי גם תת פעילות בלוטת התריס, יכול להיות שגם בלוטת התריס לא מאוזנת. לא יודעת.
בקיצור אני בחרדות. אני מפחדת שבלילה שלפני בדיקת הדם אני אתעורר באמצע הלילה עם כאב ראש ואצטרך לקחת כדור, לפני הכדור צריך לאכול. אמא שלי אמרה לי שאקח טיפות, שלפני הטיפות לא חייבים לאכול. אני חוששת שהטיפות לא יעזרו כמו הכדור, אמא שלי אומרת שאין סיבה שלא יעזרו אם לוקחים מספיק.
אני מפחדת שהמצב הבריאותי שלי לא טוב ויש לי חרדות. אמא שלי אומרת שצריך לעשות בדיקת דם וזהו ואין סיבה לחשוש חוץ מזה.
קשה לי לעמוד בדיאטה וקשה לי בכלל. לא יודעת מה יהיה ואני דואגת. אמא שלי מנסה להרגיע אותי אבל עדיין קשה לי.
אתמול סיפרתי לפסיכולוגית שעשיתי בדיקות מעקב בתחום מסויים שצריך מעקב כל שנה. היא אמרה טוב שעשית בדיקות, ועכשיו מה הצעד הבא.
המשפט הזה הקפיץ לי את הפיוז וישר אמרתי לה את זה, שזה משהו שהמפלצת היה אומר, שאני לא מוכנה שיגידו לי את זה (לא זוכרת איך התנסחתי בדיוק). היא מייד הסכימה איתי ואמרה שאני צודקת אבל עדיין זה בא לי במחשבות ומציק לי ומעצבן אותי.
אמא שלי אמרה שכולם מועדים אבל הכי חשוב שאמרתי לה מייד ושהיא הסכימה מייד ולא התווכחה איתי. אז למה זה עדיין מציק לי במחשבות אחרי זה. שונאת את המחשבות האלה, מעיקות ולא מרפות, ורצות אלף מחשבות בשניה.
בקיצור קשה לי ואני לא יודעת מה יהיה. מה נהיה ממני
 

supersonic777

New member
תנסי לעשות הליכה יותר אינטנסיבית ואפילו לעבור קצת לריצה טיפה

 
הי מתוקה

לפעמים יש דברים שמפריעים לספיגת הויטמין כמו חיידקים או וירוסים או פטריות בקיבה או במעי צריך לבדוק את זה. אני עשיתי בדיקת קקי בשביל לבדוק את זה בגלל בעיה אחרת והם הטיסו את הצואה לגרמניה לבדיקה במעבדה ( אבל זו בדיקה יקרה),
אם תרצי אפנה אותך למי שעזר לי בכך.
לדעתי עדיף ליטול בי12 בצורתו הטבעית וכך הוא גם נספג ביתר קלות צורתו הטבעית היא מתיקובלמין ולא צינאנוקובלמין שזה הסינתטי.
אם חסר לך ברזל הברזל של אקוסאפ מדהים כי הוא נספג מהר. תעשי בדיקות דם ותתקשרי אליהם לדעתי הבי12 והברזל שלהם יוכלו לעזור לך . אני אחרי שלושה ימי תשישות והתאוששות חזרתי לעצמי מהאנמיה.
בהצלחה ובריאות איתנה
 
המשך את מתקשרת לאקוסאפ מבקשת לקנות

ברזל ובי12 והם שולחים לך את זה בדואר שליחים עד לבית

אבל את צריכה לומר להם את תוצאות הבדיקות דם ולהתייעץ .
וזה נספג בקלות תוך שבוע תהיי כמו חדשה
 

Raindrop23

New member
תודה קוסמת יקרה

דווקא בבדיקת הדם שעשיתי לפני כמה חודשים ה-B12 היה גבוה, אבל כמו שכתבת, אחרי בדיקת הדם שאעשה אהיה חכמה יותר. תודה רבה על האיחולים ועל העצות, נקווה לטוב.
 

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי יקירה

אני מאמינה בך תני לדברים זמן והם יסתדרו.אני תמיד כאן אם תזדקקי לי
 

Raindrop23

New member
תודה כהנוש

תודה שאת פה, מתוקה.
הרופאה תהיה רק מחר (היא צריכה לרשום את הבדיקות) ולמחר גם ממילא אין תור לבדיקת דם בקופ"ח אז קבעתי תור לבדיקה ליום ראשון בבוקר. נקווה לטוב.
 

Raindrop23

New member
אין תקווה


אין תקווה, הכל אותו דבר, שום דבר לא משתנה, אם כבר אז רק נהיה יותר גרוע, נמאס לי מהכל. עדיין יש לי כעסים על הפסיכולוגית והדיאטנית. רוצה שיעזבו אותי בשקט.
אני צריכה להסתגר בבית ולא לצאת ממנו ולא לדבר עם אף אחד וזהו, כנראה רק ככה יהיה לי שקט נפשי. בא לי שהכל ייגמר כבר. לאף אחד לא אכפת. רק אמא שלי תומכת בי באמת ונמצאת איתי אבל גם לה קשה. די, כמה אפשר, שנים על גבי שנים לסבול ככה ואין שום אור בקצה המנהרה.
כבר לא מאמינה שאומרים לי שיהיה בסדר ותני לזה זמן. נתתי לזה מספיק זמן, שנים ארוכות כבר והכל עדיין חרא וכל הזמן רק יותר גרוע. מהרגע שנולדתי אני סובלת. תמיד היה לי קשה אבל המפלצת דחף אותי מעבר לתהום ולכי טפסי בחזרה למעלה. לא מסוגלת. לא יכולה.
די. פשוט די כבר.
לא להתקשר למשטרה, אני לא אובדנית באמת, זה רק מילים ואני לא עושה כלום.
 

Raindrop23

New member
כהנא, בבקשה תמחקי את השרשור הזה

ואם אפשר את כל השרשורים שלי, אני לא קיימת יותר פה, זהו.
 

KateAusten

New member
ריינוש יקרה


גם בשבילי את קיימת. את חשובה לי

אני מבינה את הכעס שלך, כולם אומרים שיהיה טוב או שצריך להלחם ולא להכנע, ואת עייפה ורק רוצה לנוח. אז אני מתנצלת שביקשתי ממך להילחם ולא הבנתי כמה את עייפה, ומאחלת לך מנוחה אמיתית

תעדכני גם פה וגם במייל

אוהבת
 

Raindrop23

New member
תודה קייטוש יקרה

אני באמת עייפה מהכל, לא יודעת מה יהיה, אין לי כוחות לכלום כבר. שלחתי לך מייל בבוקר. תודה על הדאגה, אוהבת גם.
 
למעלה