אני לא בטוח שתזכרו אותי אבל...

מצב
הנושא נעול.

kfir y 17

New member
חחחח אנסה שוב מתישהו...

אמממ.....
דווקא השומר במקרה שלי היה נחמד ולא זלזלן. והוא אפילו ניסה להשיג בטלפון מישהו מההנהלה כדי להסביר להם שאני רוצה בסך הכל לצלם אוטובוס אחד אבל מישהו מבפנים שענה לו אמר שאין להם עכשיו זמן ושאבוא פעם אחרת... אם יש אפשרות להשיג אישור ? אולי התשובה שלי נתנה לך את התשובה... כנראה שאפשר (כי הוא אמר לי שלפעמים זה מצליח) אבל זה קצת קשה כמו בכל דבר במדינה הנחמדה שלנו...
חחחח אנסה שוב מתישהו...
בתקווה שיחליפו שומר

kfir y 17

New member
חחחחחחחח אוקיי...

יש לך בעיה!! החליפו מפעל....
המיפעל נהרס ועבר לאזור התעשיה נשר שליד רמלה.
חחחחחחחח אוקיי...
אז אני אלך למפעל באזור תעשיה נשר ליד רמלה(אם לא יחטפו אותי בדרך...) חחחחחחח (אני הולך ברגל... חחחח)

846

Active member
קח הרבה מים זאת הליכה ארוכה!

חחחחחחחח אוקיי...
אז אני אלך למפעל באזור תעשיה נשר ליד רמלה(אם לא יחטפו אותי בדרך...) חחחחחחח (אני הולך ברגל... חחחח)

kfir y 17

New member
אל תדאג מותק ^_^

אל תדאג מותק ^_^
הלכתי(ורכבתי על אופניים) קילומטרים רבים ^_^ הכי ארוך שעשיתי היה מהישוב שלי(באר יעקב) עד צפון ת"א-הכניסה להרצליה...
(דרך ראשון-חולון) עם אופניים וברגל הכי רחוק היה לדרום ת"א....
מה זה רמלה בשבילי? זה כלום ^_^

וואו כל הכבוד לך../images/Emo45.gif

אל תדאג מותק ^_^
הלכתי(ורכבתי על אופניים) קילומטרים רבים ^_^ הכי ארוך שעשיתי היה מהישוב שלי(באר יעקב) עד צפון ת"א-הכניסה להרצליה...
(דרך ראשון-חולון) עם אופניים וברגל הכי רחוק היה לדרום ת"א....
מה זה רמלה בשבילי? זה כלום ^_^
וואו כל הכבוד לך

זה מזכיר לי שבגיל 12 ברח לי אוטובוס מס' 20 מול העיניים והחלטתי ללכת ברגל והלכתי מרח' דיזנגוף (בית המהנדס) עד מה שהיום זה קניון איילון ומה ששבר אותי שם זו לא היתה העייפות חלילה אלא הסירחון כי אז לא היה שם קניון ודן דיזיין וכל הדברים שיש שם, היה האיצטדיון ותחנת רכבת צפון ב"ב וכל השאר היה שטח ריק מלא מזבלה מעלים עשן והיה מסריח ממש להחנק. וזה מה ששבר אותי ואת ההמשך עשיתי באוטובוס שבטח נראה כמו זה. אגב 22 היה הקו המקביל ל-20, הם נסעו בדיוק באותו המסלול, רק ש-20 נסע לרמת החיל ו-22 להדר יוסף.

kfir y 17

New member
שאלה נוספת..........

גם אם כן וגם אם לא... זוכרים שבעובדה לפני חודשיים-שלוש הייתה כתבה על 8 מסילות הרכבת בלוד שגרמו למ"ס תאונות? המחסום שיורד כל 12 שניות? יצאתי ביום שבת האחרון לכיוון לוד ונכנסתי לשם... אני חייב לציין שזה היה מפחיד.... כל האיזור ערבים.... אפילו היו מ"ס אנשים שצעקו לי בוא הנה(ואני כהרגלי התעלמתי...) הגעתי למחסום... צילמתי 5-7 תמונות וטסטי משם כל עוד נפשי בי.... בנוסף אליהם יש לי מלא תמונות שצילמתי של הרכבת...(אני חובב צילום) וכשאני אומר מלא.... אני מתכוון למלא!!!!! 80-100 תמונות....(לא זוכר בדיוק....) יש לי גם 5 תמונות של מסילה ישנה ליד המחסן של עלית... בכביש רמלה ת"א...(המפעל שייך לבאר יעקב) הרבע מסילה ממוקמת טיפה לפני המפעל של עלית... עוברת על הכביש ונקטעת בשני צדדיו... לא קיים שם מחסום אבל מעבר למדרכות אם ממשיכים ב-2 הכיוונים של המסילה... אפשר לראות את הדרך שעברה בה המסילה... ואת הרמזור לכל כיוון... למה אני מספר לכם את זה? אני רוצה לעשות עם התמונות משהו ואין לי רעיון
..... יש למישהו הצעה?
שאלה נוספת..........
תגידו... למי אני אמור להפנות בקשה לפתיחת קו חדש? לאגד או למשרד התחבורה? תראו... אני גר בישוב תקוע שנקרא באר יעקב... חוץ ממוניות שירות של ראשל"צ קו 13 שעוברות על 20 דקות, רכבת לכיוון צפון ודרום שעוצרת כל שעה וזה לא קבוע ,אוטובוסים של סופרבוס שעוברים פעם בשעה...(לא בשעה סדירה) ואוטובוסים/מוניות קו 247 שמגיעים מלוד לראשון... לא עובר פה כלום... ראיתי המון אנשים... כמוני... שצריכים להגיע לרחובות ומעדיפים אוטובוס על פני רכבת.... המון אנשים יורדים בצומת יד אליעזר בנ"צ... ופונים שמאלה לכיוון רחובות... חייבים ת'קו הנוסף לרחובות... שיפחיתו לראשון... שיעשו תקופת ניסיון לקו לרחובות! תור אחד שלומד בנ"צ והחברים שלו בנ"צ ועובד בנ"צ!!! אני צריך קו שיגיע לפחות עד לתח"מ בנס ציונה!!! >_< חחחחח למישהו יש מושג למי אני פונה?

846

Active member
ברוך הבא לפורום! קו 157 היה שייך

שאלה נוספת..........
תגידו... למי אני אמור להפנות בקשה לפתיחת קו חדש? לאגד או למשרד התחבורה? תראו... אני גר בישוב תקוע שנקרא באר יעקב... חוץ ממוניות שירות של ראשל"צ קו 13 שעוברות על 20 דקות, רכבת לכיוון צפון ודרום שעוצרת כל שעה וזה לא קבוע ,אוטובוסים של סופרבוס שעוברים פעם בשעה...(לא בשעה סדירה) ואוטובוסים/מוניות קו 247 שמגיעים מלוד לראשון... לא עובר פה כלום... ראיתי המון אנשים... כמוני... שצריכים להגיע לרחובות ומעדיפים אוטובוס על פני רכבת.... המון אנשים יורדים בצומת יד אליעזר בנ"צ... ופונים שמאלה לכיוון רחובות... חייבים ת'קו הנוסף לרחובות... שיפחיתו לראשון... שיעשו תקופת ניסיון לקו לרחובות! תור אחד שלומד בנ"צ והחברים שלו בנ"צ ועובד בנ"צ!!! אני צריך קו שיגיע לפחות עד לתח"מ בנס ציונה!!! >_< חחחחח למישהו יש מושג למי אני פונה?
פעם לאגד אני לא מאמין שמשהו יתן לאגד להכנס שוב לבאר-יעקב ע"פ שיטת המיכרזים הנהוגה כיום.

kfir y 17

New member
247... נכנס לבאר יעקב...

פעם לאגד אני לא מאמין שמשהו יתן לאגד להכנס שוב לבאר-יעקב ע"פ שיטת המיכרזים הנהוגה כיום.
247... נכנס לבאר יעקב...

צביקוש23

New member
אגב ידידי חובב הצילום

גם אם כן וגם אם לא... זוכרים שבעובדה לפני חודשיים-שלוש הייתה כתבה על 8 מסילות הרכבת בלוד שגרמו למ"ס תאונות? המחסום שיורד כל 12 שניות? יצאתי ביום שבת האחרון לכיוון לוד ונכנסתי לשם... אני חייב לציין שזה היה מפחיד.... כל האיזור ערבים.... אפילו היו מ"ס אנשים שצעקו לי בוא הנה(ואני כהרגלי התעלמתי...) הגעתי למחסום... צילמתי 5-7 תמונות וטסטי משם כל עוד נפשי בי.... בנוסף אליהם יש לי מלא תמונות שצילמתי של הרכבת...(אני חובב צילום) וכשאני אומר מלא.... אני מתכוון למלא!!!!! 80-100 תמונות....(לא זוכר בדיוק....) יש לי גם 5 תמונות של מסילה ישנה ליד המחסן של עלית... בכביש רמלה ת"א...(המפעל שייך לבאר יעקב) הרבע מסילה ממוקמת טיפה לפני המפעל של עלית... עוברת על הכביש ונקטעת בשני צדדיו... לא קיים שם מחסום אבל מעבר למדרכות אם ממשיכים ב-2 הכיוונים של המסילה... אפשר לראות את הדרך שעברה בה המסילה... ואת הרמזור לכל כיוון... למה אני מספר לכם את זה? אני רוצה לעשות עם התמונות משהו ואין לי רעיון
..... יש למישהו הצעה?
אגב ידידי חובב הצילום
אולי תוכל מתישהו בזמנך הפנוי לקפוץ לפתח תקוה, לאזור תעשיה קרית אריה, ברחוב יגע כפיים יש מסילה על הכביש. שרידים של מה שנשאר מהמסילה של רכבת משא שהייתה כנראה בשנות ה80 מגיעה עד מפעל עץ לבוד.

kfir y 17

New member
ברגע שאקבל את הכסף

אגב ידידי חובב הצילום
אולי תוכל מתישהו בזמנך הפנוי לקפוץ לפתח תקוה, לאזור תעשיה קרית אריה, ברחוב יגע כפיים יש מסילה על הכביש. שרידים של מה שנשאר מהמסילה של רכבת משא שהייתה כנראה בשנות ה80 מגיעה עד מפעל עץ לבוד.
ברגע שאקבל את הכסף
אצור איתך קשר לקבל מיקום מדוייק

A r i e T

New member
קבל ../images/Emo26.gif

אגב ידידי חובב הצילום
קבל

שרשור שעשיתי (בכינוי הקודם שלי) על הרכבת בפ"ת ובית שמש. די מזמן

ה דרומי

New member
כפיר ברוך השב ../images/Emo140.gifחבל שלא יצא לך

..... יש למישהו הצעה?
כפיר ברוך השב
חבל שלא יצא לך
להגיע למיפגש שהיה לפורום רק לפני כמה ימים. המסילה היתה "בעצם" מסילה "צבאית"{לסרפנד \אנגלית\} צביקוש כבר ענה לך על מרבית השאלות.
לגבי השאר אולי שווה לך לפנות למשרד התחבורה?. במגביל לשאר חברות התח"צ.

צביקוש23

New member
בוקר טוב ידידי הדרומי

כפיר ברוך השב
חבל שלא יצא לך
להגיע למיפגש שהיה לפורום רק לפני כמה ימים. המסילה היתה "בעצם" מסילה "צבאית"{לסרפנד \אנגלית\} צביקוש כבר ענה לך על מרבית השאלות.
בוקר טוב ידידי הדרומי
אהבתי איך הוא קרה לזה מסילת ברזל מסתורית...:) גשש בלש פותר כל תעלומה...:)

צביקוש23

New member
אגב דרומי קבל חוויה מגני אביב מאמש

כפיר ברוך השב
חבל שלא יצא לך
אמש בשעה מאוחרת חזרתי מבילוי והחזרתי חברה לביתה בגני אביב. סמוך למסילה (מתי סוף סוף ינמיכו אותה כבר כדי שהרכב שלי לא יתפרק) לפני הפניה לגני אביב (וכמו שאתה יודע הכביש איפה המסילה לפני הפניה מאד חשוך בלילה) בעודי נוסע ועומד לחצות את המסילה אני מבחין בחמור שקופץ ממש ס"מ לפני הרכב שלי (ואני לא מגזים) והבאתי ברקס חבל על הזמן. אני לא רוצה לתאר מה היה קורה אם הייתי מתנגש איתו. זה ממש היה חוויה מסמרת שיער בשבילי.(שלא לדבר על הבמבולינה שלי)

ה דרומי

New member
העיקר שבסוף זה נגבר בטוב ד.א

אמש בשעה מאוחרת חזרתי מבילוי והחזרתי חברה לביתה בגני אביב. סמוך למסילה (מתי סוף סוף ינמיכו אותה כבר כדי שהרכב שלי לא יתפרק) לפני הפניה לגני אביב (וכמו שאתה יודע הכביש איפה המסילה לפני הפניה מאד חשוך בלילה) בעודי נוסע ועומד לחצות את המסילה אני מבחין בחמור שקופץ ממש ס"מ לפני הרכב שלי (ואני לא מגזים) והבאתי ברקס חבל על הזמן. אני לא רוצה לתאר מה היה קורה אם הייתי מתנגש איתו. זה ממש היה חוויה מסמרת שיער בשבילי.(שלא לדבר על הבמבולינה שלי)
איזה חמור זה היה על שניים. כי לא חסרים שם
לגבי המסילה באזור צרפין והסביבה אחרי מפעל צינורות המזרח התיכון. יש מסילה {או מה שנשאר עם בכלל} לא אין תחנות. מתי בדרום ? מר נצביקוש\ והבומבולינתו. למה אין תחנת רכבת בגני אביב בגלל פוליטיקה של העיר

ה דרומי

New member
אופס../images/Emo52.gif נגמר../images/Emo12.gif../images/Emo140.gif

לגבי המסילה באזור צרפין והסביבה אחרי מפעל צינורות המזרח התיכון. יש מסילה {או מה שנשאר עם בכלל} לא אין תחנות. מתי בדרום ? מר נצביקוש\ והבומבולינתו. למה אין תחנת רכבת בגני אביב בגלל פוליטיקה של העיר
אופס
נגמר

צביקוש23

New member
איך קוראים בטלביזיה

איך קוראים בטלביזיה
לעיר לוד.. חשיפה ללודלנד...:)... אגב שמתי לב ששוטרי המגב שהיו מוצבים בחודשים האחורנים בכניסות לגואריש ולשכונות הערביות בלוד ומסביב לגני אביב נעלמו מהנוף. כנראה המשטרה החליטה שהמבצע שלה הצליח.

אוהד11

New member
אתמול שודרה כתבה ברשת ב' ולפיה

איך קוראים בטלביזיה
לעיר לוד.. חשיפה ללודלנד...:)... אגב שמתי לב ששוטרי המגב שהיו מוצבים בחודשים האחורנים בכניסות לגואריש ולשכונות הערביות בלוד ומסביב לגני אביב נעלמו מהנוף. כנראה המשטרה החליטה שהמבצע שלה הצליח.
אתמול שודרה כתבה ברשת ב' ולפיה
כנראה שהמבצע בלוד הצליח וסוחרי הסמים נדדו ליפו, ועכשיו המשטרה מתלשבת עליהם ביפו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה