אני לא בטוח איך יסתיים היום

זורג הרביעי

Well-known member
אבל אני משוכנע שגם אחרי חצות הפוליטיקאים יעשו על כולנו עוד סיבוב...
כדי להוריד את מפלס החרדות תקח נקודה יותר קרובה שקובעת משהו מוחלט. למשל, האם יצביעו בעוד כחצי שעה בעד, בחירה ישירה לר"מ, או לא. ותאחז בזה. תחליט שכל מה שמעבר לזה לא מענין, עד שתזרח מחר השמש כרגיל ותגלה איזה פטריות חדשות צצו במשך לילה...

dory30

Well-known member
כדי להוריד את מפלס החרדות תקח נקודה יותר קרובה שקובעת משהו מוחלט. למשל, האם יצביעו בעוד כחצי שעה בעד, בחירה ישירה לר"מ, או לא. ותאחז בזה. תחליט שכל מה שמעבר לזה לא מענין, עד שתזרח מחר השמש כרגיל ותגלה איזה פטריות חדשות צצו במשך לילה...
זה לא משהו הרה גורל. נתניהו מנסה למפות עריקים פוטנציאליים למקרה שלפיד או בנט לא יצליחו להקים ממשלה- וכתוצאה מכך נלך לבחירות חמישיות. גם מאיר כהן וגם זוהר הסכימו, שההצבעה לא מחייבת ושאין משמעת סיעתית.

evglev1

Well-known member
מנהל
אגב למה לכולם מובן מאליו שביבי לא מקבל הארכה של שבועיים? החוק עדיין מאפשר זאת, על סמך היחסים בין ביבי לריבלין האופציה הזאת אפילו לא נבחנת לא בפורום ולא בתשקורת?

dory30

Well-known member
אגב למה לכולם מובן מאליו שביבי לא מקבל הארכה של שבועיים? החוק עדיין מאפשר זאת, על סמך היחסים בין ביבי לריבלין האופציה הזאת אפילו לא נבחנת לא בפורום ולא בתשקורת?
במערכת הפוליטית ההזויה שלנו, הכל אפשרי. ולפחות טוב שאתה לא מכנה את הערוצים השנואים עליך "ערוצי אל-ג'זירה", כמו יורש העצר, שבטח בור ועם הארץ בתרבות הערבית חוץ מכמה קללות תורניות ואכילת חומוס במסעדות עם רקדניות בטן.

dory30

Well-known member
מה נשתנה הלילה הזה, מה שנקרא. דבר אחד אני מקווה, שלא יהיו בחירות חמישיות. כמובן שיעזור אם נתניהו ייבלם, אבל הבעיה היא שהוא מכשף את סער ובנט בחוקי ימין. שייזהרו, זה יעלה להם ביוקר.

evglev1

Well-known member
מנהל
מה נשתנה הלילה הזה, מה שנקרא. דבר אחד אני מקווה, שלא יהיו בחירות חמישיות. כמובן שיעזור אם נתניהו ייבלם, אבל הבעיה היא שהוא מכשף את סער ובנט בחוקי ימין. שייזהרו, זה יעלה להם ביוקר.
נראה שסער כל כך כועס על ביבי, מה שגם נשמע מהקלטת של שקד שגם אם ביבי יציע לו רוטציה של חצי שנה ביבי ושלוש וחצי שנים סער כשסער ראשון ברוטציה, סער לא יתפתה כי נראה שבין אם זה במציאות או בדמיון סער רואה בגבו עשרות סכינים שביבי תקע לו.

למעלה