אני לא בטוחה שהפורום הזה הוא המתאים

• פותח הנושא aku
  • פורסם בתאריך

aku

New member
אני לא בטוחה שהפורום הזה הוא המתאים

אבל ננסה בכל זאת.. בתחילת הקשר המיני שלי עם בעלי סבלתי מוגינזמוס קשה. עברנו טיפול מיני וכיום אנחנו מקיימים חיי מין פעילים ונהדרים, כשהצל היחיד שמעיב עליהם הוא הצורך שלנו להשתמש בוזלין- אחרת הוא פשוט לא "נכנס". למדנו לחיות עם זה טוב (מנסים מידי פעם בלי אבל לא הולך). השאלה שלי היא כזו: הפסקתי לקחת גלולות בדרך להנפקת צאצאים, ורציתי לשאול האם וזלין גורם איזשהו נזק לזרע ויכול להפריע להפריה באיזושהי דרך? (זה לא שיש בעיה בינתיים, בסך הכל החודש הפסקתי לקחת גלולות אבל אני רוצה לוודא)

זה בדיוק הפורום

לילה טוב אקו, נהדר לשמוע שהטיפול המיני עזר לכם להתגבר על בעיית הוגיניסמוס הקשה שהייתה לך בתחילת הדרך המינית שלך ושל בעלך. אם תרצי- שתפי אותנו איזה סוג טיפול מיני עברתם. בעניין חומר סיכה - לא כדאי להשתמש בווזלין אלא בג´ל על בסיס מים ששמו K.Y. כתבנו עליו רבות בפורום זה. הג´ל ניתן לרכישה בבתי המרקחת ובפארמים. אין לו שום השפעה על פוריותו של הזרע. אין צורך לנסות חדירה כאשר את יבשה כי זה עלול לכאוב לך וזה מיותר. אז שיהיה בהצלחה במבצע "הנפקת הצאצא" הראשון.

aku

New member
קודם כל תודה על ההתייחסות

ותודה על העצה. הייתי שמחה לדעת מדוע את מציעה לא להשתמש בוזלין, האם יש איזושהי בעיה בכך? לעיתים אנחנו משתמשים גם בשמו תינוקות ודי מרוצים מהתוצאה. לגבי הטיפול שעברנו, עברנו טיפול אצל סקסולוגית מבית חולים בלינסון, שלימדה אותי כל מיני שיטות להירגע ולשלוט בפתיחה ובסגירה של הוגינה, ולאחר מכן להחדיר מרחיבים בגדלים הולכים וגדלים בעזרת בעלי. לבסוף הגענו למצב שהוא חדר אלי ויצא, עד שלבסוף הצלחנו לקיים יחסי מין מלאים. עברנו, מן הסתם, תקופה מאד קשה גם נפשית וגם פיזית אבל תודה לאל זה פחות או יותר מאחורינו. עדיין לעיתים רחוקוץ אני חווה כאבים וכמו שאמרתי, אנחנו לא מצליחים לעשות כלום בלי חומרי סיכה (האם אנחנו היחידים? האם זה קיים?) אבל בסך הכל אין על מה להתלונן.

לגביי חומרי הסיכה

שלומלום לך, ואזלין לא נועד לנרתיק, כנ"ל לא שמן תינוקות. אלו חומרים שהספיגה שלהם מאוד קשה, בשביל סיכה לנרתיק יש ג´לים מיוחדים שהם גם יותר טובים וגם יותר בריאים ולא עולים יקר. הם מבוססים על חומרים שמומסים במים, הומלץ ה- KY ג´ל ויש נוספים שלומלום

סופח נוזלים

היי אקו, ראשית אני שמח לשמוע על הצלחת הטיפול המיני שלכם. היובש שבו אתם נתקלים, הוא תופעה שכיחה בקרב זוגות רבים. שכיחות התופעה גדלה עם הגיל . וזלין ושמן תינוקות הם מיוצרים על בסיס נפט והם סופחים נוזלי הגוף. הם גם פחות ידידותיים לזרע לכן, כמו שהמליצה לך העגבניה (החכמה) החליפו את נוזלי הסיכה בכאלה שהם על בסיס מים (יש הרבה). בהצלחה

aku

New member
מה שמעניין הוא שהבעיה היא

לא בדיוק בעית רטיבות, כלומר אני רטובה, לפעמים אפילו מאד, ובכל זאת הוא לא מצליח להיכנס בלי חומר סיכה. והוא שם את זה עליו ולא עלי. המטפלת שלנו המליצה לנו על חומר שנקרא ריפלנס שהייתי שמה לעצמי אבל זה לא עזר לנו, כי הבעיה היאתה שהוא לא הצליחה להחליק פנימה.

אתם יכולים להשתמש בווזלין

אם אתם משתמשים בו כבר זמן רב והוא לא עשה לכם כל נזק. לא ידוע שווזלין מונע כניסה להריון. כמו כן אם תוכלו לעבור לשימוש בג´לים מומלצים תוכלו להשתמש בהם באותה צורה שאתם משתמשים בווזלין על ידי מריחה על הפין של בן זוגך. הג´לים האלה יותר נוזליים, פחות סמיכים והם יהיו נעימים יותר לשניכם. הם גם נשטפים בקלות רבה יותר אחר כך.

aku

New member
תודה לד"ר ובכל זאת שאלה:

האם יש הסבר לתופעה שלנו? אני נרטבת היטב ובכל זאת יש צורך בחומר מחליק? בכל זאת, זה קצת מעכב ופוגע בספונטניות של הרגע והיינו שמחים לוותר על השלב המיותר...

aku

New member
ההודעה לא קפצה..

מנסה שוב להקפיץ את ההודעה

לגביי הקושי בחדירה והסיכה

שלומלום לך, הקושי שלכם בחדירה כנראה לא נובע מהעובדה שאת אינך רטובה אלא כי את מאוד צרה ולכן סיכוך איבר המין של בן-זוגך מאפשר את החדירה. זו גם הסיבה שג´ל הריפלנס לא עזר היות שלך אין בעיה של רטיבות. מציע לכם שוב להשתמש בג´ל לסיכוך איבר המין של בן זוגך לפני החדירה. שלומלום

למעלה