אני כל כך לבד

למה את מרגישה כ"כ לבד?

את ממש לא לבד........ אולי בכל זאת תנסי להגיד דברים שיושבים לך בלב......... איתך

חי זר

New member
את לא לבד...

אנחנו כאן. רוצה לספר מה את מרגישה עכשיו?

y a l d a 1 7

New member
../images/Emo24.gif

רוצה לספר מה עובר עלייך? למה את מרגישה כ"כ לבד? אני כאן, איתך... וגם כל הבנות פה. דואגת לך, שמרי על עצמך!

shiran sarig

New member
...

"מליוני אנשים לבד, ואם כבר לבד אז שיהיה בתנועה, שנתחמם, שלא נקפא שלא נשתגע" בדידות זאת בחירה, את יכולה לבחור גם לחלוק עם אנשים את הכאב והטוב, את יכולה גם לבחור שלא. אבל הכל בידיים שלך. (אני זאת לא דוגמא טובה...)

lital172

New member
את אף פעם לא לבד מלאך שלי

רוצה להקדיש לך שיר שתביני עד כמה את בשבילי. לכי ילדה אהובה אל חופים רחוקים אל חלומות אחרים יש עוד דרכים שאותן לא עברו מעולם לכי לשם קחי לך ילדה אהובה את תרמיל האתמול יש בו כמעט את הכל לכי ילדה אהובה, כי עוד לא מאוחר אל המחר לא, לא, אל תשכחי גם כשעצוב לך יש לך אותי לא, לא, אל תשכחי אני כאן אל תכעסי אהובה, אם נתנו לך לחשוב אין כאן מקום לאהוב פעם היה זה חלום שאליו מגיעים ממקומות אחרים לא, לא, אל תשכחי גם כשעצוב לך יש לך אותי לא, לא, אל תשכחי אני כאן ואני כבר עייפתי מאד על שנים אבודות לא אבכה עוד כשביקשתי למצוא את הסוד זה שגם לך מחכה לכי ילדה אהובה אל חופים רחוקים אל חלומות אחרים יש עוד דרכים נסתרות להגיע דרכן לכי איתן לא, לא, אל תשכחי גם כשעצוב לך יש לך אותי לא, לא, אל תשכחי אני כאן את הילדה הכי יפה בגן
כל כך אוהבת אותך. את בליבי תמיד

למעלה