אני כל כך גאה ומתרגשת שחייבת לשתף אתכם, היינו

אני כל כך גאה ומתרגשת שחייבת לשתף אתכם, היינו

במצב על הפנים, מבחינת הבית, הדלתות בנות 40 שנה, רקובות, היו יוצאים לנו גוקים מהדלתות, מהמשקופים, החלונות הרוסים, הקרמיקות, לפני כמה שנים עבד פה בעל מקצוע, (לפני שבעלי התעסק עם זה) וגרם לתזוזה של הקרמיקות, וכל הקרמיקות הוסרו מהקיר במקלחת כי בעלי אמר שזה מסוכן, תיכף זה יפול, החשמל לא היה משהו, והיו ריחות בגלל הצנרת הישנה של הבניין.
בעלי שיפץ הכל, הוציא את הצינורות של הביוב מהבית והחליף לנו לחדש עד למטה, כל הדלתות, האמבטיה חדשה, הבית עבר שפכטל על כל הקירות, היה לנו טמברוטקס על הקירות וזה היה מזעזע, המשקופים הדלתות בקיצור, לא יאומן מה שהיה, חוץ מהריצוף של הבית, והמטבח הכל הוחלף, שונה, שופץ, נצבע, אני מרגישה שעכשיו אני חיה בארמון.
לקחנו את עצמנו ביידים, מאז השרשור הגדול ההוא, בעלי עשה המון עבודות פרטיות, ובמקביל גביתי חובות של אנשים שחייבים לי, זה היה משהו כמו 10 אלף שקל של אנשים שחייבים לנו כסף, אז מה שלא יכל לשלם קנה דלתות/צבע/ריצוף וכאלו...........
השיפוץ עלה לנו ממש מעט כי בעלי עשה הכל לבד בבית חוץ מלהביא רצף, הכל הוא עשה לבד, הוא עבד פה ימים ולילות, ואנחנו חיים פה עם שלושה ילדים, וזה היה ממש ממש קשה, אבק ולכלוך, וכל מיני כאלו, אבל היה שווה את הכל.
הייתי מנותקת שבועיים מהחיים , גרתי עם חמתי בתוך חדר עם כולם, אבל אין מה להגיד שווה כל דבר.
למדתי המון במהלך השיפוץ, עליי, עלינו, על הזוגיות, על החיים, ועל הבעל המדהים שלי, למדתי גם שכל הכבוד לי, לא האמנתי בעצמי שאצליח, לבחור צבע, לדעת להתאים , התלבטתי המון, לקח לי כל דבר להחליט עליו המון, אפילו על הקולב חשבתי לפחות שעה, כייף לי טוב לי אני שמחה ומאושרת, אני כל כך גאה בעצמי ובבעלי, אני כל כך גאה בבית שלי, אני כל כך פשוט כל כך שמחה........... אז אתמול באופן רשמי הסתיים השיפוץ, ועכשיו אני מתפנה להתעסק בדברים הכייפים שלי, כמו שתראו בתמונות הבובות, ברכת הבית, השעון, הדברים האלה שאני מסתכלת עליהם ועושים לי טוב בלב ובעיינים.............
אז הנה כמה תמונות, הנה חדר הילדים............

אורזיגל

New member
כיף לשמוע

החדר בתמונה נראה מקסים ואם כל הבית נראה ככה, את באמת גרה בארמון.

הנה האמבטיה שלי שאני כל כך שמחה בה

אין יותר ריחות של פיפי, אין גוקים ואין כלום יותררררררררררררררר

אני מ זהה שמחה שהעזתי לעשות את הצבעים האלה

ואת הפסיפס לא הייתי בטוחה בעצמי אבל הנה

תתחדשו

יש לך על מה להיות גאה!

כל הכבוד לכם.
אני בטוחה שכעת הכל בהיר ומאוורר יות רויש יותר כח וחשק לקחת עוד יוזמה בכל אפיקי החיים.

נראה נפלא!!

והכי כייף לי בסלון שיש לי פינת מחשב שלי

כל הזמן אמרתן לי למצוא את מה ששלי.............אזהנה עוד חלק שכייף לי בו

אפרתי פ

New member
תתחדשו! איזה יופי

שמתי לב שבפינת המחשב "שלך" כבר יש משחק של ילדים

חחח כן יש השתלטות חלקית אבל הבובות והתמונות

הן שלי.............. את זה אי אפשר לקחת לי, האמת שהוא בדרך כלל הרבה יותר מסודר אבל אחרי שבת שכולנו פה.........והמחשב עובד קשה, אבל אכן זאת הפינה שלי..........לפחות שני המדפים בצד שמאל חיחיחי

תודה כייף לי לשתף אתכן, הנה עוד פינה מהבית של

שמה זה כייף לי בה............ פשוט כיף,, בכוונה עשינו את המדף למעלה עם הרסיבר והדי.וי.די, כדי שהילדים לא יוכלו לגעת בזה כל רגע, ולהגיד להם כל שניה אל תגעו אל תנשמו זה משגע.............
ואז יכלתי לעשות לי את כל הבובות שאני אוהבת, פשוט מתה על השטויות האלה אני..............

והנה הדלתות שלי..... משוגעת אבל מה לעשות מתה

על בז' קרם ושמנת, המון עבודה, אבל אני גם ככה עובדת אז מה איכפת לי

עוד משהו שאני אוהבת את ברכת הבית שלי ואת הקול

הקולב שקניתי, את השעון שקניתי, חלק מהדברים קיבלתי מתנה לכבוד השיפוץ, אפילו הפח של השירותים, על הסלסלות של הכביסה, פשוט הכל, עכשיו מוצא חן בעיני אחרת, יהיה טוב...........תודה לכולכן על הכל, כייף לשתף חברות

למעלה