אני כל הזמן

קליפס

New member
אני כל הזמן

מפנטזת על בטן שטוחה. אף פעם בכל 14 שנותיי לא הייתה לי בטן שטוחה. כבר כשיצאתי מהרחם הייתי עגלגלה. המטרה הייתה להוריד 10 קילו עד החופש הגדול, והחודשים עברו להם .. חלפו .. החלטתי להיות נדיבה עם עצמי, לא יודעת כמה אני שוקלת עכשיו, אם יותר מ60 או פחות (להזכירם אני 160, לא נמוכה, פשוט אממממ, לא גבוהה
), ואני לא מתכוונת לבדוק כמה אני שוקלת, אני אעשה את הדיאטה עד שאראה טוב, בין אם זה כרוך בלהוריד 3 קילו ובין אם 20, משהו אומר לי שאני אצטרך להוריד בסביבות ה8 קילו, אבל אני לא בודקת את זה. בכל אופן, עד השנה הבאה אני אראה טוב והבטן תהיה שטוחה. אפרת

behappy

New member
../images/Emo50.gifלך!!!!!!!!!!!!!../images/Emo140.gif../images/Emo42.gif

תנסי לשלב ספורט וחיזוך שרירים.....אני מכירה הרבה בנות לט ממש רזות אבל עוסקות בספורט וזה ממש עיצב להן את הפיגורה.....
נ.ב.-גם החלום שלי הוא בטן שטוחה...

behappy

New member
שגיעוט קטיב אל הבוכר.............

לט=לא חיזוך=חיזוק <שיר עוד ישנה על המחשב>........

היי מותק... ../images/Emo8.gif

כמה שאני מזדהה עם מה שכתבת, את לא מתארת לעצמך. כלומר: אצלי דווקא הבעיה היא לא הבטן (הבטן שלי היא יחסית שטוחה...), הבעיה שלי היא הרגליים והתחת... כשאני משמינה- התחת שלי נהיה ע-נק, וכשאני אומרת "ענק", אני מתכוונת לענק... באמת ענק. בקיצור: גם אצלי, עכשיו, כשאני בדיאטה ורוצה לרזות כמה קילואים, החלום שלי זה להחזיר את התחת שלי ל"נורמאלי", כי הרי אף פעם לא יהיה לי תחת קטן, תמיד יהיה לי תחת גדול יחסית למבנה הגוף, אבל עדיין... עם 4 קילו פחות, אני אהיה מסודרת...
בכל מקרה, אפרתוש, רק רוצה שתדעי שאני גאה בך על זה שאת לא נכנסת לדיכאון על כך שלא הורדת עד הקיץ כפי שהצבת לעצמך, ואני גאה בך גם על כך שאת באה עם כזו גישה, שאת תורידי מה שתורידי עד שתרגישי טוב עם עצמך. אני יודעת שהתכוונת בהומור כשכתבת "בין אם זה להוריד 3 קילו או להוריד 20 קילו", אבל עדיין, פליז אל תגידי את זה (אני רגישה לדברים כאלה, כי יש לי ניסיון מר עם זה...)
. אבל זה בסדר, אחרי זה כתבת שאת רוצה להוריד משהו כמו 8 קילו, כך שזה סביר, ואני "מרשה" לך...
רוצה להזכיר לך, מקסימה, שאנחנו כאן בשבילך לאורך כל הדרך, לתמוך בך עד שתורידי את הקילואים העודפים, ועד שתהיה לך בטן שטוחה כמו שאת רוצה שתהיה לך, וכמו שאני בטוחה שתהיה לך.
אוהבת אותך כ"כ וסומכת עליך המון
. שלך תמיד :) עדי

תל אביבית:

גם לי יש את אותה הבעיה הבטן שלי שטוחה והתחת שלי ענק(ביחס לגוף) ניסיתי הכל וזה לא עוזר ועוד מעט קיץ... את מצליחה בדיאטה???? דיאטות לא עוזרות לי כי זה מוריד לי ממה שאני לא צריכה להוריד יש לך פתרון? מה את עושה?

המממ....

קודם כל היי לך, אורטל נשמה (
) ונעים מאוד!!! זה קודם כל...
דבר שני, בקשר למה ששאלת, אז... המממ... לא, לצערי אין פיתרון, כלומר: ככה זה הגוף שלך. בעיקרון, כשאני בדיאטה (כמו עכשיו, למשל...) אז אני משלבת גם ספורט, וברור שזה עוזר, אבל לא, התחת שלי נשאר, ואני מניחה שתמיד ישאר ענק ביחסית לגוף. ככה זה... גם כאלה שיש להם נטייה לבטנונה, גם אם הם יהיו רזים, תמיד יראו טיפה בטן... טיפה, אבל עדיין. סורי שאני לא יכולה לעזור לך
, אולי מישהו כאן יודע? ועד שמישהו יענה לנו...
מאחלת לך, אורטל, ולכל הפורום המדהים הזה, שבת שלום!
אוהבת :) עדי

behappy

New member
אהמהמ.................

פיתרון חלקי:<לא במקום דיאטה אבל תוספת שבהחלט עוזרת:ספורט שמדגיש עבודה על ישבן. למשל:הליכה בשיפוע,אירובי מדרגה,הליכון אליפטי<חדר כושר..> ויש עוד המון תרגילים טובים,אבל כמו בכפיפות בטן-זה לא עוזר עד שלא משלבים עם ההרכב המנצח פעילות אירובית+תזונה........ לסיכום<בקול של פולנייה למודת נסיון>:בחיים אין קיצורי דרך.......
ממני שיר
נ.ב.סופסוף יש קצת שמש!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alice21

New member
אצלי הכל פרופציונלי חוץ מהאגן

המעצבן הזה, שהוא רחב יחסית יש תרגילים לצמצום האגן? וחוץ מזה אני רוצה לספר שירדתי 2 קילו ועכשיו אני 53.800 (אבל אתמול ושלשום אכלתי מלא אז היום מנסה לצמצם והיום אכלתי 3 עוגיות קטנות וגזר מבושל) אתן לא רוצות לדעת מה טחנתי אתמול ושלשום, צ´יפסים, עוגיות, שוקולדים, וופלות (אל תזילו ריר
) (אתמול שעשינתי נרגילה ב-2 בלילה בים אכלתי מלא שטויות) השבוע הזה אני חייבת לצמצם במאכלים, פשוט אני מרגישה לחוצה שאני אוכלת המון.. מין אובססיה כזו

שאקל

New member
לא רק אצל בנות. גם אצל בנים שמנים

הבעיה היא באגן וברגלים ובתחת ענק. אל תצחקו. אותה בעיה. היום אין לי כבר תחת כמעט. הוא נעלם והרגלים התכווצו. מה שעשיתי זה תרגילים מאוד פשוטים ובסיסים לרגלים מתוך התוכנית של גלעד בערוץ 5. זה עובד ורואים תוצאות. יש תרגילים מסובכים וגם כואבים שמרגישים ממש את השרירים ברגלים אבל זה שווה את המאמץ. תסתכלי על החלק של עבודת קרקע בתוכנית של גלעד. התרגילים הם משם.

קליפס

New member
לאא מה פתאום,

להיכנס לדיכאון ממשקל עודף זה פאסה קומפוזה !! אני חושבת שאם אני אצליח לרדת זה יהיה בעיקר בזכות הפורום הזה

רומי1770

New member
איפה משיגים את התוכניות של גלעד

יש לי YES, באיזה יום ושעה אולי אאלץ להקליט מהכבלים....?

behappy

New member
ערוץ הספורט <5> כל יום בין 6.30

בבוקר ל-7.30 ואח"כ עוד 2 תכניות ספורט שונות <ומעפנות במקצת.....> ואם את בצפון אני יכולה להביא לך -יש לי סטוק של 6 קלטות כאלה..... בחנויות יש גם אימוני גלעד ארוכים יותר וספציפיים-אירובי מתקדם,עיצוב,בטן וכו.......

poosi cat

New member
קודם כל כל הכבוד והמון בהצלחה

וכדי להשתיח את הבטן את פשוט צריכה לעשות כפיפות בטן... המורה שלי לספורט אמרה לי שכדי להשיג בטן שרירית ויפה צריך לעשות 50 כפיפות 4 פעמים ביום!!! לי זה נשמע די מטורף ואני ממש לא עושה את זה.. אני עושה 100 ביומיים והבטן לא ממש נהית שרירית אבל היא משתתחת כי אני בדיאטה ואוכלת כמויות הרבה יותר פחותות.. בקיצור אני לא יודעת מה המספר המדויק שגם עוזר לבטן וגם לא מטורף אבל אני יודעת שכפיפות הן כן התשובה לבעיה שלך. בהצלחה!

קליפס

New member
אם את עושה גם דיאטה וגם כפיפות,

אז בעצם את יכולה גם לעשות 20 כפיפות ביום, כל עוד את מקפידה שזה באמת יהיה כל יום בלי יום אחד חופשה. זה עניין של התמדה, את יכולה לעשות 200 בשבוע וזה לא יעשה כלום. בהצלחה גם לך

למעלה