אני כותב מהבית של החסיד ר´ נייטין

ויליאם

New member
אני כותב מהבית של החסיד ר´ נייטין

ב"ה הודעה חשובה!!!!!!! הועה חשובה!!!!!!!! מהיום הפכתי לחסיד ברסלב סאטמר בעידודו ובהכוונתו של רבי ומורי הרב´ע הקדוש הצדיק אדמו"ר מו"ר ר´ נייטין שליט"א!!!!!! אי לכך ובהתאם לזאת הוא הפך אותי למזכיר והדובר האישי שלו. מי שמעונין לקבל ברכה מהרב´ע או לטעום שיריים מוזמן לבוא לטיש בערב שבת בשכונת מאה שערים המעטירה ולפנות אליי או לאחד השמשים.. מתקבלים בברכה גם ציוונים ואפילו מ"מרכז"!!!! בכבוד רב השמש המזכיר והדובר הראשי והאישי ר´ ויליאם שכותב הודעה זו ממחשבו הפרטי של כ"ק אדמו"ר.

ויליאם, מאוד נהנתי לקרוא את הודעתך.

למרות שזה נשמע מאוד דיבילי שאתה יושב פה ואני כאילו מדבר איתך בפורום....
לא נורא, זה רק בשביל הקטע, יעני כאילו בשביל ההצגה....
איש הרוח,
השמעתי לויליאם קצת מהניגונים שלך, אתה לא כועס עלי נחון?????????

דפננה לא שכחתי אותך לרגע! מאז

שביקשת זה יושב לי על הראש, מחר אני מקווה כבר באמת לגמור עם זה

ואני לעומת זאת, ויליאם, מחכה עדיין

כדי לשמוע איך נייטן נראה בכלל? גלהההההההה לללללללללנו!!!!!!!! מאה שערים טיפוסי או מן עוף מוזר שכזה? המממממממ?

ויליאם

New member
הוא נראה חסיד סאטמר רגיל לגמרי:)

וד"א גם עכשיו אני כותב מהבית שלו...פשוט איען לי ישום דרך אחרת לכתוב:)

א.77

New member
נייטין השמיע קול

איפה אתה, שלחתי לך המון המון, מלאן מלאן, לא יפה, תן תגובה. אז הנה משהו במיוחד בשבילך

א.77

New member
דפנה, צילמתי את בתי נייטין

באמתתתת, יש לי תמונה מדהימה מבתי נייטין. שלחתי, והוא אישר שזה נכון. אם תרצי אז אצרף קובץ

shovav matoc

New member
לבגד הפסים הזהוב...

קוראים כתןנת פסים ואותו לובשים רק בשבת ובימי חג ומועד ואילו בשאר ימות השבוע העניין מתחלק... בני היישוב הישן הולכים עם כתונת <חלוק בעברית >כהה כמו כחול כהה שגם הוא עשוי פסים .... ושאר בני העיר ירושלים הולכים או בחליפה <ז´קט> ארוך שכיסיו שונים מהכיסים של שאר החליפות המוכרות... ויש שהולכים בלבוש ארופאי רגיל לחלוטין כמו שאר בני החרדים.....

הוא נקרא "קפטען" ירושלמי,

רק הנשואים הולכים עם זה אחרי החתונה... (עם הזברה של יום חול, וגם עם הזברה של שבת).... אני אישית לא רוצה להגיד בפורום איך אני הולך, אם את רוצה אני יגלה לך באימייל.....

אריאל1

New member
וליאם?

אתה לא שם אחר לנייטין שהחליט להסתלבט עלינו? או שהוא המציא מראשו הקודח?
פשוט קשה לי להאמין שנייטין ממש יזמין מישהו לביתו. לא ידעתי שעלוקות מרשים לאחרים למצוץ מהם.
בכל מקרה אני רוצה לבוא בשבת. קבענו?

אריאל, אם אתה רוצה לבוא שבת,

אין בעיה, רק תעדכן אותי באימייל את כל מה שצריך לעדכן....
ואם אתה לא מאמין לי שויליאם היה פה, תתקשר אליו, (אני לא זוכר אם הוא מכיר אותך), ופשוט תשאל אותו.....

ויליאם

New member
אתה נכנסת אחרי שאני יצאתי מהפורום

ולכן אתה לא זוכר.. והוא לא ממש הזמין אותי לבית שלו.. אלא לדירה שהוא ישן בה אני מקווה שיום אחד הוא יזמין אותי גם לבית אה נייטין?

אמממ..יש לי תחושה שאריאל צודק....

אבל לא אמרתי כלום! נייטין שחקן לא קטן ואיש רב מעללים, אולי גם צדיק נסתר...

בראון

New member
ואם כבר ביגוד ירושלמי

אז אני נקרע כל פעם מחדש כשאני רואה את הפלאנלית המשמשת בתור חגורה מעל הזברה. תודו קטע טוב. (למכירי הפלאנלית שבנו).

למעלה