אני כבר לא יודעת מה לעשות
|אוכ

פצפוני

New member
אני כבר לא יודעת מה לעשות ../images/Emo80.gif|אוכ

ב ע י י ת מ ש ק ל אני יודעת שרובכן לא אוהבות לדבר על זה ואומרות שאחרי הלידה יפתחו בדיאטה ועכשיו אפשר לאכול מה שרוצים שהרי אנחנו בהריון ובהריון אמורים להשמין א ב ל . . . כל חודש לפני הביקורת בטיפת חלב אני בטוחה שהחודש לא השמנתי שהחודש שמרתי על המשקל פחות או יותר כמו שהוא היה אבל כשאני עולה על המשקל שם אני רואה שגם החודש התווספו לי עוד ועוד ועוד קילוגרמים. שבוע 27 עם 20 ק"ג יותר והיד עוד נטויה (להערכתה של האחות שם אני אוסיף עוד 10 ק"ג בערך). ואני בכלל חושבת שאני לא אוכלת יותר מידי, שאני אוכלת מאוזן בלי שטויות, בלי ארוחות לילה מאוחרות, הרבה ירקות ודברים בריאים אחרים פעמיים בשבוע מתמידה בפעילות גופנית. אז לפני שאני מרימה ידיים ומגיעה לעודפים של 30-40 ק"ג צריכה את עזרתכן - מה אתן אוכלות ? אשמח לקבל תפריט של יום אחד של כל אחת מכן (פחות או יותר)

../images/Emo24.gif יכול להיות שהתחלת ממשקל

נמוך? בד"כ הרזות מעלות יותר. שימי לב גם לבצקות ואגירת נוזלים, במיוחד עכשיו שנהיה חם יותר, זה מעלה משמעותית את המשקל. אולי תלוי גם איך את מפזרת את האוכל על פני היום, אולי את מרכזת יותר מדי בערב? תפריט אני לא אוכל לתת לך, אני ממש לא דוגמא טובה, כל הריון נגמר אצלי לא פחות מ25 ק"ג...

פצפוני

New member
אני מהממוצעות - הלוואי והייתי

מהרזות. התחלתי את ההריון במשקל של 58 גובה 1.64 עד שבוע 15 עליתי 10 ק"ג עד שבוע 22 עליתי 4 נוספים ועכשיו שבוע 27 עליתי עוד 6. בצקות אין, אגירת נוזלים - אין סוכרת הריון- אין, חלבון בשתן - אין

לפחות אין בעיות רפואיות,

זה גם משהו להגיד תודה עליו.
אולי התפרעת קצת בחגים? על האש וכו... אבל בסה"כ המשקל שלך לא נורא בכלל...אני במצב הרבה הרבה יותר גרוע, בע"ה תורידי אחרי הלידה.

אילת27

New member
נושא מאוד מאוד מוכר

אני גם מאלו שהעלו המון התחלתי עם 65-67 והיום אני בסביבות ה-90 ואני רק בשבוע 34 אבל את האמת אני אוכלת הכל ויש לי בצקות שהתחילו לפני שבוע ואני לא עושה פעילות גופנית אני אחרי ההריון יעשה את החשבון שלי עם המשקל

אני אמנם בהתחלה ומרגישה ../images/Emo80.gif

בנתיים אני בשלב ההכחשה, לא נשקלת ויודעת שעליתי ובטח לא מעט.... , ברגע שאני אעלה על משקל פעם ראשונה אני יכנס ללחץ ועוד איך... אני שלא כמו כולן.. לא חושבת שמותר לאכול מה שרוצים וכמה שרוצים.... אני אנסה להשיג תפריט להריון של שומרי משקל מבת דודתי.. (קצת לא נעים לבקש כי היינו יחד באותו שבוע כמעט והיתה לה הפלה
) בכל מקרה , אולי באמת כדאי לפנות לדיאטנית של קופ"ח או משהו.. לא ?

אילת27

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif תאמיני לי שהלחץ בא רק

אחרי שאת מעלה איזה 15 או 16 ק"ג לא?

אילת27

New member
מניסיון אישי שלי

אבל תאמיני לי חמודה שהמשקל זה הדאגה האחרונה שלנו הנה אני בשבוע 34 ועם חשש לרעלת הריון כל פעם בא לי משהו אחר שעושה לי התקף לב חדש

talyeled

New member
ממליצה לפנות לדיאטנית

אני אמנם עדיין לא עליתי במשקל (אני בשלב ההקאות...), אבל פניתי לדיאטנית של קופ"ח כדי להתייעץ לגבי ברזל וכו' (אני צמחונית). זאת הייתה הפעם הראשונה שפניתי לדיאטנית בקופ"ח וממש הופתעתי לטובה. היא הייתה גם נחמדה, גם מקצועית וגם ידעה להתחשב בכל הצרכים של ההריון. כך שנראה לי שזה רעיון טוב גם כדי לבנות דיאטה מאוזנת. אה! - וזה גם עלה לי רק 23 ש"ח (כמו השתתפות במכונים).

משקל..

אני לא מכירה את מבנה הגוף שלך , אבל אני התחלתי את ההריון הראשון שלי (לפני 12 שנה) במשקל של 52 ק"ג ל1.67 מ' (נראיתי לא רע בכלל). ילדתי בתחילת שבוע 39, עם עליה במשקל של 30 ק"ג ותינוקת ששקלה בסה"כ 3 ק"ג.... העליה המטורפת הזו נבעה מזלילה חולנית של פיצות ופלאפלים, ושאננות יתר ונכון שהייתי גם מלאת מים ובצקות אבל זה לא מצדיק כלום .. .. לקח לי שנה וחצי לרדת כמעט את הכל (עד 56 ק"ג ועד ההריון הבא...). אחותי לעומת זאת התחילה את ההריון במשקל זהה לשלי , רק איזה 10 ס"מ פחות , ועלתה במשקל מעל 20 ק"ג , ואחרי הלידה היא ירדה במשקל ללא שליטה בצורה כזו שהיא נראתה ממש רזה וחיוורת בלי להשתדל בכלל..(לא, היא לא הניקה..) בקיצור , תני לעצמך להנות מהחיים אבל לא בהגזמה, כי הכל מחכה לך אח"כ ואם יש לך מזל ואת מהיותר צעירות כאן , זה גם ירד בקלות.

טובה37

New member
כמה טיפים

אני מתחילת ההריון עד עכשיו שבוע 27 עליתי 5 וחצי ק"ג אני אוכלת הכל אבל..מעט אני אוכלת רק כשאני רעבה וגם אז במנות קטנות כשאני שבעה - מפסיקה ומשאירה בצלחת כן זה בסדר..למרות האמא הפולניה שלי כדאי שתעשי רשימה של כל ביס שאת מכניסה לפה ביום אחד ואז תבדקי אם באמת את אוכלת מעט או מזין ואז אולי תבדקי זאת רפואית אולי בלוטות?

meravido

New member
תני לי לנחש

הלחץ נובע מאחות טיפת חלב? הן כאלה מרשעות! בהריון הראשון שלי (סגרתי עליה של מעל 30 ק"ג) היא התחילה עם נזיפות עברה לפרצופים ובסוף התייאשה. בפסח נשקלתי והיתה עליה של 10 ק"ג. אני מאמינה שעד הסוף אני אסגור את ה-20 ק"ג המינימליים שלי (בואי נגיד שאני מקווה שזה יסגר ב-20 ק"ג). ומנסיון - אנחנו לא משמינות מהאויר. מה עוד שאין בצקות אז בכלל... אבל למה שלא תבקשי הפניה לדיאטנית לקבלת תפריט מאוזן?

מל100

New member
כולן כבר ענו לך וממש אין מה להוסיף

הנתונים שלך כמעט זהים לנתונים שלי בהריון הקודם, ואחרי שנה חזרתי למשקל 53 במקום ה- 58 שאיתם התחלתי את ההריון (כמובן שאחרי דיאטה ספורט וכו') בכל מיקרה אם זה מדאיג אותך אז תבקשי הפניה לדיאטנית מהקופה, אני רזיתי בזכותה ונשארתי במעקב אחת לחודשיים עד היום (באופן פרטי) אם מבחינה רפואית הכל בסדר אז בשביל מה לחפש סיבות לדאגה, יש לנו מספיק על מה להיות מודאגות. תשתדלי לא לשתות ממותק (ולא דאיט) אצלי זה מה שגרם להשמנה בעיקר ותהני מההריון.

shmints

New member
גם אני היום נלחצתי

אני בשבוע 25 ועליתי החודש 5(!!!!!) קילו
האמת, בדיוק החודש הבטן יצאה, וכבר אפשר להשוויץ בה וזה נורא שימח אותי וידעתי שתהיה עליה משמעותית, אבל בכל זאת - פתאום חשבתי שזה מוגזם... בגלל סדר היום העמוס שלי (יוצאת ב-7 וחוזרת ב-23 הביתה) החלטתי להוריד מתוקים (כולל שתיה), כמה שאפשר
, ולקחת איתי בתור נשנושים גזר או כל דבר "בריא" אחר.... ולא שטויות שקונים בקפיטריה וכו'... זהו. אני מקווה לעלות פחות מעכשיו....

ot123ot

New member
דיאטה...

הי, אולי זה לא חוכמה כי אני רק בתחילת ההריון, אבל אני נמצאת אצל דאטיקנית והיא נתנה לי תפריט שלי הוא מאוד מתאים, העניין הוא לאכול ארוחות קטנות, ולא לאכול כמויות. אני יכולה לתת לך את התפריט אם את רוצה, אני רק בהתחלה, אבל כמו כולן מפחדת מהמשך ולכן אני אצל דיאטיקנית. אני שוקלת 55 בשבוע 9 (רק בהתחלה) הגובה שלי הוא 1.62 אם את רוצה תפריט תגידי לי ואני אשלח לך. שיהיה בהצלחה.

למעלה