אני כבר דואגת , האם גם השנה אפספס מימונה?

אנפה2

New member
מי יכול להציע לי ולעוד 2 זוגות טיול קל"ב

למחר? נגיד עד עפולה.

kdr

New member
כמעט שאלתי

מאיזה כיוון אתם מגיעים, ואז נזכרתי שמנתניה הייתי מציע זכרון ונחל השופט, לגבי זיכרון לא יודע מה יהיה פתוח. נראה לי שהיקב סגור. נחל השופט מקסים ומעליו עמק השלום בשיא הפריחה. שמעתי שבנחל חדרה יש מקומות נחמדים, לא הייתי שם. אויש, כמעט שכחתי, רוצים מקום קל"ב מאוד ? פארק אוטופיה בקיבוץ בחן, מול האף שלכם, היינו לפני חודש ואנחנו עדיין שיכורים. הנה לינק לתמונות שצילמנו שם. טיול נעים

אנפה2

New member
אתה צוחק עלי? קודם כל אנחנו לא מנתניה

אלא מקרית-אונו, כמעט , על יד, חה חה חה. והרי כתבתחי שלשם אנחנו נוסעים, לפארק אוטופיה. אז תודה על המאמצים למצא לנו מקום יפה ונעים, באמת תודה חוויות כאשר נחזור, אני לגמרי בטוחה שנהנה. חג שמח וטיולים מהנים לכולם.

kdr

New member
מה לעשות

אני מקליד באצבע אחת, לקח לי זמן לכתוב את ההודעה והישגת אותי ב9 דקות. אני בטוח שתיהנו. חוץ מזה, בעלך אמר שאתם מנתניה, עוד דיברתי איתו על רחובות בעיר.

kdr

New member
אולי בהשפעת התה

אולי אני מתבלבל, לא את חזרת איתנו ברכב את העליה בסיום ?

אנפה2

New member
לא.....לא אני, באנו עם רכב פרטי בצבע

פורד פוקוס אנחנו גבוהיי קומה, אני דביבונית קמעה בעלי דוגמן חה חה חה, נזכר בזוג שכזה, שנינו לבשנו חולצות שחורות.

kdr

New member
אני הולך לבדוק באלבום הקלסתרונים

אז טעיתי, לא צריך לכעוס, בית ינאי זה על יד עכשיו אני צריך למצוא את הזוג עם שתי הבנות והבן מנתניה

kdr

New member
הילדים שלי מפוזרים בכל הארץ

נו טוב, זה מהימים שהייתי צעיר
לא מזהה אותם

kdr

New member
משהו נחמד שמצאתי בבלוג של "צדק תרדוף"

חכם - מגיב אינטליגנטי שמשאיר תגובה מרשימה מפורטת ומושקעת, שמוסיפה מידע לנושא הרשומה. כן ירבו כאלה. רשע - בדרך כלל מגיב אנונימי שמשאיר תגובת נאצה. מטרתו היא לקלקל לך את היום, להוריד לך את הבטחון, ולתקוע לך מקל בגלגלי הבלוג. אפשר להתגונן מפני מגיבים כאלה על ידי מנגנון אישור התגובות. תם - לרוב מדובר במגיבה... היא הוא תופיע יופיע מידי פעם, תאחל יאחל לך יום מלבלב מלא אור ואהבה, ותוסיף ויוסיף כמה לבבות, עד לפעם הבאה. אחרי תגובה מאירה כזאת, אני חש חובה להגיב גם בבלוג האופטימי שלה שלו. שאינו יודע לשאול - גולש לא מוכר שמשאיר תגובה לא ברורה. לפעמים הוא מנסה לשאול משהו, אבל לא ברור מה הוא רוצה לשאול ולשם מה הוא הגיב... כנראה עדיף לעזוב אותו לנפשו. זה אמנם כתוב על בלוג אבל לדעתי מתאים גם לכאן. גדול ! אגב, לא הכל עבר, הייתה דוגמה לרשע שלא עברה. בדקו בעצמכם בבלוג שלו

אנפה2

New member
אני כבר דואגת , האם גם השנה אפספס מימונה?

מפספסת כל שנה כי אין לי מכרים מהעדה הנכונה. כמה הייתי רוצה פעם אחת להיות במימונה (גילוי לב אהההה).

כמוני כמוך../images/Emo6.gif

תמיד מספרים לי מסבירים לי כאילו הייתי בעשרות אירועים וכאילו אני יודעת על מה מדובר. סוד, גם מופלטה לא אכלתי..... אשמח גם לראות ולהכיר ולהשתתף

amng

New member
גם אני , ממש בושה...../images/Emo7.gifעוד לא ראיתי מימונה

שלא נדבר על האוכל, אז אולי מישהו יודע על מימונה באזור חיפה???

מימונה לכל דיכפין ../images/Emo214.gif

יוצאי אשכנז נעדרי קרובים מדרגה ראשונה מקרב יוצאי ארצות המגרב
יכולים לחגוג את המימונה אם יגיעו לק"ק שדרות או אשקלון ,ליל המימונה הארצי מרכזי מתקיים בסימן "ובחרת בחיים" - הצדעה לשדרות לאשקלון ולעוטף עזה על עמידתם האיתנה מול הטרור של החמאס. מועד האירוע: מוצאי חג הפסח, כ"א בניסן 15/4/09 בשעה 21:00 במתנ"ס החדש, שכונה מ3, רח' חיים בר לב 4, שדרות. חגיגות המימונה המרכזיות תתקיימנה בפארק הלאומי באשקלון וגם כאן בסימן "ובחרת בחיים" בהשתתפות ישראל מאיר לאו שיברך את עם ישראל בארץ ובתפוצות גם בשדרות וגם באשקלון ובהשתתפות עשרות שרים וחברי כנסת. מועד האירוע: כ"ב בניסן 16/4/09 בשעה 13:00בפארק הלאומי באשקלון תרבחו ותסעדו

למעלה