אני ישמח אם תעזרו לי לפרש...

chaki finster

New member
אני ישמח אם תעזרו לי לפרש...

לעברית או לאנגלית מה כתוב ב-2 הקטעים האלה: 元の病室に戻ったのんちゃんですが、会いに来たどれみの顔を見ると哀しそうに呟きます。ずっと苦しいことばかり。魔法なんて本当は、全部ただの夢なのかもしれない……。その夜の12時、どれみたちは魔女服の格好のまま、のんちゃんの前に現れます。魔法って本当にあるんだよ。秘密の呪文を唱えたら、同じ病室の仲間たちの夢だって叶えることができる。魚になって広い海を泳ぎ、空飛ぶ馬車で散歩して、宇宙から地球をながめる、みんなの夢。魔女になってみんなの夢を叶えてあげることが、のんちゃんの夢。 ___________________________________________________________________ הקטע השני: ひな人形って本当は、女の子の幸せと成長を願って飾るもの。ふぁみがおばあちゃんからそう聞いたのなら、おばあちゃんのおばあちゃんのそのまたおばあちゃんも、同じ願いを受け継いできたのかもしれません。どれみが、ぽっぷが、ふぁみが、この1年元気で幸せに暮らせますように……。そしてふぁみは、どれみと別れて帰ってゆきます。魔女服に着替えて魔法の呪文を唱え、自分がやって来た元の時代に。好きな男の子に告白する勇気、きっと湧いてくる時が来るよ。だって私が生まれて幸せに成長しているのがその証拠だもん。 ___________________________________________________________________ אלו שני קטעים מתוך תקציר של פרק מאחת האנימות שאני אוהב...ואני חייב לדעת...

GnomeBubble

New member
../images/Emo58.gif אתה בטוח שאתה חייב

אבל חייב, לדעת מה קורה? טוב, בדרך כלל אנשים לא רוצים לקבל ספויילרים, אבל הנה הזהרתי. אם יש עוד מישהו כאן בפורום שרואה את הסדרה הזאת, שיזהר.
חלק 1 נונ-צ'אן חוזרת לחדר החולים-הקודם (אני מניח שמדובר בחדר בבית חולים), אבל כשהיא רואה את פניה של דורמי שבאה לבקר אותה, היא ממלמלת בעצב. כל הזמן רק כאב. אולי כל הקסם הזה הוא בעצם רק חלום. בחצות הלילה של אותו היום, דורמי וחברותיה מופיעות בפני נונ-צ'אן בלבוש מכשפות. הקסם באמת קיים. אם תדקלמי את מילות הלחש הסודי, אפילו החלומות של חברותיך לחדר-החולים תוכלנה להתגשם. להפוך לדג ולשחות בים הפתוח, לרכב על סוס מעופף, לצפות בכדור הארץ מן החלל - החלומות של כולם. להפוך למכשיפה ולהגשים את החלומות של כולם - זה החלום של נונ-צ'אן. קח בחשבון שזה לא הכי מדוייק, כי הפיסוק בקטע לא ממש ברור, ואני גם לא מכיר את ההקשר, אז ניסיתי לנחש כמיטב יכולתי. יפנית היא אחרי הכל שפה שברוב המקרים משמיטים בה חלקים נרחבים במשפט, ואם ההקשר לא ברור קשה לתרגם אותה.

GnomeBubble

New member
../images/Emo58.gif חלק 2

בובה היא, בעצם, דבר שמקווה ל ומקשט את השמחה והגדילה של ילדה. (משפט שקשה לתרגם בלי לאבד משהו, אז נתתי תרגום מילולי) אם פאמי היתה שומעת זאת מסבתה, אולי היא היתה יורשת את אותה המשאלה של הסבתה של הסבתה של (עוד הפעם) הסבתה שלה... שפאמי, בוב ודורמי יוכלו לחיות את השנה הזאת באושר. כך, פאמי עוזבת את דורמי וחוזרת הביתה. היא לובשת את בגדי המכשפות, מדקלמת את לחש הקסם וחוזרת אל התקופה ממנה באה. האומץ לגלות את רגשותיה בפני הגבר שהיא אוהבת. לבטח יגיעו זמנים מרגשים. אחרי הכל, העובדה היא שאני נולדתי ומאז אני גדלה בשמחה.

chaki finster

New member
יאי תודה לך! *______*

ומה שאמרת בקשר לספוילרים..זה בסדר..את הקטע השני כבר ראיתי את הפרק..והקטע הראשון - אזד הפרק הוא עכשיו בהורדה... תודה שעזרת לי D: דודי! ^^

chaki finster

New member
אה ועוד משו ;^^

תוכל לסמן לי איפה כתוב ביפנית הנון-צ'אן ואיפה כתוב ביפנית פאמי? ;^^

furrball

New member
תיקון לנונ-צ'אן

のんちゃん ככה זה כשמקלידים בצורה עיוורת מהמיטה 

Aquara

New member
אהה!

אני מבינה שאני עומדת בפני מעריץ (כמוני ^^) של Okusama wa Joshikousei... מנשמע? עד איזה פרק ראית?

למעלה