אני יודע שאסור לי אבל אני חייב....

EYAL AVRAHAMI

New member
אני יודע שאסור לי אבל אני חייב....

מוטה מוטה!!!!!!!!!!! אני פותח מועדון מעריצים למוטה!!!!!! אני מוכן לסלוח לו על כל השטויות שהוא כותב בענייני אופנועים בשביל לשמוע את פנינות החוכמה שפיו מפיק כאשר הוא כתב בנושא הבדואים. פשוט ניסח את הכל כ"כ טוב שאני לא צריך להוסיף כלום . פשוט תותח. אני מוריד את הכובע. אני יודע שאסור היה לי ליכתוב את ההודעה הזאת אבל הייתי חייב , לא יכולתי לשלוט בעצמי , זה ברח לי בין האצבעות. סליחה MEXMEX......

ההוביט1

New member
איזה מוטה!?

ומה בקשר להצעה שלך?? בכמה? ובקשר לאבק-עבור ל XR ועשה אבק...

mottacycle

New member
אדון איל

אין לי מושג אם אתה רציני או לא אבל יוצא כאילו אני אנטישמי או אנטי בדואים וזה ממש לא כך, ממש לא כך אין לי טענות נגד הבדואים הם מה שהם וזה גם היפה וגם הפחות יפה שבהם הם לא היו האישו של הדיון. העובדה שלכלל החברה האיסלמית ישנה בעיה חמורה זה כולם יודעים, אבל אם לא תהיה מגמה אמיתי לשנות את זה לפחות בארץ, זה לא ישתנה. ואגב לא יזיק גם לנו לעבור שינוי אפשר לשפר את רמת החינוך, אפשר בהחלט אפשר. הדיון בכלל סבב סביב גנבות וגנבות אופנועים ואוזלת היד של הרשויות. העובדה שהמשטרה מעדיפה להתעסק בשטויות או באכיפה של דברים משניים לחלוטין בחשיבותם ולא במלחמת חורמה בפשע וגנבות בכלל גם בין השאר אצל הבדואים. כל העניין נובע משחיתות ומשנים של הזנחה פוליטית של העניין בלי הבדלי צבע וצד פוליטי הפשע הרי מעורב בפוליטיקה וההפך וקשה לראות את הגבול הרחמנות היהודית במיטבה...מה נקרא ברומנית שמור לי ואשמור לך רוצים משיח עכשיו...
ו"איל אני רוצה לצאת חוצץ כנגד ההשמצות שלך, איל" "עם כל הכבוד, ""ויש כבוד"" אבדת את הכבוד, איל" הבנת גבר גבר רק אל תשכח להרשם ל2days אני צריך בדחיפות חלקים לXR250 (בקשו מהמוזאון לפרה היסטוריה בגן האם)
סלח לי ואסלח לך...

למעלה