אני יודע שאני נשמע כוסית אבל...

Eran De Niro

New member
אני יודע שאני נשמע כוסית אבל...

אני מחפש נעלי חתן ויש לי בעיה אני בודק את הסוליות ואני רואה שהן מאוד דקות אני מאוד מפחד שלא יקרה לי מה שקרה בסרט אהבה קולמביאנית או לפי כל מיני סיפורי שבירת כוס שנגמרו בבית חולים ונזק רציני לרגל מבחינתי בשביל השבירת כוס לנעול אל הבלנסטון שלי וזהו אבל אני מאוד מפחד מהקטע הזה ואני גם לא מוצא נעלים יפות בסגנון שלי ,לא במידה שלי46/7 יש מישהו שמכיר מקום שמוכרים נעלים יפות ומסיביות נראה לי שאני אוסיף לעצמי מדרס מאלומיניום אני על באמת היסטרי לזה ערן

shal0mshal0m

New member
לא כוסית... סתם פולניה ../images/Emo6.gif

א. אין על בליינסטון. בעיני הן גם נורא יפות... ב. טבע נאות אולי? ג. תשתמש בנורה, לא בכוס, יש לה זכוכית דקה יותר...

meytalli

New member
היי

קודם כל אחלה תאריך לחתונה (זה אותו תאריך כמונו). לגבי נעליים אני אברר לך עם גיסי כי גם לו הייתה את הבעיה הזו והוא קנה בסוף ביפו מאחורי שוק הפשפשים (אברר את שם החנות) אחלה נעליים ולא נצפו תקלות בשבירת הכוס דבר אחד אחרון שאני יכולה להגיד לך זה שגם לחצי שלי וגם לעוד שני חברים שלנו שמתחתנים יש את אותו חשש, ככה שאתה נורמלי לחלוטין!!!

matyc

New member
ערן רוצה נעלי עבודה שחורות ../images/Emo6.gif

טוב נו לפני שאתה חונק אותי
יש נעלים יפות בכל נעל סנטר בראשון לציון וגם במידה שלך אנחנו נלך לשם לקנות לניר נעלים

Mo0n

New member
כוסית שלי,

אני כבר מדמיינת את הסיטואציה... עומדים מתחת לחופה, הרב אומר לשבור את הכוס, אתה קופא במקום, ואני מזיזה ת'רב הצידה, מרימה את השמלה ושוברת במקומך את הכוס
אחח, כמה שאני אוהבת את הגבר היפה והפחדן שלי...

אפריל06

New member
איזה קטעים..גם אצלי הוא מידה 47

באמת בעייתי הנושא הזה. איפה אפשר למצוא לכם נעליים?

אוגוסט14

New member
../images/Emo140.gifאיזה חמוווווד

דווקא זה ממש נחמד שאתה חושב על הפרטים הקטנים. האמת שאני לא יודעת לגבי הסוליות, אבל באלדו יש נעלי גברים מהממות, איכותיות ואמורות להיות נוחות. המחירים לא זולים, אלא אם כן אתה מוצא משהו מה"סוף עונה" שלהם, אבל זה שווה בדיקה

vertgo

New member
נסה נעליים של Rockport

מנסיון - גם אורטופדיות, גם נראות מעולה וגם בעלות סוליה גבוהה. אפשר להשיג בקניונים. הבעיה היחידה איתם - הן יקרות.

מירב45

New member
מצטרפת להמלצה על נעליים של

רוקפורט, וגם למחיר יש פתרון - בקניון outlet בהרצליה יש חנות outlet של רוקפורט ושם אפשר להשיג את הנעליים בחצי מחיר (בין 400 ל-500 שקל) נעליים מעולות! החצי שלי הולך רק איתן (המפונק...)

דינגומט

New member
היי ערן

לא יודעת לגבי נעליים (גיא שלי קנה כפכפים בקמפר). יכולה לתת לך טיפ קטן לגבי הכוס : צריך לבחור כוס דקה במיוחד ולסדוק אותה מעט לפני שעוטפים בנייר כסף. כך אתה יכול להיות בטוח שהיא תישבר (ואף אחד לא יידע)..

אוגוסט14

New member
דינגו, שאלה מטעם החצי שלי:

הבחור אכן מודאג בקשר לכוס, ושואל איך בדיוק סודקים אותה לפני שעוטפים בנייר הכסף?

גם אני מתעניין.....

איך באמת סודקים את הכוס ? ובכל מתי מקבלים את הכוס המפחידה הזאת
?

דשבורד

New member
הכוס-מהאולם בד"כ

ומשתמשים בזכוכית דקיקה. מה שכן, טיפ קטן, אפשר לעטוף יפה יפה נורה וככה אין מצב, שהיא לא תשבר, ושאתה חלילה, תסיים את הערב במיון, כמו נירו, בסרט "אהבה קולומביאנית"
(ותודה שהזכרת לי, שגם לבנים יש דאגות. אני אלך לחבק את החצי שלי
)

לא רוצה להפחיד אותך אבל חבר שלנו

התחתן ברסיטל לפני 3 חודשים לא רצה את הכוס של האולם הדקה הביא כוס מהבית בסיום החופה הכוס נשארה לו בתוך הסוליה ומשם חדרה אל הכף רגל ומשם ישר לאיכילוב תפרים והרדמה הוא רקד חצי ערב ואחר כך התפוגגה לו ההרדמה מסקנה כשהאולם נותן משהו בחינם לוקחים!!!! הכוסות הכי טובות הן הדקות ביותר של 0.0 מילמיטר של כוסות תה כמו התה התורכי רק גדול יותר. לדעתי אתה הגבר היחיד שהעלה את סוגיית הפחד הזאת כולם משחקים אותם מצ'ואים גברברים. סחטיין

Jab2

New member
טיפ חשוב כדי שזה לא יקרה ../images/Emo18.gif

עוטפים את הכוס בשלוש שכבות של נייר כסף ולא רק בשכבה אחת. אני הרצתי את מנהל הארוע שלנו לפני החופה להביא עוד נייר כסף, הוא הרים גבה אבל אתם לא תאמינו כמה שזה שומר על הזכוכיות "בפנים". (וזה עוד אחרי שהוא עשה "וידוא הריגה"
)

MEM האחת

New member
הנעל של בעלי היתה

של "אש-פאפי" מעולות חבל על הזמן (לפי מה שהוא אמר... לא ניסיתי למדוד אותם...)

miziluly

New member
אצלי החצי אוהב טימברלנד

זאת נעל שיכולה לשמש אותך גם אחר כך והיא מאוד נוחה. לדעתי גם יש להן סולייה עבה יחסית ותשתמש בטיפים שנתנו הבנות לגבי הכוס, אני יודעת שאני אשתמש, לא הייתי רוצה בעל טרי עם זכוכית ברגל- חס ושלום חמסה חמסה

למעלה