אני יודע למה יפרס נבחר(מומלץ לקרוא

ITAISSS

New member
אני יודע למה יפרס נבחר(מומלץ לקרוא

תראו אני לא גזעני חס וחלילה אבל התשובה שלי היא הכי נכונה טוב אז האמת שפיראס נבחר זאת רק מסיבה אחת בואו נפענח את זה לאחוזים בכדי שתבינו (האחוזים שלי הם לגבי האוכלוסיה בארץ) 1) 5 אחוז אתיופים 2) 7 אחוז רוסים 3) 20 אחוז ערבים 4) 68 אחוז ישראלים אז כך כשהיגע הגמר אנחנו לישראלים היו שלושה אופציות שהם דיקלה אליענה וצינו ואז חוזי ההצבעה שלנו בעצם קטנים כי בפיראס תמכו כל בני עמו וגם קצת מאיתנו ולכן הוא צבר יתרון מעל פני האחרים הבנתם. אני אישית תמכתי בצינו מההתחלה ועד לסוף אבל גם פיראס לא ואני מאחל לו את כל הטוב שבעולם ובהצלחה לו כי צריך לזכור תמיד שלא משנה ממ אנחנו אלא מי אנחנו דרך אגב צינו עדיין המלך בשבילי בכל אופן אני אישית פורש מהפורום שתהיה לכם המשך התכתבות נעימה

לא שום דבר לא בסדר....

תראה, אולי זה יראה לך כאילו אני מתקיפה אותך אבל אני לא.... אתה סוטר את עצמך.... אתה אומר אני לא גזעני אבל שניה אחרי זה פולט יציאות של גזענים... אז תסביר את עצמך....או שאתה גזעני או שאתה לא.... בפיראס בחרו אלו שהאמינו בו.... שהאמינו שלמרות ולפני שהוא ערבי, הוא קודם כל בן אדם!!!! בן אדם מקסים!!! בן אדם שהגיע לו לזכות.... פירס, אוהבים אותך, נשמה!!!

pain is MY love

New member
למה נראה לך אבל

שכככככככככככל הערבים בארץ הצביעו פיראס?! לא לכולם יש טלויזיה ויס ואס אמ אס!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח......חחח

איך זה נשמע.........חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

dafna and eran

New member
לערבים יש יותר יס

דבר חשוב לערבים יותר חשוב שבמגזר שלהם יוכיח שהם הכי טובים, לכן גם לירון חברתו של פיראס הלכה בין חבר'ה של פיראס וביקשה אולי אפילו פתחה רגלים בשביל זה שחבר שלה יזכה ולכן הניצחון במפתיע כול כך להרבה אנשים גם אילנה ברקוביץ היתה בהלם. כמו כן שוחחתי עם אנשי אוי בלילה ואמרו איזה תוכנית בכלל ניתן לו בערבית כמובן.

BADbob

New member
כולם לקחת דוגמא מהילד הזה

תיראו זכותם של הערבים להצביע לפיראס בידיוק כמו שזכותם של הערסים להצביע לצינו ושל החיילים ליוגב ושל הרוסים לקמילה אינ לא מבין מה קשור פה כל כך מה לעשות גם לערבים יש יס ואם בא להם הם יצביעו חוץ מזה הפייט היה בין פיראס וצינו מההתחלה מאחר שלפיראס לא היו כמעט אויבים בקהל חוץ ממיעוט של גזענים

BADbob

New member
סיבה למה לקחת דוגמא

כי האו איכל לפיראס הצלחה ופירגן אפילו שהוא חשב שזה לא בסדר שהוא נבחר

miki barrr

New member
מה קשור???

אני לא בחרתי באף מתמודד על סמך השתייכות עדתית! ואני בטוחה,ויודעת שרבים כמוני... אז קאט זה בולשיט,ואל תשחקי לי אותה!

reut amit

New member
מומלץ לקרוא?! תאמין לי עדיף שלא

באמת עדיף שלא הייתי קוראת את מה שרשמת! אני פשוט רק מתעצבנת יותר!! דיי נמאס מכל ההמצאות !! פיראס זכה כי הוא מוכשר וכי הרבה אנשים(ולא רק ערבים) בחרו בו! אז די חלאס תפסיקו להסתכל על אנשים לפי המוצא שלהם... הבן אדם מוכשר נקודה! והוא לא נבחר בגלל כמות הערבים שיש בארץ!

בוא נענה תשובה ברמה של מה שכתבת

קודם כל, מכל הגזענים בפורום אתה פשוט הכי מפגר!!! מה זה כל האחוזים המחורבנים??? מה אנחנו פה בשיעור מתמטיקה??? חוצמזה, למה נראה לך שכל הערבים הצביעו??? אוקי, עכשיו בו נסתכל על האחוזים שלך: כידוע, לדקלה הצביעו 11 אחוז, ולאליענה 17. לפי חשבון פשוט יש לצ'ינו 40%. רשמת שמעט אחוזים "מאיתנו" הצביעו לפיראס אז ניתן לו 5%, עדיין צ'ינו מנצח ב-10% (כפי ששמתי לב אתה לא משהו במתמטיקה אז אני יעזור לך: 25=20+5 ו-35=40-5!!!).

על מה הוויכוח?? '

פיראס זכה בגלל קולות של הערבים, זה חוקי המשחק ומי שהמציא אותם היה צריך לחשוב על זה. ובלי קשר , פיראס הוא אחלה בן אדם ואני מאחל לו שיצליח

tigerB

New member
אם פיראס זכה בזכות הקולות הערביים

זה רק מוציא את היהודים כאן באור רע...כי לא משנה ממי הגיעו הקולות, האיש הנכון נבחר. אללה פיראס! אני הצבעתי בשבילך!!!!

red cars

New member
מה איכפת לכם ?

מה איכפת לכם שהוא ניצח הוא ניצח כי מגיע לו כי הוא אחלה בן אדם אז מה הקטע שלכם רדו מהעינין הזה כבר פראס אתה גדול אין עלייך

ITAISSS

New member
תשובה מאיתיססס

להגיד לך את האמת רציתי לבדוק האם באמת פירס אהוד ובגלל זה הוא זכה וגיליתי שכן ועוד משהוא קטן לי אין יס בבית ואפילו לא ראיתי את האחוזים הכל היה ניחוש אחד פרוע אבל בזכותך עכשיו אני מבין כי את הפרק האחרון אפילו לא ראיתי

maruma

New member
חומר למחשבה

אם הרבה מאוד ערבים הצביעו לפיראס אין דבר שגורם לי יותר אושר וצריך לשמוח על כך. זה אומר שהם יושפעו ממנו ומהדרך שלו לחיות בשלום איתנו לא כברירת מחדל אלא כתפיסת עולם. הלואי ובמקום לבכות על זה שצינו לא נבחר נבחר בעצם רצון לפיוס ודו קיום. וואלה איזה כף.

barmatz

New member
תקלוט כי הוא נבחר כי אוהבים אותו!!!

למה אתה חושב לכל הערבים בחרו בפיראס ושבכלל יודעים מי הוא... אתה חושב שלכולם יש טלויזיה שלא נדבר על יס.... אשליות... אנשים שפשוט לא מאמינים שפיראס ניצח פשוט מחפשים אשמים, וזה לא יעבוד לכם. כל מי שאני מכירה הצביע לפיראס. והם יהודים....

למעלה