אני יודעת ששאלו את זה מליון פעם אבל יש לי

firedust

New member
אני יודעת ששאלו את זה מליון פעם אבל יש לי

ויכוח עם הקצינה שלי! היא טוענת,שאם קיבלתי 2 גימלים ביום ראשון,אני צריכה לחזור בשלישי! לפי כל מה שאני יודעת זה ברביעי! נכון שאני צודקת???

varui

New member
אנחנו אמורים

לנחש מתי את קיבלת גימלים שלך באזה שעה ואם את רוצה לקבל עזרה שלחי מה אני אמרתי

Miss Tomato

New member
דווקא יום רביעי בבוקר!

יום ראשון שני גימלים ב-11 יוצא שיום שלישי ב-11 הגימלים נגמרים (24 שעות אחרי נתינת ה-ג' = יום שני ב-11, 48 אחרי נתינת ה-ג' = יום שלישי ב-11). אם נגמרים ב-11, אז חוזרים לבסיס יום אח"כ בבוקר!

מנצלשת

סוריי שאני חופרת לכם עם השאלה הזו אבל גם אני בריב עם הקצינה שלי קיבלתי היום גימל אחד בשעה 10:00 והרופא אמר לי בפירוש לחזור ביום חמישי ב-8 בבוקר והמפקדת שלי אמרה לי "תשמעי חוץ מהפוקודת של הרופא יש גם עוד כמה פקודות ואני צריכה לבדוק את העניין הזה אם השעות" ויש לי הרגשה שהיא רוצה להחזיר אותי מחר ... נראה לי שזה לא בסדר.. מתי אני צריכה לחזור.?

BENDRUMS

New member
יום חמישי והיא לא יכולה לעשות כלום חוץ..

מלנסות לצ'קלף אותך

היא כרגע התקשרה

ואמרה לי לחזור מחר ב-8 וחצי בבוקר והיא אמרה שאם לא קיבלתי את הגימל אחרי 11 אני צריכה לחזור יום למחרת אז שאלתי אותה אבל זה לא הולך שהגימל הוא 24 שעות ?? אז היא אמרה משו "זה לא פר-שעות...זה פר-יום... אם הוצאת לפני 11 את צריכה לחזור מחר בבוקר"

mori17

New member
דבר ראשון את לא צריכה לבוא מחר

דבר שני לפי הג' הישנים את אמורה להגיע לבסיס ב10 ולא בשעה של יום רגיל ואת צריכה לבוא יום חמישי... מורי

דווקא כן...

היא צריכה להגיע מחר כי הגימל תקף ל24 שעות בלבד במידה והוא ניתן במהלך יום העבודה.

לא כתוב לי

הרופא הביא לי את הפקודת מטכל והסביר לי אותה ואמר שאני צריכה לחזור בחמישי אבל לא דעת לא רציתי להתווכח עם הקצינה כי היא אמרה שהיא דיברה עם המפקדת בסיס שלי (שהיא גם מפקדת עליי) והיא אמרה שאני צריכה לחזור מחר... וששאלתי אם אפשר לבוא ב-10 אז היא עושה "מה פתאום! תבואי ב-8 וחצי" כלבה.

Miss Tomato

New member
אסור לך. את לא מבוטחת ע"י צה"ל.

תגידי לה שתתקשר למזו"ר/פר"ח ותברר בעצמה...

omeris

New member
למה לא מבוטחת? מבוטחת כמו גדולה..

חייל מבוטח 24 שעות ביממה - בזמן עבודה, בנסיעות, בחופשה..למעט דח"ש/טיסה לחו"ל הביטוח הצבאי תקף.

Miss Tomato

New member
היא לא.

אם היא ב-ג' הצבא לא ייקח אחריות על החמרה במהלך פעילות.

היא כן מבוטחת...

אחרת אם קורה לה משהו כשהיא בג' מה קורה? לאן תלך? , אבוד לה? נו באמת... היא בג' משמע היא קיבלה סוג של פקודה להיות במנוחה בבית זה הכל, ואסור לה לעבוד. אבל בכל מקרה היא מבוטחת , כי לחייל אין אופציה אחרת.

אם היא בגימל והיא בבסיס

היא לא מבוטחת.. הרי ניתנה לה הוראה לנוח בבית

Krishi

New member
את צריכה לחזור רק ביום חמישי כמו שהרופא אמר.

אני אסביר גם לך, גימל ראשון שמקבלים אחרי 8 בבוקר תקף לאותו היום +ליום למחרת וכל גימל נוסף תקף לעוד יום. כלומר, הגימל הראשון שלך תקף גם להיום וגם ליום רביעי. משמע את חוזרת רק ביום חמישי. אם המפקדת תנסה לשכנע אותך, תגידי לה שהיא נותנת לך פקודה בלתי חוקית בעליל שאת לא חייבת לעשות ושאת יכולה לקבול אותה אפילו. זה ישתיק אותה. ואם היא תתנכל לך בכל זאת אז תקבלי לה ת'צורה.

benpual

New member
אם קיבלת לפני השעה 8 בבוקר

את חוזרת ביום שלישי אם קיבלת אחרי 8 בבוקר את חוזרת ביום רביעי! נקודה!

Krishi

New member
את חוזרת ביום רביעי והקצינה שלך יכולה ללכת

לחפש. לפי הפקודות, גימל ראשון שמתקבל אחרי 8 בבוקר תקף לאותו היום + היום למחרת וכל גימל נוסף תקף לעוד יום. כלומר, הגימל הראשון שלך תקף ליום ראשון ויום שני. והגימל השני תקף ליום שלישי. משמע את חוזרת ביום רביעי.

למעלה