אני יודעת שצרות של עשירים, אבל מאוכזבת

Petite Chou

New member
אני יודעת שצרות של עשירים, אבל מאוכזבת

אני בסבב IVF שני בעקבות בעית זרע, מזריקה 7 ימים ויש רק 9 זקיקים, והם יחסית קטנים - אני יודעת שזה מצב יחסית טוב, אבל בסבב הקודם היו לי 19 זקיקים לפני השאיבה ונשאבו 16 ביציות.

אני קצת מיואשת בכללי... הייתה בעיה בסבב הקודם בהתפתחות הבלסטוציסטים, ואני כולי תקווה שזה רק בגלל הירידה הנוספת באיכות הזרע כי אנחנו משתמשים בזרע קפוא, ושכשבעלי יחזור ארצה בעוד חודשיים ויהיה לנו זרע טרי הכל יפתר...

מכירות את הימים האלה שאתן פשוט חושבות לעצמכן שלא יהיה לכן ילד אף פעם? אני יודעת שאני ממש בהתחלה, אבל רק חסר לי שלבעית זרע תתווסף גם בעיה אצלי כדי ממש להוריד אותי :(

ושוב, אני יודעת שיש בעיות גדולות יותר ושגם עליהן התגברו, אבל סתם מבואסת גם ממעט המכשולים שיש.

tallykr

New member
נשמע לי בסך הכל עדיף

הסבבים שנגמרו בהריון היו אלו שנשאבו בהם מספר חד ספרתי של ביציות. הכמות עלולה להיות על חשבון האיכות.

בלונד23

New member
המחשבות שלי בעניין

קודם כל טוב יותר בהרבה 9 מאשר 17!!! הכמות הולכת על חשבון האייכות ולהפך, במקרים רבים.
שנית, במקרים של זרע לקוי זה פחות טוב לעבוד עם זרע קפוא. הבנתי שזה משמעותי. ולכן אני אישית לא הייתי עושה טיפול עם זרע קפוא במצב כזה, בעלך אולי יכול לטוס לכאן ליום השאיבה? זה יקל את המצב. ההקפאה מדרדרת עוד יותר גם את מה שכבר קיים, אם קיים... לא דיברו איתך על זה? או שאם כבר קפוא, הייתי עושה מיון. מצב הבלסטו הקודמים מרמז על בעיה בזרע.

גם לי נשמע עדיף

כמות זקיקים סביב ה-10 עדיפה על סביב ה-20 מבחינת איכות אצל רוב המטופלות.
&nbsp
ו-9 זקיקים זה ממש לא מתקרב להגדרה של "בעיה"

(גם אצלי היו סבבים עם מעל 20 ביציות וסבבים של חצי מזה, והתוצאות לא היו טובות יותר בסבבים מרובי הביציות).

למעלה