אני יודעת שכאן לא פורום תמיכה, אבל

קסנדרה*

New member
אני יודעת שכאן לא פורום תמיכה, אבל

בא לי כבר לבעוט, ולבעוט חזק. כמה אפשר ללמוד, אני כבר יודעת יותר ממה שכתוב בספר - אני עייפה. אני רוצה לראות סרט, ללכת לים, לכתוב שיר, לקרוא שיר ולא רק תאוריות. טוב נדמה לי שהתבכיינתי מספיק, אז אחזור אל התאוריות. ביום שני המבחן הראשון. אני

"אני יודעת שכאן לא פורום תמיכה..."

אז מה? אני חושב שכל מי שנכנס וכותב בפורום מחפש גם להוציא רגשות לפרוק להרגיש שיש לו תמיכה שהוא לא לבד. פה (בעולם הוירטואלי) זה בסדר לכעוס להיות חלש להיות חשוף להגיד אפילו לצעוק ת'אמת. אני בתקופות כאלה מזמזם לי כמו מנטרה את השיר של בוב מראלי "הכל היה בסדר..." גם את השיר של יונה וולך "שלח לי שקט בקופסה" ויש שיר שמבקש ש-" הימים שעוד נכונו לנו שהיו רחומים שהיו מעלינו כמו כפות תמרים..." (נדמה לי חנן יובל שר) לנסות תמיד לראות את הטוב ולהיות סובלנים ולדעת שהכל עובר ויש אומרים "שהכל לטובה..."

milim

New member
קסנדרה יקרה

איך אני מכירה את ההרגשה הזו. בדרך כלל אני מאמצת לעצמי משפט מתנגן שעוזר לי להתגבר. בסימסטר שעבר זה היה המשפט של דורי הדגיגה מ"מוצאים את נימו"-Just keep swimming Just keep swimming swimming swimming והעיקר- אוטוטו זה נגמר. בהצלחה!

milim

New member
עכשיו קראתי את מסתובב במעגלים

נראה שזה דבר שעוזר לעוד אנשים.

קסנדרה*

New member
תודה רבה מלים ../images/Emo13.gif

כן, אני שורדת איכשהו, ככה לפעמים יש נקודות שבירה קלות, ובאחת מהן בא לי לבעוט, זה עבר, עד הפעם הבאה
תודה קסנדרה

aiziq

New member
הצעה:

יש עכשיו קבוצות כתומות כאלה שמתארגנות בצמתים, שימי על מצחך סרט כתום, מצאי מקום על הארץ בין כל בני התשחורת הנלהבים וכישבואו להזיז אותך משם תהיה לך יופי של הזדמנות לבעוט חזק ולקלל ולצרוח וזה אפילו יראה לגיטימי בעיני כמה אנשים
סתם... אפשר גם ללכת לישון ולהניח להכל, הרי את יודעת שאת יודעת, אינך צריכה להוכיח זאת לעצמך ע"י שינון מתיש. ושיהיה בהצלחה!!! איציק.

ח אור

New member
ואני אומר - תבעטי ותחזיר ללמוד - :)

ההרגשה מובנת בטירוף - ורק בהצלחה ! (נו ויש גם כמה אנשים שאת חסרה להם פה)

קסנדרה יקרה מאוד

קודם כל שוב בהצלחה, שנית אני צריך לצאת ללימודים שנה הבאה אז אני בהחלט אקח ממך טיפים אם ובמי כדאי לבעוט כשצריך לשחרר ללחצ
. לא יודע אם זה מנחם אבל הים וערוץ 4 תמיד יחכו לך בסבלנות שלך טוב ע ופ'.

למעלה