אני יודעת שזה מטומטם....

Minerva

New member
אני יודעת שזה מטומטם....

אבל אתמול בלילה לא הצלחתי להרדם, אז כרגיל התחלתי לחשוב מחשבות מטומטמות... פתאום הייתה לי הרגשה שלמישהו מספרי HP יש קעקוע של הסמל של הוגוורטס על התחת... וכל הלילה ניסיתי לנחש למי הכי מתאים... אז ככה, לא נראה לי שאלה סנייפ לופין או ביל (כבר סקרתי את התחת שלהם די הרבה). שוב, סליחה על הטימטום, אבל אני חייבת שתגידו לי מה דעתכם...

למה? *היאוש, היאוש*

סתאאאאאאאאאם... נראה לי שלביל יש קעקוע אחר על התחת... אז אולי לסנייפ. כמו תחתוני הלבבות הכחולים בDS. זה בטוח לא רון. ואם כבר: מה הדבר המופרע/מוזר שתעשה כל אחת מהדמויות בספרים? רעיונות:
הרמיוני: תצבע את השיער לכחול תעבוד על רון כדי שיאכל מקק מצופה תלך לחנות בהוגסמיד כדי לקנות קונדומים...
הארי החלקת שיער יקנה שרשרת עם ניבים של ארכמנטולות (או כל חיה ממש-מפחידה אחרת) ינסה ללמד את נוויל לעוף... אני יבשה... מילא... רעיונות? וגם לדיון של אביגיל.. למי יכול להיות קעקוע של סמל הוגוורטס על התחת? אור

מלאכית16

New member
לדעתי...

סנייפ ילבש שמלה,יחבוש כובע עם נשר אכול עש ותיק אדום
השרת פליץ יעשה גרפיטי על הקירות אני ממש יבשה היום ואביגיל אמרתי לך כמה פעמים מה שאת (וגם אני) עושות במיטה של סנייפ זה לא עיניינם נ.ב. אבי מה עם המסנג´ר?????????? אני משתגעת!!!!!!!!!!!! הילה מלאכית16 the potions teacher המטטרון

Minerva

New member
*רוטנת*

אור, נא לא לשנות לי את נושא טופיק! :) הילה, גם את היית במיטה כשאני וסוורוס עשינו מה שעשינו?? מעניין...

Minerva

New member
*רוטנת*

אור, נא לא לשנות לי את נושא טופיק! :) הילה, גם את היית במיטה כשאני וסוורוס עשינו מה שעשינו?? מעניין...

Minerva

New member
הילה....

אלוהים (כן, זאת מדוגמה) לא רוצה שאני אשלח לך הודעה עם תוכן! זאת כבר הפעם ה918570367 שניסיתי...GGGGRRRRR!!!!

*קליאו*

New member
אנשים!!!

אם אתם ערים ואתם מחוברים, למה אתם לא נכנסים לבדר אותי בצצאטטט?!

Minerva

New member
הו מייג´ן *נאנחת* HEHEHEHE

אנישימים, אולי תענו לי לשאלה???? נכנסתי לצ´אט ואת לא שם!!!!!!!

אבל יש סיבה...

תראי, כשאנשים עונים לך תשובה על הטופיק הם עונים נניח... "הרמיוני" ואז אין להם מה לכתוב... אחרי זה הם רואים את ההודעה שלי ואז יש שירשור כזה ארוך... זהו... רון לנצח אור

למעלה