אני יודעת שבטח שאלו את השאלה הזאתי

אני יודעת שבטח שאלו את השאלה הזאתי

אבל אני אשמח אם תעזרו לי: אני רוצה נחש!!! איפה? כמה? איך לטפל? אני חייבת להרוג עכברים בשביל זה? איזה נחש רצוי? אני חייבת לציין שנחשים הם היצורים הכי מדהימים עלי האדמות (כמו כן גם לטאות, איגואנות וכל היוצא מזה)

naja

New member
ברוכה הבאה.

באמת כבר שאלו את השאלה הזו לא מעט, אבל צריכים להתחיל מאיזו נקודה.... אני אתן לך כמה תשובות קצרות שמהן תוכלי לשאול לשאלות יותר ספציפיות: איפה קונים?:מגדלים פרטיים(יש לנו לוח מכירות לנושא), יבואנים(יש רק שניים בארץ, אולי אחד קרוב אליך), חנויות חיות(לא מומלץ אבל לפעמים אין ברירה.). כמה?: המחירים לנחש שמתאים למתחילים נעים בין 150-600 ש"ח. איך לטפל?-תלוי בסוג הנחש שתקני. איזה נחש?: רצוי להתחיל עם נחש מלך קליפורניה או כרכן תירס מאחר והם קלים יחסית לטיפול ויש מבחר גדול בארץ. עכברים-רוב הנחשים ניזונים מעכברים. את יכולה לקנות קפואים או לתת לנחש לעשות את העבודה... אני ממליץ שתעברי על השבוע -שבועיים האחרונים בפורום ותקראי שירשורים ושאלות של משתמשים בשם "כרכן תירס" ו"כרכן צהוב" ששאלו את רוב השאלות ששואלים מגדלים מתחילים וקיבלו תשובות וכך תקבלי מושג ותדעי לשאול שאלות ספציפויות יותר.

מחיר

ליד ראשון אני חושב בכפר הנדיד יש מקום בקורים לו בית החיות כרכן תירס בייב עולה 190 וכרכן צהוב בייבי עולה 180

למעלה