אני יודעת שאני חושבת יותר מדי קדימה, ועדיין..

ספרקית

New member
אני יודעת שאני חושבת יותר מדי קדימה, ועדיין..

כמה שאלות... עוד לא הלכתי לביקור הראשון במרפאה להריון בסיכון וכבר אני מוצאת את עצמי מוטרדת מהעתיד הרחוק יחסית. אשמח למידע. כמה שאלות... 1. האם העובדה שבחרתי ללכת למרפאה להריון בסיכון בבית חולים מסוים, תחייב אותי ללדת בבית החולים הזה בסוף ההריון? אם לא, האם יש איזשהם יתרונות ללידה בבית החולים בו טופלתי או שאין שום קשר? 2. בעיניי הסכרת שלי מאוד גבולית (ואני מקווה להמשיך להאמין בזה עד סוף ההריון
). במקרה הזה, במידה ואני מצליחה להישאר מאוזנת באמצעות דיאטה, האם אפשר להמשיך לפנטז על לידה טבעית או שההגדרה כסוכרתית תגרום לצוות הרפואי לחבר אותי למוניטור רציף מיד עם ההגעה לבית החולים? אם השאלה תלויה בבית החולים אז אולי רלוונטי לציין שההתלבטות שלי כרגע היא בין תל השומר לליס. 3. מה העניין עם כתפיים רחבות לתינוקות סכרתיים? אני חייבת לציין שזו אחת הסוגיות שהכי מטרידות אותי משום מה
אם תינוק סוכרתי נולד עם כתפיים רחבות, האם זה משהו שמסתדר בהמשך או שהוא תמיד נשאר לא פרופורציוני? אני יודעת שזה מאוד רדוד לעסוק בזה ועדיין... תודה מראש

תשובות

1. לא. אין מניעה להיות מטופלת במרפאת הריון בסיכון של בי"ח אחד וללדת באחר. היתרון בללדת בבית החולים בו טופלת הוא ה"קשרים" - אם יש בקשות מיוחדות שהרופא המטפל מסכים אליהן הוא יכול להנחות את הצוות בחדר לידה, לי יצא שאחד הרופאים שטיפלו בי במרפאת הריון בסיכון היה הרופא באחת המשמרות בחדר לידה כשילדתי . 2. ככל הידוע לי, בתי החולים מקפידים על מוניטור בלידות של סוכרתיות (ואין הבדל אם תוצאות ההעמסה היו גבוליות או גבוהות). עדיין אפשרית לידה טבעית. 3. מסתדר בהמשך

למעלה