אני חצי רואה את התוכנית שמאדה...

אני חצי רואה את התוכנית שמאדה...

...ממני את התאי המוח האחרונים שנישארו לי...בזמן שאני גולש כאן בפורום ובמשהו אחר... "המהפך" יוווווווווווווווווו, ואוווווווווווווו, אני לא מאמינהההההההההההההה אני דוגמניתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת... בקיצור, זה הדו שיח שאני קולט בין המנחה גב´ אורנה דץ לבין אשת שר האוצר, ג´ודי ניר-מוזס-סילבן(סטיב): - מתי לבשת את השמלה הזו?(אורנה) - לבשתי אותה אחרי הברית(ג´ודי) - אז זה ממש אחרי הלידה?(אורנה)... כאילו מה? יש ברית לפני הלידה?...זה כאילו להיות יותר יהודי מיהודי?... או שגב´ ג´ודי(צאצאית לענק תקשורת של ידיעות אחרונות ושלוחותיו) נישאלת ע"י המנחה, אורנה דץ: תגידי אייך זה לגדל 5 ילדים ולהלביש אותם?... כאילו מה? מה בדיוק קשה לאשת שר אוצר ונסיכת הקונצרן? החניה? להתאים בגדים לצבע הלק? כמה אמהות מהמעמד הביניים ומטה נאלצות להלביש 5 ילדים מהכנסה משפחתית של 7000 ש"ח?...הן יותר ראויות לשאלה כזו אבל, כניראה ש"קשת" בבעלות של ידיעות תקשורת שמסדרת לנסיכה גם תוכנית טלויזיה שלא יהיה לה משעמם אחה"צ...מביאה אותה כדמות אורחת לחג המשפחה בתוכנית...
נ.ב. אמרתי לכם כבר שהמדינה מנוהלת ע"י איזה 12-15 משפחות שולטות... כולנו עובדים עבורן...

Sודית

New member
../images/Emo6.gif נוסע....צודק.....

גם אני ישבתי מול הטלויזיה אחרי שלושה משפטים, קיבלתי בחילה זה פשוט נורא...ג´ודי המקסימה.... סודית בלי מהפך

במבי בן

New member
זפזפו דחילק../images/Emo46.gif

אנשים טובים, אין לכם MTV? ערוץ קניות? קרנבל און ליין שידור ישיר? תחליפו בטריה בשלט.

חדת קרן

New member
../images/Emo35.gif

תגיד , נוסע ... זו אותה ג´ודי של הפאפארצי ?? שבגללה ש"ס סוחטים אותנו ? ובחורי ישיבה דופקים נפקדות ? ואחר כך כל הכלכלה במדינה נהרסת ? והדולר מגיע ל 4.744 ? זו היא ?? בשבילה אני עובדת ?? אני חייבת לדעת ??

במבי, יש ויש יותר, יש ממיר...

...איזה חמישה-שישה ערוצי סרטים... ועוד כל מיני...ספורט ומוסיקה ומה לא... אבל מה לעשות כאשר המין הנשי בבית רוצה ת´זה?... היום הן רואות את המהפך, בשבת אני רואה את משחק השבת וגם ביום שני את המשחק בערוץ 5, חייב לוותר להן לפעמים...שלום בית... ככה זה כשנשואים...

במבי בן

New member
../images/Emo23.gifויוה לבכי

מה שכואב נוסע, שמוותרים לבנות בבית לטובת הלב שם בצד ושם שומו שמיים, אתה שם לב שהכל מוצלח יותר מאצלך... גם שר האוצר שם מוצלח...ןמצטרף לבוכיות..

למעלה