אני חצי מיואשת

• פותח הנושא kst
  • פורסם בתאריך

kst

New member
אני חצי מיואשת

כבר יותר משבועיים אני מקיאה כל דבר שנכנס לי לפה כל הזמן יש לי בחילה אני לא מצליחה לתפקד אני יודעת שזה חלק מהסימפטומים של הריון וכל אחת מקבלת את זה אחרת אבל אני לא יכולה יותר מה אפשר לאכול/ לשתות שיקל על התחושה הזאת

גוגולה

New member
קודם כל בשעה טובה ../images/Emo24.gif

פספסתי את העדכון הזה
(טוב, אני לא ממש כאן לאחרונה...) יכולה רק להעיד מנסיון של כמה חברות: אחת אמרה שתפו"א עוזר לה. שניה אמרה שפרינגלס (שזה גם סוג של) מועיל לה. שלישית אמרה שקרקרים עוזרים לה מאוד. קראתי בעיתון בכלל שלאכול קרקרים במהלך היום בין הארוחות מוריד את תחושת הבחילות ועוד קראתי גם שמנוחת צהריים יכולה להועיל (בימים שאין מגבלת עבודה למשל) וגם משהו שכל החברות שלי אמרו לי: לאכול על הבוקר משהו קטן מ-א-ו-ד עזר להן.

שמופית

New member
קרקרים זה טוב נגד הבחילות...

אבל אם את מקיאה, לא כדאי שתאכלי קרקרים כי זה נורא דוקר להקיא את זה
מצטערת שלא יכולה לעזור... לשמחתי לא הקאתי אז אני לא יודעת איך להתמודד עם הקאות. שיעבור בקלות מותק

yoyo10

New member
בהריון הקודם הקאתי

מה שעזר זה כל פעם לאכול ממש קצת ודברים חסרי תיבול כמו צנימים עם גבינה צהובה ולאכול אפילו כל שעה בהריון הזה סתם היו לי בחילות שרק אוכל הרגיע אותן ולכן עליתי המון בהריון הקודם גם הקאתי וגם לא היה לי תאבון אבל הכי חשוב שתשתי המון במיוחד אם את מקיאה תרגישי טוב

kst

New member
תודה

אבל גם השתייה עושה לי בחילה מיים אין מצב אני ישר מקיאה סודה פשוט דוחה בקיצור אני מפחדת להתייבש אז אם יש עוד רעיונות אני אשמח

ט ו ש ה

New member
עוד רעיונות

צנימים/טוסטים - לאכול ממש על הבוקר, מיד כשאת קמה, ולאכול בביסים קטנים ולאט. שתיה - כן לשתות, אבל לא חייבים להיות בעונש.. אם לא טעים לך סודה, את יכולה לנסות להוסיף למים קצת לימון. הלימון מאד טוב נגד בחילות, ונותן למים טיפונת טעם. בכל מקרה - תשתי מים קרים, זה יורד יותר בקלות מאשר מים פושרים. שקדים (לא קלוים ולא מומלחים) גם טובים לבחילה, וכנ"ל לגבי מלפפונים, שגם נותנים לך טיפונת של נוזלים.

אפרתינה

New member
גם אני הייתי ככה..

פשוט אכלתי פרוסת לחם כל פעם שהרגשתי את הבחילה מתקרבת. וגם לשתות גי'נגר אייל עם סודה (חצי חצי בכוס) עזר קצת.

7יעלה

New member
לא רוצה לייאש .......אבל

אני ביליתי בלניאדו פעמיים בשבוע לקבל אינפוזיות של נוזלים כי לא יכולתי לשתות אפילו שלוק מים ... מה שעזר לי זה להגיע לשבוע 14 , עד אז , הקאתי והקאתי והקאתי.......

chikashel

New member
אם את ממש לא מצליחה להחזיק

נוזלים- את חייבת לראות רופא. אני לקחתי רוב ההריון כדורים נגד הקאות, אחרי שני אישפוזים עם התייבשויות. את הכדורים שנתנו לי פה לא נותנים בארץ, אבל הבנתי שבארץ יש פירומין או משהו כזה שמטפלים בתופעות. מה כן עזר לי? מי קרח. או יותר נכון, קרח עם מים. במנות קטנות קטנות. חוץ מזה- הקאתי הכל. חשוב שתקשיבי לגוף שלך- פתאום היו לי יומיים שהתחשק לי תפוז. אז יומיים אכלתי רק תפוזים (שניים ליום, זה מה שנכנס), או שפתאום- רק קרקרים ספציפיים עשו לי טוב. לא ניסיתי להכריח את עצמי לאכול "מזין" או הרבה- פשוט הקשבתי לגוף שלי ואכלתי רק מה שהתאים בכמויות שהתאים. עד חודש 5 ירדתי 6 ק"ג, ואני ממש לא בחורה מלאה, אבל נעמי לקחה ממני מה שהיא הייתה צריכה. ומה הכי עזר בסוף? חודש חמישי.... הגעתי לשבוע 17, והפסקתי להקיא. היה מאוד קשה- ואם את צריכה תמיכה מוראלית, או שנבעט במי שיגיד לך ש"הריון זו לא מחלה", רק תגידי...
"

Fistukit1

New member
בייגלה ../images/Emo41.gif

עזר לי המון ב3-4 חודשים ראשונים , אח" כ הפסקתי לגמרי ...אבל את העבודה זה עשה

חנול

New member
היי, פספסתי. מזל טוב!!!

לא קלטתי שזה קרה, רק זוכרת את "הבדרך"... אני פשוט שתיתי המון מים קפואים (עם המון קרח) בלגימות קטנות וזה פלוס מינוס עבר. מצד שני אצלי הבחילות היו בקטנה.

סילי מי

New member
אני גם סבלתי מזה נורא../images/Emo4.gif

החדשות הטובות הן שכמו שזה הגיע, זה גם עבר פתאום. אני ממש סבלתי מזה, מילא בחילות הבוקר, אבל כל ערב כשנכנסתי הביתה ישר רצתי להקיא, זו היתה תקופה שלא יכולתי לסבול את הריח של הבית!! תארי לך איזה סיוט זה היה. קרקרים לא עזרו לי. מה שעזר לי שלאכול ארוחות קלות שמתעכלות מהר (למשל יוגורטים וכאלה), לנשנש לימון לשתות סודה אלה הדברים שעזרו לי להעביר את התקופה... אבל בכל מקרה, שיהיה בשעה טובה
ותחזיקי מעמד!!!

dekelדקל

New member
../images/Emo24.gif

מה שלי טיפה עזר לשפר את המצב היה: הרבה צנימים בלי כלום או עם טיפה גבינה לבנה תפו"א אפוי בלי שמן \ תיבול ירקות (בעיקר מלפפון וגמבה בשלל צבעים) טריים וללא תיבול אורז לבן יבש מים עם המון פלחי לימון בתוכם.. ארטיקים באופן כללי נמנעתי לגמרי מאוכל מתובל מידי או שומני, אכלתי בעיקר פחמימות יבשות , ונשמתי לרווחה בסביבות שבוע 17... תרגישי טוב!
ושימשיך תקין ומושלם

עוד לא הגעתי לגשר הזה

אז אין לי עצות מניסיוני.... לפחות אני יכולה לאחל לך המון המון מזל טוב ותרגישי טוב במהרה.

Y 7 7

New member
גם ג'ינג'ר

וגי\'ינג'ר איל. זה טוב גם נגד בחילות "סתם". תנסי לשתות בשלוקים קטנים. ככה פחות תרצי להקיא וגם יש יותר סיכוי שיכנסו נוזלים לגוף

עדידושש

New member
אני טחנתי קרטיבים, בעיקר לימון

אבל גם אננס עזר. שתיתי מיץ תפוחים-מתוק מתוק, אבל עזר לי יותר ממים. חוץ מזה, חייתי 3 חודשים על קרקרים ועל קורנפלקס דלי פקאן יבש (הבחילות העירו אותי ב-4 בבוקר, ואני זוכרת סצינות הזויות של אכילת קורנפלקס יבש ב-4 בבוקר מול הTV). בשבוע 14, פתאום יום אחד, הכל נעלם (חוץ מזה שפיתחתי סלידה מקורנפלקס דלי פקאן ומקרקרים באשר הם).

me too

New member
מזל טוב

מעבר לזה אין לי הרבה מה להוסיף.................

T i k t a k i t

New member
../images/Emo24.gif

הבנתי שטיפול רפלקסולוגיה (למעשה זה מעין עיסוי רגליים ) יכול לעזור -לא יודעת באיזו קופ"ח את ,אבל במכבי זה "מכבי טבע" ואני יודעת שיש גם בכללית משהו דומה.

dana nama

New member
אל תתייאשי../images/Emo140.gif

אצלי גם בהתחלה היו בחילות והקאות שהסתיימו בשבוע 20 בערך למרות שגם היום בחודש תשיעי כשאני מצחצחת שיניים יש את העניין של רפלקס ההקאה מה שעזר לי זה לאכול כל שעה בערך משהו קטן קרקרים ישר כשהתעוררתי עם מים או סודה תה ג'ינג'ר אצלי לא עבד פעם בשבוע במיון בבלינסון בשביל נוזלים , בגלל זה זה מאוד חשוב שתהיה לך משמעת מים קולה קרה עם קרח כדורי פראמין וטבלת ייאוש מקווה שעזרתי ומזל טוב..

למעלה