אני חפשת עבודה בקנדה

אני חפשת עבודה בקנדה

מישהו יודע איך אני מוצאת עבודה בקנדה? ראיתי הצעות עבודה באתר maka מישהו יודע אם הוא אתר אמין? הוא נראה אמין אבל אני אשמח לדבר עם מישהו ששמע משהו

uzipikar

New member
פשוט לאללה....

ערית ברלינגטון מחפשת עובדי נקיון ובבית החולים צריכים מנתח לב, מה מתאים לך יותר?

האתר רק מתווך

תצטרכי ליצור קשר עם המעסיקים עצמם ולברר במה מדובר. רמז - אם העבודה לא חוקית, תברחי. אם אומרים לך "תסעי לקנדה הניירות יחכו לך שם" - זה עוד יותר מסריח. 1) אל תעלי על מטוס לפני שיש לך כל הניירות ביד ואשרת עבודה בדרכון 2) אל תשלמי כסף עבור שירותי תיווך לעבודה, כרטיסי טיסה או כל דבר אחר שמטרתו לקרב אותך לעבודה בקנדה (או בכל מקום אחר) בהצלחה.

uzipikar

New member
אחרת

תצטרכי לגור בוונקובר ולהיות שכנה של רן (וכל המשפחה שלו)....

TrigATUSA

New member
לא יאומן

זה אתר אמיתי מישהו לקח את הקומבינה הישראלית ועשה ממנה אתר אינטרנט לא להחמיץ! מצחיק עד דמעות (וזה אכן יגמר בדמעות)

TrigATUSA

New member
ציטוט: "יש גם סיכונים"

מה באמת? ואיזה תמונות יפות... אני עדיין מחפש את התמונות של המעצר ב INS

TrigATUSA

New member
לא יכולתי להתאפק

אבל טקסט מופתי כזה שווה ציטוט מילה במילה: ברוכים הבאים למכה,אתר הקישור לחו"ל הראשון מסוגו. צוות המכה מורכב מאנשים מהשטח !!! אנשים שעבדו בכל העולם וכמעט בכל העבודות: ספינות דייג, בסטות ביפן, עגלות בקניונים בארצות הברית, מובינג ועוד. אנחנו מכירים מקרוב את התסכול של אנשים שמחפשים קצה חוט לעבודה בעולם ולא תמיד יודעים איך להתחיל. אנחנו גם מכירים מקרוב את תסכולם של אלפי המעסיקים שמנסים לשכנע אנשים לעבוד דווקא אצלם ולא מקבלים במה מתאימה לצורך זה. במידה ויש לך חששות לעבוד בחו"ל יש לנו מענה עבורך. מניסיוננו, לעבוד בחו"ל זאת חוויה מדהימה, ולא רק בגלל הכסף הגדול שנחסך בזמן קצר, אלא גם בגלל המקומות שמגיעים אליהם, שלא כתובים באף מפה לתיירים והאנשים המעניינים שנתקלים בהם. נכון, יש כל מיני סיכונים ולעיתים אכזבות, אבל לצד זה יש המון חוויות נפלאות. לסיכום, אנו מקווים שתהנו ותצליחו בכל אשר תעשו ולאן אשר תלכו .

זה חוק טבע:

במקום שיש אוכל, יהיה יצור שיאכל אותו. יש שוק של ישראלים שרוצים לנסוע לעבוד בחול - אז יהיה מי שינסה לחלץ מהם כמה שקלים. זה לגיטימי לגמרי. הוא רק מספק צורך.

dannyk27

New member
../images/Emo45.gif

גם אני רציתי להביא כמה ציטוטים פשוט לא היה לי כח כמו עדיפות ליוצאי יחידות שדה (קרביים) מה זה יושנים בשקי שינה למרגלות הקניון? איך כל כך מהר זה מתחיל להשמע כל כך רחוק!

arsin

New member
There is a good reason

they want that They have to be able to run from the immigration police and from other competeing criminals so being in good shape is essential

drz400e

New member
סימני קריאה ירוקים?

ככה אתה רוצה שאני אתיחס אליך ברצינות?

TrigATUSA

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

stav01

New member
יש סיכוי אבל גם סיכון

כל מי שכתב שזה לא חוקי ומסוכן צודק. אמנם לא תשבי בכלא 10 שנים אבל אם תתפסי יזרקו אותך מקנדה עם חותמת לא נעימה בדרכון שתקשה עלייך לחזור לקנדה ואולי גם לארה"ב. מצד שני, אי אפשר להתחסד: בארה"ב עובדים מליונים לא חוקי ובקנדה אלפים עובדים לא חוקי. המוני ישראלים עבדו ועובדים בכל מיני מקומות להרוויח כסף כי אם מצליחים אז זה כסף טוב ושחור. את ילדה גדולה ואת צריכה לעשות את החשבון: אין לך ביטוח רפואי או כל ביטוח אחר של עובדים. המעביד יכול לנצל אותך כי את לא חוקית אז את לא יכולה להתלונן, וכו' וכו'. חלק מהעבודות מנוהלות על ידי נוכלים. תנסי למצוא ישראלים שעבדו במשהו כזה ולקבל המלצות. אןלי באתר של LAMETAYEL??? הפורום הזה הוא ברובו של ישראלים שהגיעו לקנדה באופן חוקי וכבר עברו את הגיל של עבודות בחו"ל לאחר הצבא ומכאן התגובות הלא מעודדות. כך שקשה לי להאמין שתקבלי כאן מידע רלוונטי על יתרונות מכירת תמונות בקניון לעומת מכירת קיט לצפורניים או שמא מובינג בניו יורק. בהצלחה

למעלה