אני חייב עזרה דחופה-בבקשה!!!

micky.s

New member
אני חייב עזרה דחופה-בבקשה!!! ../images/Emo13.gif

שלום לכולם! אני בבעיה ממש חמורה-אני עובד על אתר חדש וכל אתר שמכבד את עצמו צריך גרפיקה טובה... הבעייה היא, שיש לי בעייה עם פיינט שופ פרו ואני מחפש כבר הרבה זמן תוכנה מעולה לעשיית באנרים ואנימציות.... אבל תוכנה קלה לעבודה עם באנרים שיוצאים טוב.... אז....אם יש לכם כזאת או אתם יודעים מאיפה להוריד בבקשה תגידו לי! (ואל תגידו לי באנר מייקר פרו או פלאש...) בתודה מראש, מיכאל.

rikiki

New member
NAMO WebEditor

תוכנה מעולה לבניית HTML יש בה גם ANIMATOR וגם מלא CLIPART תוריד גרסת נסיון לחודשיים בכל אתר הורדות

StarMo

New member
פיינט שופ פרו

אני עובד איתה. היא ממש פשוטה וקלה להפעלה. היא באה עם אנימיישן שופ כך שיש לך גם כלי חזק לאנימציות. אני לא יודע עם יש את האופציה הזאת בתוכנות אחרות אבל היא יכולה גם לפרק לך אנימציה קיימת לפריימים. ממש שימושי. אתה יכול להוריד try and buy מהאתר של jasc

micky.s

New member
אוקיי...לא אמרתי את זה, אבל....

אם יש לי בעייה עם הפיינט שופ פרו שזאת הבעייה העיקרית, אז מן הסתם לא צריך לומר לי להוריד אותה!!!

arye9

New member
מיקי מיקי מנסים לעזור לך

ולפעמים זה לא הולך, לפי דעתך אתה צריך לרדת על מי שמנסה לעזור? אתה חושב שאנשים יטרחו לענות לך? אבל בכל זאת קבל תשובה http://www.rtlsoft.com/animagic/index.html תוכנה קלה מאד לעיצוב הבעיה שהיא לתקופת ניסיון בהצלחה אריה ואל תרד על עונים אפילו אם הם מפספסים קצת

למעלה