אני חייב לשתף אותכם במשהו

calabrone

New member
אני חייב לשתף אותכם במשהו

הרבה פעמים יש לי מחשבות טורדניות, ובאותן המחשבות אני מפחד מהן.. לא שאני רוצה לבצע אותן. אמרו לי לא לתת להן לעבור בראשי אבל זה כמעט בלתי אפשרי שהראש נהפך לאוטוסטראדה מרכזית. וגם התחיל לי כאב ביד אבל מהכאבים הרעים. יש קשר לחרדה וכאבים נקודתיים?

Dana351

New member
בטח שיש קשר

מרוב מחשבות אתה נכנס לסרטים,לא מציאותיים,ואז או חוטף התקף חרדה או שהגוף מגיב פיזית למתח בו אתה נימצא.

chooselife

New member
מה שלומך דבור../images/Emo13.gif

לגבי הכאב אני חושב שלפני הכל אתה צריך טיפה לפרט יותר- למיטב ידעתי אין יותר מידי קשר בין חרדה לכאב מהסוג שאני חושב שאתה מתאר- אבל- 1- הרבה מאוד דברים הם כן פסיכוסומטיים 2- גם אם כן וגם אם לא- אם כואב, אז קודם מבררים עם רופא מה קורא לנו. שיהיה אחלה יום

eyola

New member
אני חושבת שיש

המון קשר בין חרדה וכאבים נקודתיים ואני מאמינה שכמו למשל שמרגישים כאב בלב ויש לזה סיבה הלב הוא המרכז שלנו וה"מקור" של כל מה שמזרים חיים לשאר הגוף מקביל לזה בנפש האהבה היא גם כזו ולכן מקשרים את הלב תמיד לאהבה כאב בלב בצורה פסיכוסמטית לדעתי קשור במכאובים רגשיים ואכזבות שהיו לנו מאהבות (כל סוגי האהבות וזה שלא שחררנו את הכאב הזה) בדיוק כמו שכאב חד יכול להופיע בלב כך הוא גם יכול להופיע ביד וזה בהחלט סביר להיות פסיכוסומטי אתה צריך כשכואב לך לגעת במקום ולנסות לרפא את עצמך הרי זה כאב פסיכסומטי אז כך את הכוח היוצר של הכאב- "הראש-המחשבה" וכמו שהוא יצר כך הוא גם יכול לרפא לשחרר או להחליש את הכאב זה לא מפעם אחת.. זה לוקח זמן אבל תניח יד אחת על יד אחרת איפה שכואב ותחשוב גם שיוצא לך חום מהידיים ואתה מנקה את האיזור וגם שאתה מכניס אור לבן וחזק של ריפוי לתוך היד המחשבה יוצרת כוח שטמון בנו ומשתחרר וחוץ מזה גם עוזרת לחזק את האמונה והדפוסים המחשבתיים שלנו בראש לכיוון של שחרור הבראה ושליטה בכוח שלנו להרגיש טוב. נסה את והכי חשוב זה לא מקרה מוזר או לא מוכר הכל בסדר לא להלחץ לתפוס שליטה דווקא בעזרת הרגעות והתמודדות עם המצב ואפילו עם הכאב ולהיות סבלני עם עצמך עם המכאובים כמה שהם קשים זה ישתחרר כך אני מאמינה

chooselife

New member
זה דווקא לא סביר.

כאבים נקודתיים בגפיים אינם תופעת לוואי של סטרס(שלא כמו נניח כאבי ראש נקודתיים או כאבי גב או שכמות תפוסות מלחץ), ההנחה שיתכן ומשהו קשור בזה,היא פשוט מחמת הספק. אם אתה סובל מכאב נקודתי ביד, אם זה כאב תוך שרירי,חיצוני (עור לדוגמא כמו כויה ) לפני הכל לשאול רופא אם זה באמת משהו שמטריד אותך. למה? כי חשוב להיות בטוח. אם תוכל לפרט יותר מה זה כאב ביד זה יוכל להועיל לנו לנסות להבין מה קורה.

eyola

New member
כמובן ש

כל כאב יש לוודא קודם כל בראשית הכל אם הוא אכן פסיכוסמטי או שיש איזשהי בעיה פיסית שהגוף מאותת עליה אני כמובן לא יכולה לאבחן אם זה בעיה פיסית או משהו פסיכוסומטי בלבד אני יכולה להגיד בהחלט שזה יכול להיות פסיכוסומטי (כן כן גם כאב חד במקומות לא נפוצים ולא תסימינים מובהקים אכן עלולים להגרם מחרדות ולחצים או מכאוביים נפשיים) אתה שוכח קטשופ "אין גבול"- למוח, לדמיון ולצורות הביטוי של עצמנו על עצמנו ועל חיינו- המציאות שלנו וכמו כן גם על פני הגוף" שמעתי מקרים רבים כאלו של כאבים וסימפטומים לא מהמובהקים של החרדה אך אכן נבעו ממנה והיו השלכה חד משמעית שלה ושוב לפני הכל יש לשלול בעיה פיזית קודם לכן.

chooselife

New member
הממ?

לא פורט כאן סוג הכאב. ולא , כאבי גפיים אינם סוג של כאבים שקשורים בחרדה.כאבים שמקורם בסטרס קשורים בדרך כלל למערכת העצבים ולתגובות שקשורות ברפלקס הפייט או פליי. את מכירה אותי מספיק כדי לדעת שאני אישית גם חושב שרוב הדברים קשורים לנפש ויש קשר הדוק אחד בדרך כלל ישליך על השני-אולם לקבוע שכאב במיוחד אחד שכזה,הוא פסיכוסומטי, ללא כל תיאור של הכאב,זה דבר שאני אישית מאוד מתנגד לו.למעשה,את יכולה באותה מידה בדיוק לטעון שיש לו מתיחה בגיד מה שגורם לו לעצבנות ולחרדה. לא הכל מתחיל בנפש
מה גם שגם המוח,הוא חלק מהגוף ומושפע מגורמים פיזיים לחלוטין. שוב, אני לא אומר שהכל זה פיזי, את יודעת טוב מאוד איך אני רואה את הדברים(באופן כללי דומה לנקודת המבט שלך בחלק מהדברים),אבל אני לא מסכים עם מה שכתבת קודם לגבי זה ש"זה הרי פסיכוסומטי"-לדעתי אין לנו כאן מידע מספיק כדי אפילו להתקרב לקביעה על המקור מכל סוג שלא יהיה.

Dana351

New member
calabrone אולי תפרט לנו

באופן יותר ספציפי ,מה כואב,איפהכואב ,באיזה אופן כואב ומה זה כאבים רעים?

למעלה