אני חייב לפרק.. נמוך מאוד לגילי וקשה לי

anonimy2

New member
אני חייב לפרק.. נמוך מאוד לגילי וקשה לי

נמאס לי מהחיים... אני בן 14.8, גובה 149.2 ס"מ.. לאחרונה לפני 3 חודשים התחלתי להזריק הורומון גדילה שלדברי הרופא זה בדקה ה99 ואי אפשר לדעת מה יקרה.. לפני שהתחלתי את הטיפול הייתי 1.43.. אני בכיתה שכל הילדים 1.75+ וכל הבנות גבוהות ממני בחצי ראש ומעלה.. ממש קשה לי יש לי אולי חבר אחד.. בגלל הזריקות אני חייב לישון ב10 ולאכול טוב.. אני ממש עצלן.. אני לא ממש חברותי ואין לי חוש הומור ממש מפותח.. ונמאס לי מהחיים. פשוט נמאס אתם לא מבינים איך זה, להיות כזה קטן לבד בהפסקות כולם חושבים שאני בן 11.. אני הולך אני שומע מאחורי אנשים תיראו איזה גמד , הוא בכיתה ד' וכאלה.. ממש מול הפנים לא אכפת להם.. אני רוצה למות וכבר הייתי אם לא הייתה לי המשפחה שלי.. אני לא מרגיש ששווה ויש משהו שאני צריך לחיות בשבילו בכלל.. מלא פעמים זה עלה לי בראש כל הדברים האלה.. המחשבות על מוות וזה.. כל פעם זה נראה הגיוני ופשוט יותר... כמובן שהתחילו לעלות מחשבות למה זה קורה מה המשמעות של הכל, יש מיליארדים של בני אדם מה זה משנה אחד פחות.. אני לא ממש נראה טוב.. אהה ויש לי אנמיה קלה, אסטמה ועקמת גב קלה וכולסטרול גבוה (300+).. תודה על הקריאה

למעלה