אני חייבת לשתף אתכם....

Devilish Angel

New member
אני חייבת לשתף אתכם....

אני לא יודעת אם זה קשור... ואם המנהלים רוצים שישרשרו את זה לעוף או משהו... טוב אני די הרבה זמן לא הייתי בפורום אני קצת מזניחה... אבל לא משנה אני רוצה לשתף אתכם בהרגשה שיש לי ברגע זה עם חברתי הנוכחית מיה היא הדבר הכי טוב שקרה לי בשנה האחרונה אני נשבעת לכם היא כזאת ממי... יש לנו את הדברים הקטנים שעושים אותנו מאושרות.. היא כזאת איכפתית ומתוקה... אני לא האמנתי שאני אהיה במצב כזה... שאוכל להתאהב בבחורה... שהיא תאהב אותי בחזרה... זה ממש מדהים, אני לא חושבת שהרגשתי ככה אי פעם זה חדש זה שונה זה מוזר זה מגרה זה מטריף לי את החושים!!! אבל לפעמים עדיין יש לי תחושה כזאת כאילו משהו לא בסדר... כאילו שיש איזה זיוף פה כל כך טוב.. כל כך מושלם ויפה אני לא יודעת אני לא רוצה להפרד אני אוהבת אותה, למרות שאנחנו רק שבועיים ביחד... אף אחד לא חושב שזה אפשרי, אבל התאהבנו מאוד מהר... ויצא לי להכיר אותה ולגלות שהיא מקסימה, לגלות שהיא מתוקה ואוהבת ומושלמת בשבילי חבל.... חבל שאנחנו פוגעות בעוד אנשים בדרך שלנו

למען האמת

גם לי יש את ההרגשה הזאת... אומנם אין לי חבר אבל להתאהב בבן זה נראה לי דבר שאני לא יהיה מסוגל לעשות... על תשימי על אף אחד... אם טוב לך ככה אז תישארי במצב שאת... אם שניכם מאושרות ומאוהבות אף אחד לא שווה את זה שתיפרדו... בהצלחה :)) Fuck the system Fuck the rules Fuck the teachers Fuck the school Fuck alone and fuck together just remember fuck forever!!!

MiSsY 100

New member
אווווווווווווווווווווו זה ממש יפה

וגם אני די מכירה טוב עד שאפילו ראים את ה"אור" שיש לך כל פעם שאת מדברת על מיה ואני ממש חושבת שאם נוח לך וטוב לך ככה איתה אז אין לך שום סיבה להרגיש רע...

Frozen Tears

New member
אהבה לא פוגעת בדבר.

האהבה שלך,כל כך טהורה,וכל כך אמיתית אליה,והיא כל כך לא זיוף,היא פשוט חדשה שלך,וזה בסדר,זה ליגיטימי,ואני בטוחה שהשבועיים האלו,יגדלו לחודשיים,ואפילו מרזיקה לכן עצבאות לשנתיים ומכאן כבר הכל פתוח. אני חושבת שאת צריכה לאהוב אותה בלי לפחד או לחשוש ,כי זה מה שאת רצית,עזבי אותך לסביות דו מיניות סטרייטיות ,זה לא משנה,אותה את אוהבת ואותה את רוצה,גם אם היא היתה בן,האישיות שלה כל כך דומה ומתאימה לך וכל כך גורמת לך להיות מאושרת והלעלות חיוך מפיץ אור ,אז את רק צריכה להגיד לעצמך תודה ,על זה שהרשת לעצמך לכזה דבר. והדרך שלכן היא נהדרת, כי עוד לא קם האדם שמאושר כל כך מכזאת אהבה שיבוא ויבקר אהבת אמת. תאהבי אותה,ואל תחשבי שזה זיוף,אהבה היא לא דבר שיקרי,היא תוליך אותך בדרך הנכונה,והדרך הנכונה היא לעשות את מה שמושך אותך,ועכשיו,ברגע זה,בלי שום מחשבות מהצד,היא,חברתך,מושכת אותך,וטוב שכך. כי היא גורמת לך לאושר אדיר ,ואני בטוחה שגם את גורמת לה להרגשה מדהימה זאת. להיות מאושר זה אוצר,שאת מרזיקה במפתח לאושר הזה,תשמרי עליו טוב טוב דאמת,אני נשמעת כמו הכומרים הכושים האלו שצועקים ויש מקהלה מאחור

Devilish Angel

New member
תאנקס ../images/Emo13.gif

דיברתי איתה על זה (עוד אחד מהדברים המופלאים שיש לנו - מסוגלות לדבר על ה-כ-ל) וגיליתי שגם היא פוחדת... ושגם היא לא הרגישה ככה מעולם.... והחלטנו שביחד אנחנו הולכות להיות חזקות ביחד...

Frozen Tears

New member
יופי ,אני מאחלת לכן בהצלחה!

זה נראה שתתיכן מאוהבות מעל הראש,בעיקר את,וזה יופי:)

למעלה