אני חייבת לשפוך את ליבי

אולי לא צריך לשכור? אולי אפשר לקנות בזול ב

ב- EBAY?
טוב, אני הולכת לשאול אצ האמריקאים. רק אני צריכה להזכר איך אומרים שבלול

SNAIL זה שבלול

בינתים ענה לי מישהו אחד, שהוא גם ידיד, תמיד הוא הראשון שעונה לי במסרים אישיים. כעת התברר לי שהוא גם יהודי...]
מה שהוא מציע זה לעשות דגם של תבנית מקלקר, לבנות עליה את השבלול, [זה בטח יותר מורכב מלקבל את הכל מוכן, אבל זה לא בלתי אפשרי!] ואחר כך אפשר להמיס את השבלול / הקלקר באציטון.
אם זה מעניין אני אעתיק את הציטהה שלו באנגלית.
לילה טוב ושבת שלום

ח.

nuritgr1

New member
הדגם חייב להתאים בדיוק לסקיצה

אין טעם לעשות סתם דגם, ללא השרטוט שלו.
ומי בכלל יודע לעשות דגם מקלקר ?
את בהחלט יכולה להודות לו על הרעיון, ולהגיד לו שהוא מאוד נחמד. אבל הוא לא בר-ביצוע.

הנה כתובת השאלה שלי

http://www.warmglass.com/phpBB/viewtopic.php
f=19&t=39142&sid=df7df5f6ba5fcc7bace897ffda18f809&p=336476#p336476

יש שם תשובה של עוד בחורה, שגם זה מחייב קצת 'עבודת רגליים', תרצי - תעשי, לא תרצי - לא תעשי.
יש אמרה באנגלית שאומרת
NECESSETY IS THE FATHER OF INVENTION - ההכרח הוא אבי ההמצאה. אם תרצי - תמצאי דרך. לא תמצאי דרך - לא יגעת מספיק.
מאחלת לך הצלחה בכל מקרה.

ולגבי הענין הכללי, אני חושבת שאפשר היה לפנות למועצה לצרכנות או לגוף דומה, וכך הנושא היה מטופל כראוי. בדרך כלל אנשים יודעים מהסיפור הזה, רק אחרי שנהיו קרבנות.

טוב אז תלכי לפורום עצמו - ותראי שם

פונים ל WARMGLASS.COM
משם ל- BULLETIN BOARD הכפתור הכי ימני [אני חושבת]
מתגלגלים עד ל SPAB'S FORUM
ושם תעברי על הכותרות, תמיד כתוב גם שם הפותח - אני בפורום שם HAVI
בהצלחה,
http://www.warmglass.com/phpBB/view...f5f6ba5fcc7bace897ffda18f809&p=336476#p336476

הנה זה עוד פעם, אולי יצליח

nuritgr1

New member
עד כמה שידוע לי

חברה שלי עשתה את האהיל הזה (לא השבלול, זה שעכשיו סיימתי) באמצעות המולד של אלוויק.
נשאלות שתי שאלות - ראשית האם אלוויק יהיה מוכן להשכיר לי את המולד שלו, למרות שלא קניתי אצלו לא את הזכוכיות ולא שום דבר אחר ?
ושאלה שנייה - האם המולד הוא בדיוק מתאים לסקיצה שניתן לי בורצברגר.

mnoya

New member
תלוי בתפיסה השיווקית

לדעתי אדיבות משתלמת לאורך זמן.
אם הוא יתן לך, סביר להניח שבפעם הבאה תבואי אליו ותיקני אצלו ,לא?
חוץ מזה משלמים עבור השימוש במודל,כך שזה לא לגמרי חינם.

nuritgr1

New member
חמודה שלי, אז איך את מסבירה

איך תסבירי לי את העובדה שורצברגר לא הסכים להשכיר לי את המולד לאחר שהם נתנו לי את הסקיצה וקניתי מהם את הזכוכיות וכל הנילווים ? ואף למדתי אצלם 2 קורסים שונים, רק לא למדתי אצלו ויטראז' על כך הוא מעניש אותי ועי"כ הוא יורה לעצמו כדור ברגל. האם אני אמשיך לבוא לשם ? הרי הוא כאן הפסיד בגדול !!! אני לא אלמד אצלם יותר, אני לא אקנה מהם יותר , אני לא רוצה להכיר אותם יותר !!!!
המשפט שלך כל כך נכון : "האדיבות משתלמת לאורך זמן" - יופי של משפט ! וזו גישה נכונה ! אני רוצה להאמין שמשפט זה יהיה נר לרגליו של אלוויק.....
שבוע טוב.

imafro

New member
באלוויק לא משכירים תבניות

ואין להם תבנית של השבלול.
הם מראים לך איך לאלתר על תבניות מתאימות. אני מאוד נהניתי לעבוד אצלם, אבל צריך לשלם עבור סדנא ולעבוד אצלם בסטודיו. אלדו עוזר המון, אבל לא יכול לעזור לעבוד על תבנית שאין לו.

גם אני חושבת שמה שיש בצילום זה לא מה שאת

בצילום יש מנורת טיפאני עתיקה ממש. בעוד שאת מחפשת מולד לויטראז' ממש דבר שונה לחלוטין.

nuritgr1

New member
נכון ! סתם נבהלתי מהמחיר המבוקש !

לדעתי זה אפילו לא טיפאני, ובודאי שלא מולד. זוהי זכוכית בחתיכה אחת עגולה בצורת שבלול.

סליחה על הפרנויה, אבל שימו לב, כל מי שמשתתף

בשרשור הזה,
אם אני מבינה נכון לפי השינוי האחרון בחוק הסיפורים האלה חושפים אותכן לתביעות דיבה
(גם אם הסיפור עצמו נכון)
אפשר לבדוק את זה יותר לעומק (ויש כאן גם פורום בתפוז שמתמחה בנושא)
אבל כדאי להזהר, במיוחד שהבן שלהם הוא באמת עורך דין...
ואולי כדאי אפילו למחוק את השרשור כולו...

nuritgr1

New member
אין כאן שום הוצאת דיבה

אם יש למישהו לבוא בטענות זה רק לי. אני באה אליהם ומבקשת לעשות את האהיל המסוים . נותנים לי את הסקיצה, מייעצים לי בבחירת זכוכיות, מוכרים את כל הנלווים, כגון סרט נחושת, פלאקס, בדיל וכו' , וכשאני מסיימת הכל : חותכת, משייפת. עוטפת וכשהכל מוכן , אני באה לקבל את המולד - לא מוכנים לתת לי , שמא השעווה תהרוס את המולד ! האם השעווה לא נועדה להימרח על המולד ? בדיוק למטרה זו ? ואם החשש גבר עליו - שמי יודע מה אני עלולה לחולל , אפשר היה להזהיר אותי מפני מה להימנע. ותשובתו היתה : "אני לא נותן הסברים בחינם !!!"
למה נתנו לי את הסקיצה ? למה הוליכו אותי שולל ?
אינני יודעת מה אתן חושבות, מכל מקום, אני מהסיפור הזה יצאתי מאד מאוד פגועה נפשית וכלכלית !!!

מצאתי לנכון להזהיר אותכן

משום שהוזהרתי בעצמי בעבר במקום אחר ובנושא אחר,
על ידי מישהו שמבין בנושא.
לא רמזתי כלל וכלל שיש כאן חוסר דיוק בפרטי הסיפור,
מצטערת אם הובנתי לא נכון.
החוק השתנה וכדאי להיות זהירים, במיוחד איתם. זה הכל.

nuritgr1

New member
לא ! אין לך סיבה להתנצל

את הובנת בהחלט נכון ! את מזהירה וזה יפה מצדך ! אבל יחד עם זאת אין כאן שום עילה לדיבה לאף אחד מהכותבים בשרשור זה .

למעלה