אני חייבת לשאול שאלה

מיכל1000

New member
אני חייבת לשאול שאלה

אני בחורה שעובדת בכל יום משעה 9:00 ועד שעה 19:00 בערב. זה סוג של עבודה שאין באפשרותי להיעדר בה. אני מעדיפה לא לפרט מה מי ומו. אבל מדובר בסוג של עבודה,שאני באמת לא יכולה להיעדר. בקיצור,בתקופה האחרונה אני מרגישה שאני רוצה ללכת לייעוץ פסיכולוגי. אני מתבשלת עם העיניין הזה כבר די הרבה זמן. אבל רק עכשיו אני החלטתי שאני מאוד רותה לדבר קצת עם איש מקצוע. אבל לצערי,כל הימים בשבוע תפוסים לי. וזה לא שאני "וורקוהוליק" או משהו כזה..ממש לא. אבל אני באמת נמצאת בסוג כזה של עבודה,שאני לא יכולה בשום פנים ואופן להחסיר. ברור שאם חס וחלילה יש לי חום או שאני לא מרגישה טוב,אז אני לא אלך. אבל עד עכשיו,זה כמעט ולא קרה. אני בת 27 אגב. אני רוצה ללכת לייעוץ דרך קופת החולים. כי אין לי כ"כ כסף מיותר לפסיכולוג פרטי. אבל גם שמעתי שזה בסדר עם השתתפות מהקופה. אבל העיניין הוא השעות. יש למישהו איזשהו רעיון או הצעה,איך אני כן אצליח לקחת טיפול שכזה? אני מאוד מעוניינת.אבל זה בעייתי קצת מבחינת השעות והימים. אם אני מסתכלת על זה כך,אז כל יום אני חופשייה מ 19:00 בערב בערך (מסיימת ב 19:00 ).....וימי שישי.(אבל מי בדיוק מקבל בימי שישי?? אני די מיואשת. אשמח לעזרה

גרא.

New member
מיכל1000,יהיה עלייך לוותר כל כמה

שעות עבודה, אחת לשבוע בכדי להקדיש את הזמן הזה לטיפול. אחרת,תוכלי יותר לחלום על טיפול מאשר להגיע אליו באמת.

מיכל1000

New member
אבל אין..אין לי אפשרות

טוב אני אחשוף את עצמי עוד טיפה. אני במאית די מתחילה בראשית דרכי. ז"א,כל השנים האלה הייתי "עוזרת במאית",ורק לפני מספר חודשים קיבלתי את המינוי הזה. זה כ"כ משמח אותי נכנסתי לאחת ההפקות המורכבות והגדולות שיש כאן. מדובר בלו"ז מטורף כי הכל צריך להיות פיקס בעוד חצי שנה מהיום!!! אנחנו כל יום על הרגליים מ 9:00 בבוקר ועד 19:00 בערב. אני מביימת. אין לי אפשרות להגיד לכולם שבכל יום רביעי למשל,בשעה 16:00 אני זזה. אני לא יכולה שבגללי כל הקאסט (קרוב ל 32 אנשים)...לא כולל האנשים שמסביב,יעזבו את המקום בגללי. וכפי שאפשר להבין,אין טעם להשאיר קאסט שלם,כשהבמאית לא נמצאת. אז אם זה חד פעמי,ניחא (קורה..אנחנו בני אדם). אבל אם מדובר במשהו עיקבי,אז זה בלתי אפשרי. מצד שני,זו בסה"כ תחילת דרכי ואני עדיין לא מרויחה מיליונים בכדי לקחת טיפול פרטי.(אני מקווה שעם ההצלחה יבוא גם הכסף! כי באמת מדובר באחת ההפקות הגדולות.ואני בטוחה שגם אתם תשמעו ממנה. בקאסט יש המון המון שחקנים מוכרים. אז אני לא יודעת מה לעשות? עכשיו אתה באמת מאמין לי שאני אומרת שאני לא יכולה לוותר על כמה שעות עבודה?? אני לא יכולה לקפל 32 איש בכל יום רביעי ,יותר מוקדם מהלו"ז ,כפי שתיכננו המפיקים למשל.(שאין לי איתם קשר ישיר כמובן. אותם אלה שרכשו את ההפקה הזו באלפי דולרים. מי אני הקטנה?? מיואשת

את יכולה

בינתיים, עד שתתרווחי בזמן ובכסף להיעזר באימון אישי. אפשר גם דרך הטלפון. בחיי.

גרא.

New member
מיכל 1000,יש לך באמת 1000 סבות

נכונות וטובות בכדי להסביר מדוע הזמך אינו בידך..ואת עסוקה עסוקה..אבל האם את במצבך הנפשי הנוכחי ממצה את כל יכולתך? את כל יכולת היצירתיות והמקוריות שלך? לא יכול להיות שאותם לחצים פסיכולוגיים פוגעים בעבודתך? מכך מקום,הוצעה לך גם אפשרות של פנייה למאמנת אישית, שהשעות שלה כנראה יותר גמישות,וכנראה גם העלות נמוכה יותר. זה יכול להיות רעיון מצויין. אשלח לך מסר לגבי מאמנת.

לכל סיר יש מכסה

אחרי שתשיגי רשימת פסיכולוגים טובים, תתקשרי אליהם ותראי למי יש זמן כשלך נוח. אני עצמי הלכתי לפסיכולוגית בתשע בערב- פשוט כי בשבילה זה היה יותר נוח. זה בכלל לא נראה לי כל כך יוצא דופן.

ציריל

New member
הכי טוב הוא

שתשכנעי את עצמך שאת לא צריכה טיפול פסיכולוגי. ופשוט תחיי חיי שיגרה לחוצה, שאין זמן לחשוב יותר מידי.

למעלה