אני חייבת לחלוק איתכן משהו

מאקי

New member
אני חייבת לחלוק איתכן משהו

אני מראש אומרת שאינני מצפה לשמוע כמה אני בסדר או לא.. זה חומר למחשבה. והנה הסיפור שבוע שעבר הועלתה כאן בקשה לעוגת תרומה בחיפה.. היות וידעתי בתוקף היותי מי שאני כי תהיה סדנאת פיסול בסו שף ביום חמישי.. נידבתי עוגה ואפילו 2 ובקשתי מטל צפריר ומאחת העובדות שיכינו כתרומה. הודעתי למי שהיה צריך. העוגות עמדו וחיכו חמישי שישי שבת ואף ראשון. כעת היגעתי הביתה לאחר יום עבודה (סדנאת שמרים של מיקי..שמו היה טעים תודה) ומותר לציין כי העוגה לא נלקחה... וכן שלחתי מסרים.. מה שכן בלהט העבודה בסו שף נשברו אוזני השפן.. הוכתמה חליפת הפיל.. ואני מלאת תסכול אז הוצאתי את זה פה.. כי נורא קל לבקש.. ומישהו גם עושה... אבל מכעיס שמי שמבקש תרומה מקל ראש בנותן. אז מחר זה ילך למקום אחר.. עם מכתב התנצלות על האוזן השבורה... עם עוגות שמיקי שמו אפה.... וזהו. אני קיטרתי לכן מתוך רצון לשתף. שלכן מאקי.

lzabari

New member
באמת לא נעים.

כולך ציפייה שיבואו לקחת את העוגה כדי שהילדים ייהנו ושבסוף לא באים לקחת זה נורא מפריע עמוק בלב אחרת ילדים אחרים יכלו להנות מהעוגה. לפחות מקווה בשבילך שיבואו לקחת את העוגה מחר. תמשיכי במסורת המקסימה הזאת

../images/Emo46.gifמותר לקטר ויש לך על מה!!!

אני בטוחה שגם למנוסות ביותר העוגות הללו לוקחות זמן. אם באמת מצליחים לשמח מישהו עם עוגה זה שווה, אבל סתם???? ובטוח שמישהו היה נהנה מהעוגה?!

מאקי

New member
אז יש המשך...

נטעים שארגנה את הבקשה שלחה לי מסר שאני לא בסדר . נטע ממש פגעת העוגות נשלחו אחר כבוד אתמול עם עוגות שמרים שאפינו בבקר אתמול למעון בעיר אני יודעת שהיום כבר אין פרור. אז אני שמחה. צר לי שמי שמארגן ומנדב לא סוגר פינות עד הסוף. אני בהצהרה רבתית אמשיך לתרום ולהתנדב ולנדב.. כמו רובכן. זה לא הענין הענין הוא בקשירת הקצוות וזעפרן יקרה... אל לך לכעוס עלי או לצורך הענין על מישהו בכלל... פשוט כשאת לוקחת משימה על עצמך סגרי את הקצוות. אם אינני טועה שאלתי גם אותך וגם את השליחה לאן זה צריך להגיע... למרות שמשימת ההתנדבות שלי היה כלול הכנה ולא שינוע שאלתי.. שלחתי מסרים.. כתבתי בפורום.. וכלום. שבוע טוב

אני מבינה בדיוק על מה את מדברת

אכן תחושה קשה ואפילו מעצבנת... ובעיקר הזלזול.... הזמן, הרצון לנדב, לעזור וכו'... טוב, צריך למלא אויר ולהמשיך הלאה כי כמו שאת אומרת בציטטה שלך "מאיפה שאני מסתכלת עליהם החיים יפים"...

Hun1

New member
חבל שאנשים לא מעריכים את הרצון שלך

לעזור ולתרום.

עדיT

New member
מאקי זה באמת מרגיז

נתקלתי בזה בעבר כשהיו לי דברים לתרום לנזקקים. יותר מפעם אחת אנשים מנדבים בקלות, הבעיה תמיד נוצרת בשלב השינוע יפה וטוב עשית שתרמת בעצמך, ומצאת מקום שבו קיבלו את התרומה שלך בשמחה ובהנאה והעריכו אותה, אני בטוחה

שושkה

New member
מאקי, כמו שאני מכירה את נטעים לא

יכול להיות שמה שכתבת נכון. ואני מכירה אותה היטב! אולי כדאי שתבדקי שוב את "הסיפור" שהעלית ותראי אם הפרטים אכן מדוייקים כמו שאת רואה אותם דרך עינייך... ולכל המקטרגות, אני חושבת שמן הראוי היה לבדוק אם המידע נכון לפני שאתן ממהרות לטעון את טענותייכן ולפני שאתן רצות להכפשה ושפיכת שמה הטוב והמוניטין של אישה שעושה הרבה מאוד והרבה מעבר למה שאתן יודעות פה בפורום.

מאקי

New member
ואחרי "שתאשרי" את העובדות אנא שובי

לכאן ותודי שזה לא ממש סיפור.. את הטלת דופי בדברי...

למעלה