אני חייבת להראות לכם את המקסימים האלה....

newKiticat

New member
נצל"ש- עזרה עם בלוגים תפוז

מישהו יודע איך אני מוסיפה תמונות לרשומה, בתוך הרשומה עצמה? כלומר, אני מכירה את האפשרות של הוספה תוך כדי- אבל שם זה מאפשר לי לראות רק את התמונות שנמצאות במאגר תמונות. ואין לי מושג איך להוסיף תמונות למאגר התמונות. והאפשרות של הוספת קבצים- לאלבום, זה לא מאפשר לי אח"כ לכתוב מתחת לכל תמונה. גם הוספתי תמונה ואי אפשר להגדיל עליה על ידי לחיצה.... עזרה מישהו?

מימס

New member
תתחדשי-הם נראים מעוררי "תאבון" ../images/Emo140.gif

מה ההבדלים ביניהם?אני מכירה רק את ה ice stickles.

newKiticat

New member
אז ככה

יש כמה סדרות: הראשונה שהם רגילים, ויש כיום 35 צבעים אם אני לא טועה. יש את ה ICE STICKLES, שאני לא יודעת במה השינוי שלהם מתבטא מבחינת המראה, אבל אני כן יודעת שהם 1 OZ בעוד ששאר הסטיקלס הם רק 0.5ץ ואז יש 2 סדרות של מעצבים: הראשונה של Suze Weinberg , ויש לה 6. והם מוצגים כאן בתמונה השנייה.Glitz והשנייה של Tim Holtz , והיא נקראת Distress ויש 12 צבעים. וזו התמונה השלישית.

newKiticat

New member
לא ראיתי שיש פה בארץ

יותר מדי. יש לי 2 הסדרות המלאות של המעצבים, ויש לי את כל הסדרה הבסיסית.... והם פשוט נכנסים כמעט לכל דבר שאני עושה. אני פשוט כותבת איתם את הכותרות שלי. פעם הטרנד שלי היה יותר הדפסה על שקפים, אבל עכשיו זה הסטיקלס..... וגם שילבתי באחת העבודות שלי שקף שהקו מתאר שחור בולט ואז מילאתי אותו בסטיקלס.... זה היה אחלה של דבר....

newKiticat

New member
ראיתי שיש בכמה חנויות

אבל לא ראיתי שזה מתקרב למבחר שיש בחו"ל. מבחינת מחיר, זה הרבה יותר משתלם לקנות כאן. אם אני זוכרת נכון...

ula7

New member
נראה כיפי ביותר, אולי תראי לנו עבודות עם זה

כי לי זה ניראה כמו טוליפ ומזכיר לי טוליפ ואי לא רואה איך אני משלבת את זה בכלל בכלל, אשמח לראות רעיונות וביצועים

newKiticat

New member
את מוזמנת להעיף

מבט אצלי בבלוג. ובכל אופן אני אשתדל לצלם עבודה שלי עם טוליפ ממש. המרקם של הנצנים הוא הרבה יותר סמיך וזה מתייבש ממש נוקשה ויחסית שטוח בניגוד אל הטוליפ.הטוליפ נשאר תלת מימדי כזה...

למעלה