אני חייבת להגיד משהו-

Freaky Angel

New member
אני חייבת להגיד משהו-

האם ההודעות החסרות טעם פה (כלומר אלו שכולם מתעלמים מהם), נשארות רק כדי שיראה כאילו הרבה אנשים (או לפחות יותר מכמה שבאמת כותבים...) כותבים פה?

ApA1800

New member
למה חסרות טעם?

פשוט אני עונה בפרטי כדי לתת יחס חם ואישי. זה לא אומר שזה לא מעניין אותי.

La Gamba

New member
הנימוק שהעלית אינו כה הגיוני

כיוון שזה לא משנה כ"כ איך זה נראה מבחינת כמות האנשים... זה לא כאילו- מהר! עלינו להראות שיש בפורום הזהה נוכחות רבה בטרם המבקרים מהעיתון יגיעו.. הסיבה שהם נשארות זה סתם.

ApA1800

New member
לפי מה מחליטים על פתיחה וסגירת פורו

ם? סתומרת מאיזו סיבה סוגרים פורומים?

La Gamba

New member
האמת היא,

שמהסיבה הזו בדיוק. אמנם, יש לי עדיין תקווה.

ApA1800

New member
אז למה זה פתוח? ../images/Emo3.gif

האמת שממה שאני זוכר, הוא תמיד היה יבש ומדי פעם אנשים היו מחליטים לבוא בכמויות לתקופה קצרה (מאז שאני פה, שזה לא יותר מדי, אבל לא משנה)

yoyoni

New member
לא יפה להכליל

לא כל ההודעות בפורום הזה חסרות תוכן, לא כל האנשים כאן יבשיםץ אני, בהיכרות האישית שלי של לפחות חצי מהפורום הזה חייב לציין שהאנשים כאן לא יבשים כל כך במציאות. לא תמיד אנשים מגיעים לידי ביטוי כמו שצריך בפורום. חוץ מזה כבר דנו בנושא הזה מליון פעמים. הבעיה הגדולה ביותר בפורום הזה הוא שהמכנה המשותף של כל יושביו הוא מבחינת המגורים, ולא עיסוקים או תחביבים. כך שאין לנו הרבה מה לאמר אחד לשני. ובנוגע להודעות אישיות- רוב האנשים לא באמת בודקים את ההודעות הפרטיות שלהם, עדיף כבר להוסיף את ההודעה בפורום. ואותי בחיים לא תתפסו כותב הודעה בלי תוכן.

La Gamba

New member
דיברתי על זה מבחינה טכנית

מצידי תכתבו כמה הוד'עות חסרות רעיון שבא לכם, אבל העיקר שזה לא יהיה רק כותרת, שיהיה יותר מה לקרוא. קנינכן שטרבן!

למעלה