אני חושבת שבעלי התייש ממני

Rona@123

New member
שלום
נשאויים 15 שנה. בזמן אחרון מרגישה שבעלי התרחק ממני. לא מתנעיין מה קורה לי. צועק המון כשאני רוצה לברר מה קרה. אני מרגישה בודדה בנישואיים. יש לי תחושה שרק אני צריכה את הזוגיות הזה.
בוכה המון והוא כועס. יש לי הרגשה נוראית של בודדות. וגם בסקס הוא לא יוזם כבר שנים.
מה, רק לי זה חשוב?
אין לי למי לבכות. שיחה ישרה לא עוזרת. הוא לא מבין אותי. או שמסרב להבין. וכמה שאני יותר משקיע אני יוצאת רעה.
זהו. פרקתי.
תודה למי שקרא עד הסוף.
וסליחה

Kobi8733

New member
שלום
נשאויים 15 שנה. בזמן אחרון מרגישה שבעלי התרחק ממני. לא מתנעיין מה קורה לי. צועק המון כשאני רוצה לברר מה קרה. אני מרגישה בודדה בנישואיים. יש לי תחושה שרק אני צריכה את הזוגיות הזה.
בוכה המון והוא כועס. יש לי הרגשה נוראית של בודדות. וגם בסקס הוא לא יוזם כבר שנים.
מה, רק לי זה חשוב?
אין לי למי לבכות. שיחה ישרה לא עוזרת. הוא לא מבין אותי. או שמסרב להבין. וכמה שאני יותר משקיע אני יוצאת רעה.
זהו. פרקתי.
תודה למי שקרא עד הסוף.
וסליחה
כנראה שהוא עובר תקופה. בן כמה הוא? וכמה זמן זה ככה?

Harrington

Well-known member
מנהל
שלום
מה, רק לי זה חשוב?
זהו. פרקתי.
תודה למי שקרא עד הסוף.
וסליחה
בלי להבין מדברי שאני מאשים אותך חלילה במשהו, יכול להיות תרגיל מועיל אם תשבי לדבר איתו ישירות, בלעדיו. כלומר, מאחר ושיחה ישירה לא עובדת כרגע, הייתי מציע שתנסי לדבר עם עצמך, בשמו. למשל, מה הטענות שהוא היה מעלה נגדך אילו שיחה ישירה הייתה מתאפשרת. מה התלונות שהוא היה מלין על המצב ביניכם או על מצבו האישי או בכלל, אילו היה מדבר איתך כרגע בחופשיות.

זה קשה מאוד לערוך שיחה כזאת ולהצליח בה. אבל אם תצליחי לנהל אותה בהוגנות ובכנות, יתכן שזה ייתן לך זווית ראיה חדשה שגם תסביר לך דבר או שניים באופן שמשם יאפשרו לך אולי לשפר דברים מסוימים (לאו דווקא אצלך אישית, חוזר ואומר שזאת לא כוונתי), או אולי להגיע למסקנות מסוימות שיסייעו לך לפחות למצוא את דרך להגיע בכל זאת לשיחה ישירה מולו.

שלום
מה, רק לי זה חשוב?
זהו. פרקתי.
תודה למי שקרא עד הסוף.
וסליחה
הייתי שמח להתכתב איתך ולשתף איתך דברים שגם אצלי מאוד מאוד דומים לדברים שכתבת. מאוד קשה שאין עם לשתף ומאוד הייתי רוצה להוציא כבר את הדברים האלה. גם אני מרגיש שלאשתי יורד ממני למרות שאני אוהב אותה. אם את מעוניינת בהתכתבויות דיסקרטיות אז בכייף.

הייתי שמח להתכתב איתך ולשתף איתך דברים שגם אצלי מאוד מאוד דומים לדברים שכתבת. מאוד קשה שאין עם לשתף ומאוד הייתי רוצה להוציא כבר את הדברים האלה. גם אני מרגיש שלאשתי יורד ממני למרות שאני אוהב אותה. אם את מעוניינת בהתכתבויות דיסקרטיות אז בכייף

bolem24

New member
את מבינה אותו? את יודעת מה את רוצה?

לדעתי הדבר החשוב ביותר שתלמדי את עצמך זה שבעלך לא אחראי לרווחה הנפשית שלך והוא לא זה שיתן לך אושר. את צריכה למצוא את זה בעצמך. בעלך אולי איבד עניין אבל הוא בסוף אחרי לעצמו ואם הוא איבד עניין אז לא הכל זה אשמתך, אבל מה שכן את יכולה לעשות זה לבנות את עצמך מחדש ולהראות לו שאיכפת לך מעצמך וגם ממנו. חלק מזה זה כמובן בנראות החיצונית שלך ובתחושת הסיפוק שלך מאיך שאת נראית ומה שאת עושה.

Rona@123

New member
היי.
קודם כל ממש תודה על התגובה לעניין.
אתה צודק, אני חושבת להתמקד מעצמי. זה קשה לעשות אבל אפשרי.
מצאת מילין נכונות ועזרת לי. ממש תודה

bolem24

New member
היי רונה, תודה על התגובה שלך, שמח מאד שיכולתי לעזור. מסקרן לדעת אם דברים אכן משתנים לטובה. אגב, סליחה על התגובה המאוחרת!

למעלה