אני חולה....

ש א ק ט י

New member
אני חולה....../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

אני חושבת שזה הדבר שהכי הפחיד אותי מאז שאלה נולדה. אני לא יודעת איך להתנהג. קראתי מזמן על אמא שהייתה שמה מסכה על הפנים לפני הנקה או לפני שהיא נגעה בילדה כשהייתה חולה. אני מניקה מלא. אלה ישנה איתנו בחדר ואנחנו יחד כל היום. חוץ מלארגן קצת עזרה (חמתי הסכימה לנדב שעה...) מה אני יכולה לעשות?

tali2778

New member
קודם כל תרגישי טוב

לדעתי אין כל כך הרבה מה לעשות. לפני בערך חודשיים הייתי עם שפעת וחום. השתדלתי לא לנשק את הקטנה ולא לחבק אותה יותר מידיי אבל עדיין הייתי איתה וקיוויתי שאני לא ידביק אותה.

ooochy

New member
אני לא יודעת בת כמה התינוקת אבל

כשאני הייתי חולה כהתינוק שלנו היה בן כמה חודשים ספורים והנקתי מלא - פשוט המשכתי כרגיל - התינוקת אמורה לקבל ממך את הנוגדנים שאת מפתחת למחלה ורוב הסכיויים שהיא לא תידבק בכלל (אצלנו קרה פעמיים בערך שהייתי חולה והוא לא נדבק) אולי להמינע מנשיקות או שיעולים עליה אבל מעבר לזה נראה לי כרגיל - סה"כ גם אין הרבה ברירות לא? תחלימי מהר

בלינקה

New member
תרגישי טוב

בהנחה שאת לא חולה באיזה חיידק טורף
, פשוט להתנהג כרגיל. אם זה מאד מטריד אותך, שאבא ישן בינך לבין אלה עד שתחלימי. אנחנו עשינו את זה כשהיתה לי אנגינה.

rjf

New member
קודם כל בריאות

אם את חולה ומניקה הילדה יונקת את הנוגדנים שהגוף שלך מייצר אז דווקה מאוד חשוב שתמשיכי להניק כן. אם את חלשה ויש לך חום ואת מפחדת להפיל אותה ואין מי שיעזור לך איתה - תעשי מחנה על השטיח או על המיטה אם היא עוד לא זזה, עם כל מה שאת צריכה לידך - כל מה שקשור בטיפול בילדה וגם בך. אני עשיתי את זה וזה היה הרבה יותר קל והרבה פחות מפחיד מאשר להסתובב ולהרים אותו על הידיים כשהרגשתי חלשה ומסוחררת תרגישי טוב

למעלה