אני חדש

my world 88

New member
אני חדש../images/Emo140.gif

היי
אני מתן בן 15 מהמרכז
אחרי חודשים שאני סמוי
(אפילו לא הרגשתם!
) נראהלי שהגיע הזמן להצטרף! וגם שאולי אתם לא תחשבו שזה כ"כ מוזר לשמור לאותו שיר כמה גירסאות של הופעות (אפילו מתוכניות אירוח, אני לא אשם שזה ממש מוצלח!
) בMP.

X Offender

New member
ברוך הבא ../images/Emo24.gif

ברכות על ההצטרפות ! שמחים לדעת שיש מעריצי למלכה גם בגיל שלך זה חשוב ! להמשיך את המסורת
אם בא לך ספר לנו מאיפה הכרת את מדונה מה משך אותך בה ומה ואיזה אלבום שלה / שיר/ סרט / הופעה את הכי אוהב
כמו כן יש לשים
לחוקי הפורום
* לא להציף (משמע לא לפתוח הודעות אחת אחרי השניה בעלות אותו נושא, בשביל המציאו את ה - *שרשור*) פשוט ביותר *לא להכנס לויכוחים מילוליים עם חברי הפורום ע"ג הפורום לשם כך נועדו המסרים *מותר להביע דעה על כל דבר באשר הוא כל עוד אין בו עלבון או הכפשה *לא לפרסם בפורום הורדות בלתי חוקיות כגון "אלבומים מקוריים של מדונה וכל דבר אחר אשר ניתן למכירה באופן רשמי* גלישה נעימה ! . אביחי X

my world 88

New member
מעטים אך קיימים

ולא באתי לריב עם אף אחד
את השם שלה תמיד שמעתי סביבי אבל אני לא זוכר איך זה בידיוק התחיל, חוץ משזה היה בשנה וחצי האחרונות. שמעתי עוד שיר, למדתי עוד פרטים ועוד שיר וכנראה שהיא פשוט תפסה אותי
she's everything im in, got to have it everyday יכול להיות שזה קשור לזה שכשהייתי קטן שמעתי את השירים שלה, וכששמעתי אותם היום הם היו נורא מוכרים לי.. (RAY OF LIGHT יצא כשהייתי בן 4
) וחוץ מזה, איך שאני רואה את זה היא בן אדם מדהים עם אישיות מדהימה, והזמרת האהובה עלי
וואו אלבום זה נורא קשה כי בכל אחד אני מוצא את השירים שאני הכי מתחבר אליהם.. וממש לאחרונה למדתי לאהוב את אמריקן לייף. פשוט התעלמתי ממנו ואני לא מאמין איזו טעות עשיתי
בנוגע לסרט לא היה משהו שהכי אהבתי.. (לא ראיתי את איווטה
)

Coralulu182

New member
היי קודם כל ברוך הבא חמוד! ../images/Emo24.gif

כנ"ל לגביי עם אמריקן לייף! לא כזה התחברתי אליו ושמעתי אותו שלשום מהתחלה עד הסוף ולא הבנתי איך לעזאזל לא שמתי לב אליו קודם...

tomerika

New member
היי ברוך הבא :] גם אני בת 15 וגם אני התחלתי

כסמויה חח משותף :]

nerod 72

New member
ברוך הבא לפורום ...../images/Emo24.gif

כמו שאתה רואה משפחה גדולה נמצאת פה בשבילך! תמשיך להתעדכן ולהנות מפורום המעריצים הרשמי של מלכת הפופ...

ברוכים הבאים למשפחת מדונה הישראלית ../images/Emo47.gif ....

כמה כיף ומרגש לראות דור חדש של מעריצים , כל גילאי ה 15 16 , לחשוב שמדונה הייתה מלכת פופ עוד לפני שנולדת , והנה היום אתה מצטרף לפורום שלה , זה נראה כאילו מדונה היא נצחית , אנשים נולדים , מתים , מלחמות , הסכמי שלום , עשור עובר ועוד אחד ועוד אחד ומדונה בדיוק מצטלמת לקמפין ומוציאה אוסף חחחח היא גדולה או לא ?
ספר לנו קצת על אהבתך אליה ? האם אתה מכיר אלבומים שלה ? איזה שירים הכי אוהב ?

למעלה