אני חדשה פה.. יש לי שאלות!

אני חדשה פה.. יש לי שאלות!

היי לכולם! אני די חדשה... והסתכלתי על ההודעות של כולם...
שאלות- מי קפץ מהגג שבע קומות? מה בדיוק זה אומר שגו'ליאן ותרזה הולכים עם ילד, מיגל הומו, איפה בכלל צ'רטי? מרטין מת בגלל פיית? סם וגרייס חוזרים? קיי הבת של ג'וליאן? ג'וליאן וצ'אד חברים כבר? כמה פרקים יש? אייבי מחוץ לתמונה? גוון וץרזה לסביות? וכמה שנים קדימה יש בחוץ לארץ? ואיזה דמויות באות עודמעט?
ולמי שרוצה לדעת- יש שידורים חוזרים רצופים (לפחות היה), מאחת בלילה...
אתם תהיו סופר נחמדים אם תענו לי על שאלות. כי אני רואה תשוקות מהפרק הראשון אבל רק עכשיו נכנתי לפורום... יש פה ממש חברויות? אני יכולהל הכיר אתכם??
תודה רבה, ענבלוש חולת תשוקות

Adidush888

New member
בוא ננסה לענת לך...

חלק מהדברים ששאלת בכלל לא קשורים לתשוקות הם פשוט התפרסמו פה בפורום מי קפץ מהגג שבע קומות? ילדה מהשכבה שלי מה בדיוק זה אומר שגו'ליאן ותרזה הולכים עם ילד?-לא הבנתי ת'שאלה מיגל הומו?- כן!!! לא סתם...הוא לא הומו...הוא עם צ'רי! איפה בכלל צ'רטי? צ'רי בגיהנום מרטין מת בגלל פיית? לא...
מרטין לא מת!!! סם וגרייס חוזרים?
הם יחזרו ויפרדו יחזרו ויפרדו קיי הבת של ג'וליאן? לא!!! ג'וליאן וצ'אד חברים כבר?
בארה"ב כן כמה פרקים יש? מספר לא ידוע אייבי מחוץ לתמונה?
לא היא עם סם גוון וץרזה לסביות? לא!!!! וכמה שנים קדימה יש בחוץ לארץ? 3 וחצי בערך ואיזה דמויות באות עודמעט?הרבה...
פוקס, דיויד ג'ון ועוד שאני לא זוכרתתת...אה ויש את כל התינוקות הסבר לרוב השאלות שלך: את פשוט קראת את התסריט המופרע של פיטיוש (pyton4) והכל המצאות שלו ושום דבר משמה לא נכון

MaStIk BaZoOkA

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo65.gif ../images/Emo24.gif

קוראים לי אלינור, תהני בפורום!!!!!!!!

למעלה