אני זקוקה נואשת לעזרה

אני זקוקה נואשת לעזרה../images/Emo70.gif../images/Emo53.gif

אני ובת זוגתי חוגגות בקרוב שנתיים לזוגיותינו, החלטתי לקנות לה מתנה מגניבה לשם שינוי, שופעת השקעה אבל לא יקרה מדי (בשל חוסר בכסף
) אז לקחתי את הרעיון של האותיות א'-ת', קניתי כבר כמה מתנות אבל נתקעתיייי אני לא יודעת מה לקנות בשאר האותיות. אני צריכה את עזרתכם לרעיונות לא יקרים ונחמדים לאותיות: א, ב, ג', ח', ט', י', כ, מ', ע', ש'. בתודה מראש, אפרת
אה וכמובן, יום משפחה שמח לכולם

polbblop

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo42.gif

א' - איגרת [בה תסבירי את מהות המתנה], ארוחה שתכיני, אלבום תמונות, ארנק [בו תוכלי להכניס תמונה שלכן, שטר עם תמונה שלה עליו, וכו'..]
ב' - בלונים [בלוני הליום, זר בלונים..], ברכה, בדיחה [ספר בדיחות שתקני, או שתכיני לבד]
ג' - גלידה, גופייה, גרביים
ח' - חטיף, חיבוק
ט' - טיול [פה זה תלוי בך... תוכלו לצאת לפיקניק בפארק, לעשות טיול נוסטלגי בכל המקומות שאומרים עבורכן משהו... תוכלי לעשות מלא דברים]
כ' - כרית [אפשר עם תמונה שלכן והקדשה], כובע, כלום
מ' - מלאך [פסלון, דפי מכתבים... כל דבר, בעצם], מכתב מרגש, מראה, משחק [תוכלי לקנות משחק ילדות כלשהו, משחק שאתן אוהבות.. או להכין בעצמך משחק כמו מונופול..]

מזל טוב לכן../images/Emo13.gif

את יכולה להרכיב משפט, אני לדוגמה משתמשת ברעיון ומרכיבה "אוהבת אותך"

אז ככה

א- ארנק תשימי שם תמונה שלך ב- בושם ח- חולצה ט- טלכארד (שמכל מקום תוכל להתקשר אליך) י- יומן- שלא תשכחי מתי אנחנו נפגשות כ- כרית חמודה בצורת לב מ- מחזיק מפתחות, מגבת ע- עוגה, עט ש- שוקולד, עד שפגשתי אותך חשבתי ששוקולד הוא הדבר הכי מתוק בעולם

גם אני עשיתי- הנה רעיונות-

א-ארנק ב-ביצת הפתעה ג-גביע וחרטתי עליו אתה מקום 1 בשבילי (אפשר גם גרביים) ח,- חולצה ט-טריקו (חולצת טריקו) י,-יין כ -כרטיס גירוד עם המזל שלה מ - מראה או מסגרת עם תמונה או מחזיק מפתחות ע- עט עם חריטה או סתם עט מדליק ש'.-שעון או שרוול או שרשרת או שיר (הכוונה לכתוב על דף מיוחד את מילות השיר שלכם). מקווה שעזרתי מזל טובבבבבבבב

למעלה