אני זקוקה לעזרה בניסוח

אני זקוקה לעזרה בניסוח

פתחתי פתיחת שאלה לחברה,והיא כרגע בתקופה לא טובה ניסכנו שאלת פתיחה:מה עלי לעשות כדי להיות מאושרת מה עלי לעשות כדי להיות מאושרת סיכום האם הצבתי את המילים נכון.? או אולי הייתם מנסכים אחרת? עזרו לי

matal girl

New member
לא תחמת זמן

שבוע\חודש\שנה. ניתן לשאול קצת אחרת. מה -עלי- לעשות- בכדי לשפר את מצבי הרגשי\אישי- ב Xזמן? אשמח לפרש לכם. שולחת אנרגיה חיובית מעודדת לחברתך ולך. ממני, ילדה מטאלית אמיתית.

היי matal girl

מה-אס מטות עלי -5מטבעות לעשות-נער מטות כדי לשפר את מצבי הרגשי-7 גביעים ב-x זמן-4 מטבעות סיכום- 7 מטות תודה מראש

matal girl

New member
חברתך מאוד

רוצה להצליח ולעבור בשער ההגשמה העצמית ולהיות מאושרת היא ממש רואה בעיני רוחה את השער הזה הפורח שברגע שהיא תעבור דרכו הכל יצלח בידה.האופן שבו היא רואה את עצמה כיום מוקפת בעצב,כשלון, חוסר סיפוק,ניכור ומעבר לה שם ממש מעבר לפינה הכל מוצלח וטוב אצל האחרים.נדרש ממנה עשיה שיש בה מימד של יוזמה שלה לצאת לדרך חדשה לקום ולהתנער מהקיים מהקבעון שבא גם לידי ביטוי בקלף ארבע מטבעות שמבטא שמירה על הקיים וקבעון מחשבתי במקרה זה שמוביל לקבעון מעשי. חשוב ביותר שתצא לעשיה אחרת-לימודים,חופש,חו"ל ממש התנקות לקראת מילוי המצברים. עליה לדעת שקלף הסיכום נותן לה גם מסר ועיצה לגבי שאלתה- עליה לפעול בנחישות ובאומץ לב ולא להרתע מהמכשולים והם לא חסרים-משפחה,חברים,או אי פרגון. הפריסה מצביעה על קושי רגשי בלקבל ולתת,אך יש מימד של תקווה רבה ואופטימיות. הופעת המספר 7 פעמיים מעידה על חדשות שיתגלו לה בטווח הזמן של הפריסה. יחול שינוי אם היא עצמה לא תהיה פאסיבית ותרים ראש. מאחלת לה הרבה כוח, אושר והצלחה ואתה המשך לתמוך ולעודד. כל טוב לשניכם. ממני, ילדה מטאלית אמיתית.

תודה

אני התחלתי לעסוק בפרושי הטארות על ידי קורס ,ספרים, והרבה קריאה אחרי התשובות בפורום והפרוש שלך מחזק אותי שאני בדרך הנכונה, שיהי לך שבת קסומה

צוף3

New member
ילדה מטאלית מקסימה ../images/Emo140.gif

איזו פרשנות נהדרת! נהניתי לקרוא אותה :)

matal girl

New member
את מקסימה בחזרה

תודה לך. מקווה שעברת בשלום את הבחינה. ממני, ילדה מטאלית אמיתית.

למעלה