אני ושירי..

אורמור

New member
אני ושירי.. ../images/Emo79.gif

כשאתה אוהב את שירי-אתה אוהב אותי כשאתה מתלהב מהם-אתה מתלהב ממני כשאתה נרגש מהם-כמו נרגש ממני כשאתה מופתע מהם-כמו מופתע ממני כשאתה כואב אותם-כמו היית כואב אותי כשאתה מרגיש אותם-כמו מרגיש אותי כי שירי הם מיתרי ליבי מתוחים ופרוטים נימי נפשי הפרושים מול עולם-מוצגים מוגשים כשי ללא תנאי אני ושירי חד הם אור

avitalp

New member
אהבתי, אור... ../images/Emo42.gif

הזכרת לי את שירה של רחל, באותו ענין - "ספר שירי" צריחות שצרחתי נואשת, כואבת בשעות מצוקה ואובדן, היו למחרוזת מילים מלבבת, לספר שירי הלבן. נגלו חביונות, לא גיליתי לרע, נחשף החתום בי באש, ואת תוגתו של הלב הכורע יד כל במנוחה תמשש. שנה טובה לך ולכולם, אביטל

אורמור

New member
אביטל ..נגעת.. ../images/Emo20.gif ../images/Emo63.gif

לא מתפלאה שהזכרתי.. כי היא.. רחל היא המודל השירי שלי.. אהבתי הגדולה ביותר.. ולהתקרב אליה..או להזכירה ולו בשמץ למישהו..מעורר בי התרגשות וגאווה.. ורק כקוריוז..(שהוא עובדה) כשהייתי ממש ילדה..13 אולי פחות.. אספתי אגורה לאגורה עד שנצטבר לי די ורכשתי את משאת חיי.. ספרה הלבן..זה שמצויר שם חלון והוא שוכן עד היום בסלון במקום כבוד.. ובלבבי מאוד אור מודה בצינעה..

Sודית

New member
כשהוא אוהב, אז כלום כבר לא כואב ../images/Emo13.gif

כמה יפה הסברת אור ושוב זה לנו מזכיר מה עושה האהבה לכל הנשמות ואשרי מי שיודע להביע אותה כמוך. סודית מנסה, לפעמים

elninyo

New member
שירייך.. ../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif../images/Emo19.gif

קורא את שירייך
דמותך שולחת לי חיוך חש בחום ואהבה הניבטים מעינייך והן כואבות וליבי מתלהם כואב ומבקש עצב לגרש אוהב כל מילה וכשי לי, את אכן מגישה ונוטעת בי כח ותקווה אני כאן איתך כי יחדיו נאהב. הם פורטים על מיתריי וחש את הלמות ליבך וליבי כה הומה אלייך מבקש דימעה חמה, אוהבת בזווית ממתינה לה וממשיך את מילות הקסם להשחיל כמחרוזת.
.. חומך לי,, ככסות ביום סגריר.

עליזה..

New member
אני ואתה .... ../images/Emo24.gif

כשאתה מיתייחס משמע אינך כועס. כשאתה לי מספר יודעת מה עליך עובר. כשאתה בדיחה אומר צוחקת מקווה שלא יגמר. כשאתה מתחיל בתאורים ליבי מתחיל ברינונים. עליזה

_tamuz

New member
תגידי,

זה לא כואב ככה, עם הקרביים בחוץ, מזדעזעים עם כל משב רוח קל? אני אוהב את שירייך... א.

אורמור

New member
אומרת......לתמוז בשלהי הקיץ

לא.. זה לא כואב יותר כואב כשהקרביים במוות קליני.. כשיש בהם חיים.. זה חי וגם אם לפעמים כואב.. מוטב כך.. ד.

טליונת

New member
אור חביבתי ../images/Emo39.gif

אוהבת את שירייך וככל שאכביר מילים אחמיץ את אשר אחפוץ להביע טליונת

למעלה